ЮЛСКИ бебешори '08 (тема 47)

  • 11 783
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 323
За неделя - среща ще има ли желаещи - да мислим къде да се съберем. Ако вали, ако не вали...

# 46
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте, момичета. Аз идвам тук само да кажа, че за утре съм се записала за Ден на отворените врати в Шейново (14.00 часа). Нали няма да съм сама? Отивам да чета, че много писано, много нещо.

# 47
  • Мнения: 4 371
Тука около нас още няма череши, да им се незнае. Било 6 лв. килото и никой нямало да ги купува. Викам повече се ядва от 120 лв. килото Rolling Eyes

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 320
Това с килограмите на бебето все си имам едно на ум. На една колежка и се роди внуче на 30.04. Планово секцио , че бебето било много голямо - още в началото на 8-ми месец било 4 кг.  Shocked
Термина на мамата беше 9.05. Е, бебето се родило 3100.
Или е отслабнало , милото по празниците  Thinking , или колежката не е разбрала  Whistling
или апаратурата нещо се лъже.

# 50
  • Мнения: 66
Привет,момичета! newsm44 най-после да се добера до компа,че то с тези празници нещо не можех да се вредя от мъж и деца.Освен това сама се бях командировала да лежа,щото в петък ми протече леко розово.Изпих един но-шпа,лежах и... нищо повече.Да ама оттогава нещо почна да ме понаболява ниско долу особено като походя малко повече.Засега мисля да изтърпя до 10.05-тогава съм на консултация,но ако видя зор отивам веднага.И понеже и аз съм се шашнала да не родя по-рано варненските майчета имате ли инфо какво точно искат за бебетата в окръжна,че нещо много ми е противоречива моята информация.Колкото до срещата на 15.05. там съм,ако не ме накажат да лежа.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 411
Хм, ако се събирате в неделя, няма да мога да дойда. На сватба съм!
Преди два дни ядох череши за 20 лв./кг . явно бързо падат, ура!!! Joy
Бърз въпрос, ако прекаля с черешите или ягодите може ли да и стане нещо на бебка?

# 52
  • Мнения: 4 371
Не трябва да се прекалява с мъхести и плодове със семчици заради опасност от алергии, няма да изреждам, сещайте се.

# 53
  • Мнения: 142
Пърли, мерси за темичката bouquet
Това с килограмите на бебето все си имам едно на ум.
И аз все чувам подобни истории и се чудя доколко са точни методите на измерване newsm78 На една позната й бяха казали че ще има малко бебе, лесно ще роди, а то било с цял килограм повече  #Crazy Вие имате ли наблюдения дали лекарите познават теглото? На ФМ при Марков  грешката е около 15% (това в нашия случай беше 245г, което е несъществено), но се чудя дали е реално.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 411
Не трябва да се прекалява с мъхести и плодове със семчици заради опасност от алергии, няма да изреждам, сещайте се.
Т.е. бебето може да стане алергично към тези плодове, така ли?

# 55
  • Мнения: 2 741
Тук на пазара са по 3 лв/кг-сутринта си купих и човека каза,че цял ден само на бременни продавал  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 320
Не трябва да се прекалява с мъхести и плодове със семчици заради опасност от алергии, няма да изреждам, сещайте се.
Т.е. бебето може да стане алергично към тези плодове, така ли?
Е , това по-скоро важи за времето , когато ще кърмим. Нали всичко се отразява на бебето. А сега може на себе си да докараш обривче , ако си склонна .
Поне аз така мисля.

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
[Вие имате ли наблюдения дали лекарите познават теглото?
Да, имам наблюдения - изобщо не познават Mr. Green Прогнозите са от съвсем точни до разлики с плюс минус едно кило Laughing Гаранция - Франция ooooh! На мене лично двама лекари ми следиха бременността, и двамата познаха теглото с точност до 100 гр. Единия от тези лекари изражда и братовчедка ми, която успя да уговори да предизвикат раждането две седмици преди термин, защото бебето било вече над 3.5 кила, а тя на 35. Да, ама бебето се роди 3 кг., съвсем в норма, даже дребен за момчетата в нашия род...Та тъй - я познали, я не Mr. Green

Не ми говорете за плодове, че откакто ми се лющи лицето ям само ябълки и диня чат-пат, а умиргам за ягодки, цитруси Cry Не смея, че още съм като земноводно по челото и към очите, какво беше това чудо ooooh!

# 58
  • Мнения: 4 371
Напротив, всички алергизиращи храни е добре да се избягват или айде, поне да не се прекалява с тях по време на бременността - ягоди, малини, фъстъци, натурални сокове от кутия и т.н. Peace

# 59
  • Мнения: 223
Тук на пазара са по 3 лв/кг-сутринта си купих и човека каза,че цял ден само на бременни продавал  Mr. Green

Еми в Пeтрич ядох директно от градината без пари, ама... Тука няма такива екстри.

Общи условия

Активация на акаунт