колко често бабите виждат бебчетата ви?

  • 3 197
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 155
Виждат я всеки ден по простата причина, че аз ходя на работа и те я гледат. Едната от сутринта до ранния следобяд , а другата след това. Пък и с едната баба живеем през един вход. Мисля, че бабите трябва да виждат внучетата си колкото искат ......е без да прекаляват естествено.

# 76
  • Мнения: 1 243
Всеки ден почти,пък другата баба живее при нас Grinning

# 77
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Майка ми я вижда когато си поиска и това не ми пречи Peace
Свекърва ми я вижда веднъж годишно, тъй като е в чужбина Sad

# 78
  • Мнения: 756
аз,съжалявам че баба му и дядо му не магат да го виждат често , а и чичо му и лелелите му дойдоха да го видят , но разстоянието е убийствено , 7 часа , и не могат да го виждат по -често - те ни ми се бъркат , уважават начина , по който го гледам и гледат да ми помогнат колкото си може повече.

# 79
  • Мнения: 55
Според мен всичко си е индивидуално, до майка и да баби! Обикновено на майките най пирятно им е тяхната си майка да е близо до бебчето, който има късмет и с тактична и добра свекърва също е  Peace-за бабата- свеки! Аз например, си имам майка която е на другия край на Б-я и не е виждала изобщо детето ми, което е странно , сложно и дълго за обяснение, но пък си имам свекърва която не само че замества присъствието на майка ми, а и ми идва и в повече! Звъни непрестанно, меси се, идва през ден вкъщи, къде с предупреждение, къде без, и така е от раждането на малката, престанах и телефон да и вдигам, какви ли не намеци правех, но не разбира от дума, и определено ми досажда! Всяка майка има нужда от помощ, както и всички баби се радват на внучетата си и съм за присъствието им в живота на децата ни, когато обаче всичко е в границите на нормалното!  Peace

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 12:20 от kokinela

# 80
  • Мнения: 239
Ами не е по график, но се събира горе долу веднъж в месеца за по 5-6-7 дни сме им на гости.

# 81
  • Мнения: 6 274
Ами моята майка живее с нас, така, че се виждат постоянно. А другата баба - колкото по - рядко, толкова по - добре.  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 411
Ами аз сама си гледам бебчо,защото живеем отделно,но и така решихме.Бабите живеят по селата и почти всяка седмица ходим ту на едното,ту на другото място - тогава разбирам колко е хубаво да го оставим на някой за да отидем да пийнем по бира с мъжа  Rolling Eyes

# 83
  • София
  • Мнения: 294
Нямаме график , но по принцип го виждат в почивните дни. Ако не дойдат, те ние им го водим.

# 84
  • Мнения: 674
Едната баба,ако има как ще спи пред вратата  hahaha Joy
Умира за малката и постоянно иска да я вижда.
Не ми е досадна и  нямам против да я вижда!

# 85
  • Мнения: 3 069
Определено не сме на график Grinning
При майка ми го водя 1-2 пъти месечно и детето е много доволно.
При свекърва ми въпреки, че живеем на 200 метра една от друга го водя много рядко от 3 месеца насам, заради проблеми с настоящия и съпруг.Не мисля, че детето и липсва а и не го е показвала с нищо до сега.За нея са важни големия и син и дъщеря и.Моя съпруг и детето му са последната дупка на кавала.Това ме накара да огранича контактите и ми е много добре така!Ако иска да го види винаги е добре дошла.....но тя не идва!

# 86
  • Мнения: 8
И двтете виждат малка през ден защото я гледат.   

# 87
  • Мнения: 756
аз не мога да резбера защо толкова се дразните , ако бабата и дядото искат да видят детето или да си го гушкат - ами внуче им , внучетата се обичат повече от собствените деца ,според мен е жестоко само защото сме им майки , да не позволяваме на бабите и дядовците да изпитат радостта да си имат внуче.

# 88
  • Мнения: 742
Зависи от бабите Joy

Ние също живеем отделно, но свекърва ми беше плътно до мен първите два месеца, а майкини идваха всеки път когато пожелаят...постепенно минахме на вариант веднъж или два пъти седмично, а колкото порасваше детето - започнахме да я оставяме в събота на едната баба, а в неделя на другата...детето трябва да свиква и да опознава и други хора освен мама и тате.
Повярвай и занапред ще ти е по-лесно ако детето общува с бабите си  Hug
сега нямам проблеми - не е толкова привързана само към нас и по лесно ми беше когато я оставих на ясла - бързо се адаптира

Има деца, които прекарват времето си изключително и само с майката и бащата и после най-малката раздяла е адски стрес за тях  bouquet

# 89
  • Мнения: X
Живеем със свекърва ми, така че всеки ден. Майка ми живее близо, така че през ден - два.

Общи условия

Активация на акаунт