Пред петъчна обмяна на опит (петъчна тема)

  • 1 758
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Е всички в една стая ли спите?  ooooh!
Е, не, в различни спим, ама като става дума за съвети при будно дете, какво да се направи, да го заключим в неговата стая ли? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 581
 Четейки темата осъзнавам какви късметлии сме с нашето рано лягащо си и дълбоко спящо дете, а в почивните дни и късно събуждащо се.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е всички в една стая ли спите?  ooooh!
Е, не, в различни спим, ама като става дума за съвети при будно дете, какво да се направи, да го заключим в неговата стая ли? Rolling Eyes

Е децата ви не спят ли? Нашите си лягат в 22.30 и до 8 си спят в тяхната стая. Понякога малкия се изтърсва да се гушне към 3-4, но тогава отдавна и ние спим  Simple Smile
Все в толкоз часове ще вместим 1-2 тека  Wink

# 18
  • Мнения: 2 448
За спящо дете е ясно, но аз разбрах, че автора на темата основно го вълнува това:

Абе как се прави секс тайно от неспящо дете ?!?!?!?! newsm78

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А ключалки+ключове за спалните си нямате ли?

# 20
  • Мнения: 46 518
Секс се прави, непосредствено, след като заспи детето, тогава е най-сигурно  Mr. Green

Имахме един отвратителен период, тя заспиваше в 24-1 ч., баща й я гледаше до 22 ч., после ляга, аз поемем до 1 ч., после той става за работа, а аз спя (+ че мразя сутрешен секс, а той среднощен), никакво съвпадение  Crazy общо взето събота и неделя оставаше, но да чукам на глава, мина  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 447
Ами доста трудно при условие,че дъщеря ми ни преспива всичките,остава варианта с банята
или събота и неделя при баба си на гости.А малкия поне за сега с него нямаме проблем все пак
е на 7 месеца и спи непробудно цяла вечер.

# 22
  • Мнения: 3 423
Намерете си любовници и правете
секс извън къщи. Така няма никой
да пречи на децата да си играят,
а и те на вас да се наиграете.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За спящо дете е ясно, но аз разбрах, че автора на темата основно го вълнува това:

Абе как се прави секс тайно от неспящо дете ?!?!?!?! newsm78

автора на темата: Той не винаги си ляга навреме или пък рано сутрин се събужда по първи петли и почва да се търкаля в нашето легло.... Абе как се прави секс тайно от неспящо дете ?!?!?!?!

За това ми беше питането- защо не се случва в останалота време. Едва ли по цяла нощ не спи....или поне се надявам 3 от 7 нощи да му се случва най-малко  Grinning


Сега прочетох и втората страница. Това с банята ми е много странно....не ви ли е страх, че при секс в банята може да си счупите я главата, я врата, я някой крайник? Не се заяждам, просто аз имам известни резерви за в мокрите помещения, само при доста засилена импулсивност откликвам.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 448
Намерете си любовници и правете
секс извън къщи. Така няма никой
да пречи на децата да си играят,
а и те на вас да се наиграете.
Ей ,Лиске, каза го, мен ме досрамя. Не че не си го помислих. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 448


За това ми беше питането- защо не се случва в останалота време. Едва ли по цяла нощ не спи....или поне се надявам 3 от 7 нощи да му се случва най-малко  Grinning
Ами може би се случва, но не му е достатъчно.  Wink

Сега прочетох и втората страница. Това с банята ми е много странно....не ви ли е страх, че при секс в банята може да си счупите я главата, я врата, я някой крайник? Не се заяждам, просто аз имам известни резерви за в мокрите помещения, само при доста засилена импулсивност откликвам.  Rolling Eyes
Ами с право се притесняваш. Опасно си е. Направо минава в графата екстемен спорт ъъъъ секс исках да кажа.  Laughing

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
В банята досега не е имало аварии, обаче има опасност съседите да чуят или да не чуете детето от душа. Удобството на ваната според мен е силно преувеличено. За малко да забравя- порцеланът реже много жестоко и трябва да се внимава с мивката.  Wink

# 27
  • Мнения: 2 448
В банята досега не е имало аварии, обаче има опасност съседите да чуят или да не чуете детето от душа. Удобството на ваната според мен е силно преувеличено. За малко да забравя- порцеланът реже много жестоко и трябва да се внимава с мивката.  Wink

При тези рискове голям късмет, че не сте имали аварии. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 448
Автора никакъв не се появява , май му е заспало детето.  Joy

# 29
  • Мнения: 1 447



Сега прочетох и втората страница. Това с банята ми е много странно....не ви ли е страх, че при секс в банята може да си счупите я главата, я врата, я някой крайник? Не се заяждам, просто аз имам известни резерви за в мокрите помещения, само при доста засилена импулсивност откликвам.  Rolling Eyes
Ами понякога се налага да се ползва и банята просто няма друг начин,до сега аварии не е имало

Общи условия

Активация на акаунт