Отговори
# 15
  • Мнения: 1 065
Сега виждам, че днес имаме рожденичка.
 

И аз така  Grinning. Д е жива и здрава Радина! Както и тримата малчугана в началото на месеца- Георги, Анди и Самуил.   bigdance2
Рали, добра работа   bouquet
Деспина, скорошно оздравяване  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 228
Честит рожден ден на Радина!
 nbirthday newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 newsm59 nbirthday


Смених заглавието на темичката, Лина  Hug

Stelimeli, предполагам, че си цитирала заглавното мнение без да искаш, ама може ли да те помоля да изтриеш своето мнение (или да редактираш), че така само става още по - тежка и без това големичката вече първа страница Simple Smile
Ако съм объркала нещо по данните за вас, кажи да го оправя   bouquet

Despina, много бързо оздравяване ви пожелавам, знам колко са гадни тези бронхити Sad И ние все чакаме Мартин да ги израсте ...  Confused

Иначе за екскурзията писменият отчет (с общо взето главен герой наборчето  Heart Eyes) е готов, сега се започва търкалянето на снимки към интернет. Като станат готови (може би утре), ще кажа Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Благодаря ви момичета. Hug Уви, докторката каза, че нещата още не са добре. Ще се лекува още няколко дни и ще я прегледат пак. Много упорит се оказа този бронхит.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 966
Despina бръзо да се оправяте и никакви болести повече  Peace

# 19
  • Мнения: 4 451
Честит празник, Радина! Много усмивки и палави игри!



Despina, бързо оздравяване на твоята принцеса!
Днес цял ден обикалях из Пловдив. Подготвях се за утрешния празник. Ще го празнуваме като циганите - три дни дето се вика. Laughing Сутринта първо в детската градина. Купих парти - шапчици, артикули разни, тортата е поръчана. Утре преди градина ще минем да я вземем.
Вечерта ще сме на ресторант ние възрастните с рожденничката. А в събота ще е детското парти. Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 675
 bdbaloni на рождениците през май /досега/ - Георги, Анди, Самуил, Радина, Мария! Да са здрави, весели, засмени!

Деспина, бързо оздравяване на Детелинка.

Преди време обсъждахме рязането с ножици на ...косите. Аз мислех, че нашата госпожичка ще се размине само с подстригването на куклите, а тя решила нов стайлинг да си прави и да започне от прическата. Mr. Green Сега се чувствам много гадно, защото й се накарах, а не трябваше толкова.  Embarassed Детето си оформило бретон и не изглежда зле, а аз дори й казах, че е грозна. Много ми е мъчно сега, но ще й се реванширам. Но и много искам да има дълга коса. То и тя иска, но явно вижданията ни за прическата се разминават. Sad  Като споделих, ми олекна. Hug

# 21
  • Мнения: 1 065
Марианка, жива и здрава да ти е Мария и весел празник ви желая!  newsm59  ura
Честит да е и Николай на Щипуняк  Grinning  Gift
Бисера, повечето имаме такива моменти, но аз поне понякога като че забравям, че тя е само дете  Confused. За сметка на това пък те всичко ни прощават  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 227
Честит Рожден Ден на Мария! Много здраве и щастливо детство! Весел празник baloni  bigdance2

# 23
  • Мнения: 288
Честито на всички рожденници и от нас newsm59

# 24
  • Мнения: 82
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО и весело изкарване на празника.
На Маги й извадиха и второто зъбче (на зъболекар), защото долното вече се беше показало, а това още не се клатеше. Каза, че този път много я е боляло, но пък зъбната фея донесе по-хубав подарък, така че компенсира нещата. След празниците пак й избиха пъпките от алергията, която получава всеки път, когато ходим на село и доста я дразнят, но се надявам скоро да минат.

# 25
  • Мнения: 1 092
Запис и в новата тема и честито на всички рожденици!!!

# 26
  • Мнения: 1 715
Честит Рожден Ден на Мария!

# 27
  • Мнения: 4 451
Moмичета, много благодаря за красивите пожелания! Hug



Днес в детската градина беше голяма радост. Мими беше облечена като балеринка и всички дечица много и се радваха. Направих страхотни снимки. Непременно ще покажа.
Пожелавам си моето момиченце да наваксва все така бързичко и да стартираме един успешен първи клас след една година. И друг път съм ви споделяла, че Мими е хиперактивно детенце.
Вчера, подготвяйки се за тържеството (пазаруване, торта и т.н.) ми беше много ревливо. Днес вече съм спокойна и щастлива. Grinning Това е моето дете и аз я обичам такава, каквато е! Вярвам в нея и знам че ще преборим проблема.
Още веднъж една огромна прегръдка за всички вас! Hug
rally, аз пък все забравям да ти благодаря за новата темичка. Embarassed   bouquet
shayny , честито ви второ паднало зъбче. И на Мими зъбките са доста стабилни. До тук е сменила само един, а другият до него се клати, но слабо.

# 28
  • Мнения: 4 451
Разбъбрих се и съвсем забравих да честитя празника на Ники. Embarassed
Ники, честит Рожден ден! Расти здраво и щастливо дете!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Мими и Ники!!! Да са живи и здрави и много, много щастиви!

Общи условия

Активация на акаунт