колко често бабите виждат бебчетата ви?

  • 3 184
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 408
Моята майка идва всеки път когато е почивка, другата баба не е в България.
По принцип нямам против, стига да не ми се бъркат в отглеждането и възпитанието на детето.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Shocked . Не бих правила график. Би ми било приятно да има хора около мен и да ми помагат щом искат, но за съжаление бабите ни са много далеч и няма такава еъзможност  Sad

# 92
  • Мнения: 476
Едната баба го вижда веднъж седмично или на 10 дни, а другата всеки ден. Нямат график, всяка идва когато сама реши!  Peace

# 93
  • Мнения: 610
Свекърва ми я вижда всеки ден-живее под нас.Майка ми и баща ми през 3дни,защото си ходя при тях когато мъжът ми е дневни смени на работа.Така и аз се разнообразявам,а и бебка играее с баба и деде,които убожава.

# 94
  • Мнения: 17
Свекърва ми идва през 5 минути.Тя живее на долния етаж и като чуе малкия да плаче и пристига.Идвала е даже и през нощта.Направо ме изнервя. smile3511

# 95
  • Мнения: 1 898
Майка ми веднъж или два пъти в месеца, защото живее в друг град.
Свекърва ми-винаги, когато пожелае, въпреки, че почти ежедневното и присъствие у дома често ми идва в повече. Поне не мога да се оплача,че не се интересува от детето или че не можем да разчитаме на нея да го гледа от време на време. Mr. Green

# 96
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Няма  ограничения кой когато поиска може да я види  баби те   дядовците  или  леля  и смятам че на детето му е много приятно, както и на самите тях
Много често си мисля  за бабите и че не са първа младост /60г/    не искам да ги лишавам по никакъв начин да общуват с детето,  не се знае  утре  какво ще стане с тях дали ще са здрави или ..........и такива ми неща се въртят в моята глава 
Искам колкото се може повече  време да прекарват и да се радват  на внучката си , защото  виждам  че тяхната любов, внимание, грижа прави щастливо моето  дете, а  съответно и мен
Искам да са живи и здрави и да са до нас още дълги година






# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При нас за съжаление срещите са рядко-живеем далея от тях  Sad

# 98
  • Мнения: 780
Който иска да я види, винаги е добре дошъл, колкото често и когато си поиска.

Общи условия

Активация на акаунт