Майчета 2005 - Тема 111

  • 24 435
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Христо,Тодор и Надин! newsm59 newsm67  party023

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧРД на Христо,Тодор и Надин   bouquet Много да са здрави и засмяни!

Снощи партито с бабите мина екстра. Днес чакаме само две гостенчета от цялата дандания. Всички са болни и ми е много тъпо.
Наопаковала съм един куп подаръчета за гостенчетата
Но пък снощи беше весело. Накичихме бабите с парти-шапки, дадохме им по една свирка, играха с балони и слушаха детски песнички  Joy Ми, така, де това е детски ЧРД не пенсионерско парти  Party
Купих една торта са снощи, оказа се много хубава и вкусна. Духахме свещичките 10500708 пъти  Crazy и Любака яде торта за пръв път в живота си (или поне така си мисля).

# 47
  • София
  • Мнения: 884
Честит Рожден Ден на всички дечица Майчета!

Аз съвсем се улисах в работа и не съм влизала във форума от месеци. Дори бях забравила паролата си и едвам се сетих. От около месец смених и работата си. Сега се надявам да се класираме за близката детска градина.

На моята Ели й подарихме колело (не знам колко цола) и вече се научи да го кара. Подарихме й memory game с едни сладки охлювчета. В Борово открих магазинче с интересни детски играчки и оттам и го купих. Много й е интересно.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Честито на всички днешни рожденици!  bouquet  bouquet  bouquet
Дианче, тъй де и бабите трябва да разберат какво е то рожден ден. Joy
buba76_, и на мен така ми се беше свила душицата като давах Детелинка на градина. Тя не е ходила на ясла и в началото и хареса, но после като разбра, че ще ходи всеки ден и не беше особено доволна. Отне и почти година да се адаптира напълно, а и изкара една камара болести.
Дано при вас да се наредят по-добре нещата и да нямате такива проблеми.
Да кажа и за нашия детски рожден ден. От 6 поканени деца дойдоха само 3, но пак доста си играха и не искаха да си тръгват. За съжаление моите почти видяха сметката на подаръците. Ама така е при нас, каквото им влезе в ръчичките трудно оцелява.

# 49
  • Мнения: 449
Здравейте, момичета  Hug
Честити рождени дни на всички рожденици-малки, големи и още по-големи  Hug Да са ни живи и здрави  Heart Eyes
И хубави дечица, и хубави торти-на всички мами-браво   bouquet
Ние сме още далече от предстартовата треска. Тоалетите сме ги нагласили, тортата ни ще е морско дъно (много интересна, ще я видите), подаръкът ни ще е супер оригинален - колело  Mr. Green Ами сам си го хареса, тъй че няма да е и кой знае каква изненада. Видя го в Практикер и се метна и веднага (за мое огромно учудване Shocked) завъртя педалите...тъй че на мен ми остава да избера само каската. Гледах ги тия Дино и Драг в нет-а, ама нещо се примързява с тия поръчки, че ще видим  Thinking
Иначе сме добре. О т вчеа пак нещо сополиви, ама дано този път да се размине. Всяка година на Р.ден сме с 40 температура, дано тази година нарушим традицията  Praynig
Айде, ще бегам, приятна вечер и поздрави от нас  Hug

# 50
  • Мнения: 636
здравейте пак. Гуш, Пателина, мерси за отговорите:)
За майчетата, чиито деца падат от леглата - има една хитра джаджа, всъщност представлява малка преградка, която се закрепя отстрани на леглото и мисля, че след сън може да се свива и прибира. Видях да се продават такива в Пиги`с хаус /не съм сигурна, че така се казваше този магазин.../.
Честито на всички рожденици! Grinning
Сиска, кога излезе това класиране за градините..аз чакам от сайта да ми пратят мейл дали сме приети някъде, но още няма никой:(

# 51
  • Мнения: 472
Честит Рожден Ден на всички рожденици! Да са живи, здрави и много засмяни!  Tada
Цял следобяд ровя за снимки на Маги. Най-накрая успях да кача в повечето теми в първия албум. Утре евентуално пак  Laughing.
Разписвам се само за малко, че трябва да изчезвам. Поздрави на всички   bouquet

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 22:50 от Adry

# 52
  • Мнения: 920
Благодаря за "сърдечните благопожелания за деня". Чак сега ми остава време да вляза.

Честито на всичкото рожденники тия дни  Heart Eyes.

