Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 537
Рали, чудесен разказ. Наистина сте прекарали чудесно. И да ми се иска и да не ми се иска до Виена няма да стигнем, затова съм благодарна, че разказа.
Вале, прекрасни и двамата шафери. Детелина беше шаферка на вуйчо си на 1г и 7м, но беше твърде малка за да помни, а в рода няма скоро да има кандидати за женене.
Dahlia, съчувствам, но вярвам че стават чудеса. Не знам кой я е похвалил, че става много готина с пола, но Детелина вече се съглася да сложи пола от време на време. До рокля нещата още не са стигнали, но аз живея с надежда и продължавам да купувам рокли и сукманчета.
chiges, вашата баба е направо да вземеш и да я гръмнеш. Как е могла да изприказва такива глупости на едно малко и впечатлително дете. Добре е ,че малката е споделила с теб.
Да се похваля, че Детелнка вече е по-добре и според докторката е преборила бронхита. От понеделник ще е пак на градина. Никак не и се ходи след толкова дълго стоене и глезене у дома. А и се притеснява, че е пропуснала много и могат да не я включат в танците за фиестата.

# 61
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Влизам на бързичко да покажа снимки на рожденничката:
http://images25.snimka.bg/005811957.jpg
http://images25.snimka.bg/005811920.jpg
http://images25.snimka.bg/005812005.jpg
http://images25.snimka.bg/005812009.jpg - с г-жа Найдикова и леля Ани
http://images25.snimka.bg/005812060.jpg
http://images25.snimka.bg/005812083.jpg - снимка от следващия ден, героите са уморени, с г-жа Христодорова

Despina, чудесно е че Детелина оздравява! Grinning И на мен рокличките са ми страст, но и мими много се харесва с тях. Сигурна съм, че скоро и твоята кипра ще прояви желание да ги носи.
Малката русалка  Hug
valq, страхотни дечица! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 142
Мари_Анка, чудесен празник е било  Simple Smile Прекрасна е Мими, направо принцеса  Heart Eyes А роклята е просто страхотна! Браво на вас!

# 63
  • Мнения: 1 159
Ходихме малко на гости на свекито Laughing,точно 2 дни не съм влизала,а колко много сте написали!!Рали,ставаш за писател,ако не си!!
Валя,твоята дъщеричка ми напомни моето детство,колко горда'малка булка' бях на сватбата на леля си!!Ще си прекарате чудесно,и детето ще помни цял живот това преживяване!!
В петък и на нас ни падна първо зъбче,добре,че бях подготвена с подарък  bowuu.Сега е някак променен,беззъб,на мама гарджето...

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мари_Анка много сладка е Мими а с тази рокличка е кукла. И Марти иска все с роклички да я обличам  харесва се като е облечена като момиченце-все това ми напомня.

# 65
  • Мнения: 1 065
Мари_Анка, прекрасна рожденничка, наистина. Вярвам, че добре се е забавлявало детето.
Деспина, и Яна малко със зор тръгна на градина след толкова почивки и боледуване. Особено като съм и аз у дома  Grinning

# 66
  • Мнения: 352
Мари-Анка - страхотна рожденичка!!!
Да ти е жива и здрава!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 228
Мари_Анка, прекрасна е рожденичката ти! Страхотно са си изкарали явно Simple Smile

И ние сме в трескава подготовка за РД (утре) - поръчахме торта, накупихме парти чинийки, салфетки, чашки, свещички... Голямо вълнение - утре празнуване в градината, а в неделя - партито, както той казва Simple Smile Подаръка го купихме вчера и вече е в употреба непрекъснато - ролери получи господина, заедно с каска, наколнки и налакътници - сутринта отиде до градината с ролери (баща му с раница за пренос)  Mr. Green

# 68
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Мари Анка страхотна е госпожицата! Да ти е жива и здрава!

rally голямо приключение ще да е било тази сутрин.

# 69
  • Мнения: 113
Dahlia и моята дъщеря не носи поли,рокли,чорапогощи,розово и кукли.Тя се определя като"мъжко" момиче,дай и пистолети,колички и всякакви момчешки играчки.Но при двама батковци изглежда че ще е така.А за послушанието нямам проблеми с дисциплината, госпожите много я хвалят.Да ви се похваля покрай батковците с техните "любовни"историй и малката вече има официално гадже за което щяла да се жени когато порасне.Е това е при нас за сега.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 228
Хайдеее заженихме ги  Joy Joy Joy
(Мартин още не е решил за коя точно ще се жени, преди беше твърдо за госпожата, ама сега са започнали едни колебания: за нея ли, за някоя от четирите  Shocked моми, дето го искали ли...  Joy Joy Joy )

Ох, спамя темичката, ама сън не ме лови, преди 6 години по това време (беше неделя срещу понеделник) тамън ме започнаха яките контракции и след 5 часа се роди Марти  Heart Eyes Малко блед и посинял, понеже беше омотан в пъпната си връв, ама най - красивото бебенце на света за мен  Crazy  Пожелах си да е здрав и да стане прекрасен човек, дано успея  Rolling Eyes
Всяка година оттогава насам нощта 12 - 13 май се вълнувам повече отколкото на самите празненства  Embarassed С вас така ли е?
Мале, колко бързо минаха 6 години, момчето ми порасна, за женитба започна да мисли Simple Smile
Извинете за отклонението  Blush

# 71
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ!

rally най-важното е,че сега е жив и здрав.
Мари_Анка веселбата е била на голяма на рожденият ден.Рожденничката изглежда страхотно.

# 72
  • Мнения: 142
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ! Да е много здрав и щастлив!Много подаръци, много игри и много усмивки! Чудесен празник и след това парти ви пожелаваме!    ura dance   bigdance2


rally, да ти е жив и здрав, честит празник на теб    bouquet

Така е, толква бързо минават тези години  Rolling Eyes Пораснаха... И Жорко си има твърда "годеница"  Laughing Голяма любов е, но за съжаление тя сега ще заминава в чужбина и... не знам. С изключение на периодите, когато тя се клебае и му прави "номера", или когато той е решил, че по-добре е все пак да се ожени за мен  Laughing. Но това е само на шега вече /преди беше по-сериозно/, забавлява го, че всеки път обяснявам едно и също - че не може това  hahaha

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 00:51 от cocodrille

# 73
  • Мнения: 1 134
Честит рожден ден на МАРТИ! Да е жив и здрав и много щастлив!  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 4 867
Слънчев и прекрасен празник на Марти!
И успешно разрешаване на женитбените тревоги! Joy

Едва ли има майка, която да не се връща към спомените си за същия ден, но преди .... години. На последния рожден ден на Габа двете станахме преди всички и пихме како гушнати, докато разглеждахме бебешките й снимки. Хубаво ми беше да им с кого да споделя спомените си.

Общи условия

Активация на акаунт