Давате ли мюсли на децата си ?!

  • 4 025
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не давам.Давам само овесени ядки с мляко.
и аз така  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249

Натуралните и истински корнфлейкс, които се правят само и единствено от царевица, изобщо не съдържат захар. Но детските шоколадови, медени и сие - да.  Rolling Eyes

Да, ама аз не съм виждала такива. Не че съм и търсила усилено, ама в очите все ми се набива Нестле с хилядите му видове топчета и - както се казваше в рекламата - "с мнооогоо шоокооолад!" ooooh!

Някой може ли да ме насочи към натурален корнфлейкс?

# 17
  • Мнения: 1 483

Натуралните и истински корнфлейкс, които се правят само и единствено от царевица, изобщо не съдържат захар. Но детските шоколадови, медени и сие - да.  Rolling Eyes

Да, ама аз не съм виждала такива. Не че съм и търсила усилено, ама в очите все ми се набива Нестле с хилядите му видове топчета и - както се казваше в рекламата - "с мнооогоо шоокооолад!" ooooh!

Някой може ли да ме насочи към натурален корнфлейкс?
Нали разбрахте,че е забранена рекламата на корнфлекса,защото изобщо не е би здравословен

# 18
  • Мнения: 1 062
Според мен е много по-добре мюсли пред корнфлейкс. А най-добре е зърнена закуска с плодове без захар. В повечето мюсли има захар.

# 19
  • Мнения: 2 897
Много са полезни. Аз давам, но напоследък не му се ядат.

# 20
  • Мнения: 521
Аз от сега давам на бебето ми овесени ядки. Засега само от финните и ге прибавям към пюретата или банана
Иначе и аз четох, че всъщност корнфлейковете съвсем не са толкова полезни колкото си мислим

# 21
  • Мнения: 814
Мюсли и корнфлейкс не е едно и също (освен когато в самото мюсли не е добавено корнфлейкс). Според мен са хубави като закуска за по-голямо дете, обаче на мен синът ми не знам защо така и не ги прояде особено.
Яде само мюслито от детската кухня, което го правят на основата на кисел  newsm78. Вкусно е   

Общи условия

Активация на акаунт