Сиска споко поне е знаеш от есга за след три седмици. Аз от четвъртък знам че ни местят ей сега в понеделник  Rolling Eyes... но въпреки че не знам новите учителки, че сме в чисто ново помещение, за което още не са дошли мебелите и нещата са събираните по мазето на градината, та въпреки това страшно се радвам, защото ще мога вече да го запиша на всякакви интересни занимания и да не му е скучно както до сега в яслата.

Изчезвам че ме викат за игра  Laughing

# 53
  • Мнения: 2 407
 Честит рожден ден на Марио, Пресян, Ева и Мартин! nbirthday newsm67  Gift Gift Tada
Ние сме добре, вчера бяха  Ники и баща и цял ден на вън, вечерта бяхме на свеки на чрд-стана на 60.
Сега си почивам ,че чистихПоръчах 2 торти за чрдто,едната за градината,другата за партито.Поканили сме 12 деца,дано всички дойдат.Тортите са с мечо Пух,картинка.

# 54
  • Мнения: 472
Честит Рожден Ден на Мартин, Ева и Пресян! Да са много здрави, палави и усмихнати!

# 55
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на всички дечица,чиито празници пропуснах  bouquet  bouquet  bouquet

изгоря ми лаптопа-3 години от живота ми май се изпариха Confused
пиша от на мъжа ми, но е с испанска клавиатура и ми отнема часове.
известно време само ще чета Wink

# 56
  • Мнения: 480
известно време само ще чета Wink
Важното е да знаем, че си тук  Laughing

И аз съм тук, но нещо съм много уморена и настроението ми хич го няма...

Вчера за пръв път изпратих моя мъж зад граница. Много ми беше тъпо. Отиде в Турция да гледа Фурмула 1. Преди малко ми се обади, че са на границата и чакат да минат. Много е въодушевен, като малко дете - "на 5 метра от болида, гледах на живо награждаването" и т.н. и т.н.  Crazy Не може да си намери място от радост, гласът му е предразнял от викане. Иначе с Наско днес като гледахме репортажите, той все ме питаше "мамо, къде е тати? Той коя кола кара? Има ли си каска като Шумахер?" - щурава работа  Laughing И понеже баща му много се вживява, докато гледа и вика, де, та Наско питаше "мамо, ти сега ще викаш ли като тати"  Joy
Такива емоции около нас, моторни, дет' се вика

# 57
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
ЧРД на празнуващите днес Теа, Силия и Калоян!   bouquet

Поканили сме 12 деца,дано всички дойдат.Тортите са с мечо Пух,картинка.
И на Ели тортата я украсих с Мечо Пух и Тигъра  Laughing
Тук изпокапахме от жега, вече няколко дни температурата е над 25 градуса  Nature Sunny Днес ходихме до един градински център, бая часове загубихме там, плюс обядвахме на масичка на открито и почти нищо не купихме  Mr. Green Обаче ми дойде музата и като се прибрахме, разрових моята градинка. Сега се чувствам малко схваната, много вероятно на сутринта да съм с мускулна треска  Blush

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 00:58 от м_е_р_и

# 58
  • Мнения: 465
честито на днешните принцеси Теа и Силия, честито и на принц Калоян да са много здрави и щастливи!



Реших да пиша сега докато си пия кафето в къщи, че някой път от работа не ми остава време да се отчета Wink
Ренката супер, от името на моят мъж искрено завидях на твоя че е гледал на живо формулата в Турция Peace

На празнуващите днес пожелавам весело изкарване Hug

# 59
  • Мнения: 302
Честит рожден ден на Теа, Силия и Калоян! Да са здрави, жизнерадостни и палави!

Ренка, и аз завиждам на супружето ти, а моя мъж сигурно още по  Wink Фен съм на Ф1, макар че откак Шумахер го няма , не гледам редовно състезанията. Вчера обаче гледах и ми направи впечатление многото български знамена сред публиката.... Даже на едно пишеше Перник Simple Smile

Мери, дай малко жега да се стоплим  Wink Тук е студ , днес сутринта беше 5 С  ooooh!  Дай да видим градината, сигурно е станала чудна ....
Иначе сме добре, Момчил рева 3 дни в градината след дългата почивка, после спря и даже каза че иска да ходи, но "една рокля" му казвала, че е бебе  Laughing  Това напоследък забелязвам, че е страшна обида  Mr. Green Дори на мен ми казва така, като му се карам Simple Smile...
Успешна  дълга работна седмица от мен!

Общи условия

Активация на акаунт