HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 3

  • 24 789
  • 433
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз се нареждам за субове, макар че вероятно няма да ги изчакам, а ще изгледам така - не успявам да разшифровам всичко, ама сърце юнашко не трае Laughing

# 16
  • софия
  • Мнения: 756
 Oha! Хаус, Хаус...

# 17
  • Мнения: 603
И аз за субтитри  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 5 758
запис  Blush

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз сред феновете на ДоФтУра Crazy
Чакам субовете с нетърпение

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Мърморанкеееее, къде си  Grinning
Приятелят ти не е ли правил скоро субтитри?

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
май само аз чакам сериите по Нова  Joy

# 22
  • Мнения: 27 524
И аз си ги гледам по ред  Crossing Arms
Имаме иначе свален целия 4-ти сезон, но като си ги гледа мъжът ми, аз излизам. Искам да са ми хронологично  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
И аз си ги гледам по ред  Crossing Arms
Имаме иначе свален целия 4-ти сезон, но като си ги гледа мъжът ми, аз излизам. Искам да са ми хронологично  Simple Smile
и аз така - имам го свален, но си го оставям за време, когато няма да го дават по ТВ и ще си го гледам пак  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Мерси за превода. Освен "Тоник Швепс" и "секси" друго нищо не разбирах.  Embarassed Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 210
Хей ме и мен в новата тема   Grinning
Мерси за превода.
Аз ги гледам първо по Нова и след туй си ги гледам от компа.
Сега съм пак на вълна "Черното влечуго". Хю Лори е уникален там като принц Джордж. Много ми се иска да се върне пак към английския хумор, а не към х'американските екшъни.  Sunglasses

# 26
много як епизод Simple Smile) Харесва ми. Открих и сайт, на който лекар оценява медицинската коректност на всеки епизод. Беше ми интересно да прочета критиките от медицински лица.

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
много як епизод Simple Smile) Харесва ми. Открих и сайт, на който лекар оценява медицинската коректност на всеки епизод. Беше ми интересно да прочета критиките от медицински лица.
Я хвърли насам линка - ще ми е много интересно Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 6 269
Хоп и аз в новата темичка, да не изпусна някоя клюкичка за доктора любим. И за си ги гледам по Нова серииките (че през деня не мога от дребоса да гледам), а по AXN гледам старите и така ми се получава 5 дена с Хаус всяка вечер  Crazy .

много як епизод Simple Smile) Харесва ми. Открих и сайт, на който лекар оценява медицинската коректност на всеки епизод. Беше ми интересно да прочета критиките от медицински лица.
Я хвърли насам линка - ще ми е много интересно Grinning

И на мен ще ми е интересно.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
За тези, които не са дръпнали още 14-ти епизод от 4-ти сезон, ето го - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=126914
Субтитри чакаме! Wink

Благодаря за линка   bouquet
Дано има субтитри по-скоро

Общи условия

Активация на акаунт