Отговори
# 30
  • Мнения: 1 715
Честит рожден ден на Ники!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Честито на рождениците! Много здраве и усмивки!

и на нас ни предстои много скоро и сме в спорове и разправии къде да бъде празника. Дария държи да е на езерото в Морската градина, но аз не искам на открито (ами ако завали newsm78) и освен това на 24.05 представям си какъв народ ще има там. За пореден път си е поръчала Барби, а изобщо не си играе с кукли.

# 32
  • Мнения: 142
Първо, и от нас ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на МАРИЯ и НИКИ!!! Растете здрави, щастливи и с голям късмет!  nbirthday

Второ, rally, и аз благодаря за новата темичка, в която ми е толкова приятно   bouquet

Искам и аз да се похваля, че още преди празниците ни падна първото зъбче. Станало на тренировката по плуване, в съблекалнята. Ей така просто Laughing Бяха големи притеснения, но феята все пак мина през нощта  Wink На сутринта Жорко ми показа какво е донесла  Laughing

А пък за празниците за 4 дена бяхме на една наситена разходка до Златоград, Кърджали, Смолян. Общо взето, из любимите Родопи. Бяхме на Перперикон, на язовира, обиколихме страшно много места. Жорко беше направо потресен от някои от тях. Перперикон му направи неизгладимо впечатление - на следващия ден искаше пак да се връщаме  Laughing Хубаво беше, препоръчвам на всички. Страхотна красота и много интересен край!

# 33
  • Мнения: 1 159
Ей,привет и от нас!Много ми хареса новото заглавие!Като чета тук къде сте ходили през почивните дни,се сетих за един наш разговор с мъжа ми наскоро.Забелязвате ли как нашите 6- годишни дечица вече поумняват,започват да гледат с нови очи на света и най вече-мноого да слушат?Поне при нашето дете е така.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Забелязвате ли как нашите 6- годишни дечица вече поумняват,започват да гледат с нови очи на света и най вече-мноого да слушат?Поне при нашето дете е така.
Ох, как ми се иска и за моето да напиша, че много слуша, ама няма начин. Wink Дария често ме изненадва с разсъждения или мнение, които не съм очаквала и ми показват, че вече е голям, мислещ човек. Речникът и е много богат и е удоволствие да говориш с нея. Разбира се ако изтърпиш всички "Мамо, а защо..."

# 35
  • Мнения: 1 715
Ох и ние не сме от послушните.Ани също ни изумява напоследък със много интересни мнения и разсъждения.Ние също сме в този период "Мамо, а защо..." Гледам,че пишете за паднали зъбчета,а ние още нямаме такива.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 228
Докато не е станало утре  Embarassed

Честит рожден ден на Мария и на Николай!
Много, много здраве, палави игри и щастливи детски усмивки!

 nbirthday newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 newsm59 nbirthday

При нас падналите зъби са два, клати се и трети (отгоре отпред, тамън ще стане съвсем щърб  Simple Smile).

Ето го и писмения отчет от Виена с главен герой наборчето: http://martin-vassilev.hit.bg/temp/vienna.doc
Много снимки има в линка в подписа ми (последните 7 албума, те са надписани де), пак с главен герой Мартин общо взето Simple Smile (той Ивайло си спа и яде кротко през повечето време).

Днес беше полуинфарктен ден за мен. На обяд се обадила госпожата на баща му да каже, че от 17:30 е годишният концерт от латино танците. Как и защо не сме разбрали по - рано, въобще не ми стана ясно (тази седмица баща му го води и взима). Както и да е, но познайте как се организира спешно гледане на бебе от 13 до 16:30, понеже баща му пък нямаше как да излезе от работа, даже на представлението не дойде. Да живеят лелите  Heart Eyes Успяхме да отидем  Heart Eyes
Концертът мина много добре, младежът и девойката му си изтанцуваха много добре танците. Установих колко много са пораснали от миналата година (пак със същата девойка, явно са си тандем Simple Smile) и как този път танцуваха като големи  Heart Eyes От вълнение заспа чак в 23 часа  Rolling Eyes И цяла вечер пита дали и как ще танцува като тръгне на училище, как ще се организират с момата, ако са в различни училища и т.н. Честно казано, изненадах се колко много му харесвали тези латино танци Simple Smile

# 37
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Ох и ние не сме от послушните.Ани също ни изумява напоследък със много интересни мнения и разсъждения.Ние също сме в този период "Мамо, а защо..." Гледам,че пишете за паднали зъбчета,а ние още нямаме такива.

И при Маги е така - никакви признаци за падане на зъби.  Thinking

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 537
Честито на вчерашните рожденици. Да са живи и здрави.  bouquet
Това за порастването наистина се вижда вече и при Детелина, ама частта със слушането още нещо никаква я няма. Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 388
И при Дария все още няма признаци за смяна на зъбките от което тя е много нещастна, защото няма и посещение от Феята на зъбките.

# 40
  • Мнения: 1 227
 Hug Hug Hug
...Забелязвате ли как нашите 6- годишни дечица вече поумняват,започват да гледат с нови очи на света и най вече-мноого да слушат...
Слушането, надявам се, предстои, другото определено се забелязва при нас Simple Smile А със зъбите сме в много напреднало ниво - всичко е сменено, без кучешките, които се клатят обещаващо... Ванеса реши, че иска да тренира карате - имате ли някаква идея за добър клуб?

# 41
  • Мнения: 1 092
Като ви чета, почти всички наборчета са със сменени зъби.
При моите хлапета изобщо и няма намек за клатещо се зъбче.
Чудя се вече, да се притеснявам ли? newsm78

# 42
  • Варна
  • Мнения: 966
Като ви чета, почти всички наборчета са със сменени зъби.
При моите хлапета изобщо и няма намек за клатещо се зъбче.
Чудя се вече, да се притеснявам ли? newsm78

Спокойно и ние сме така. Ще ги сменят няма страшно.

А за порасването и слушането - да така е. Вики е доста по-разумен вече и определено слуша повече. Е имаме и моменти в които не сме от най-послушните, но определено вече са доста по-малко. А бе големи деца са си вече.

# 43
  • Мнения: 142
rally, чудесен разказ  Grinning Както се казва, "пак ми се ходи във Виена"  Laughing При първа възможност ще го чета с всички подробности, защото ми е много интересно.

Послушанието и при нас сигурно предстои, засега не се наблюдава особена промяна  Laughing Все същото цунами си е  Wink Но пък света наистина го гледаме с широко отворени очи, попиваме и в някои разсъждния и умозаключения  Laughing определено се чувства, че момчето вече е по-голямо  Heart Eyes

А за зъбките - не се притеснявайте, според мен. Май няма човек, на който да не са му се сменили  Laughing И нашето е само едничко засега.

# 44
  • Мнения: 82
Аз също не очаквах,че Маги сменя зъбки. Понеже някои от нейните приятелчета в градината са сменили зъбките реших да проверя. И какво да видя.....отдолу тръгнал другия, а млечния се клати едвам едвам. Ами сега - бързо на зъболекар (добре, че Маги е смела и не се уплаши!) А с втория се случи същото, но млечното зъбче изобщо не се клатеше, а постоянни беше доста голям. Добре, че се справихме засегна. Надявам се следващите да се разклатят преди да се покажат новите, но знае ли човек. И аз си мислех, че е рано да сменят зъби, но май при всички деца е различно.

Общи условия

Активация на акаунт