Рицарки на Бялото кантарче 07.05.2008 - ...

  • 18 577
  • 687
  •   1
Отговори
# 645
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Добро утро!

Днес съм планувала много неща, но имам нужда от почивка. Ама няма време. Правих нещо като яйчен бъркоч на Мими, ама със сурови Яйца, за 3 минути в микровълновата. Ммммм!  eat

Като казахте дискове, та и аз си прегледах компютъра. Ма много гимнастики имам, верно ви казвам . . ама и те при ваште стоят  Crazy Поне праха ще им обърша днес.  Thinking

Трудно е да решиш какво искаш. После остава да намериш начина. Мога само да ти пожелая да избереш най-доброто. За теб!   bouquet

И аз ви обичам  Hug
Кафе?  kaffeetrmker_2

# 646
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Айче, няма за какво да се сърдим  Hug Хубав ден на село и продължавам да стискам палци  Hug
БилиHug, как са при вас нещата? И ти си знаеш за палците   bouquet
Хъф, Евич, Пиле, Ж, всички  Hug

Ето го коня, за кото си мечтаех  Blush  Heart Eyes

Поздрав  Blush   bouquet
Хубав ден на всички  Hug

# 647
  • Мнения: 4 116
Литълче, кон ли искаш?
Нас ни няма много тези дни, вчера ходихме до Рилския манастир и Благоевград. След малко пак офейкваме нанякъде.
За срещата - беше супер! Голдито е много готина и забавна, само дето много не й дадохме думата  Mr. Green
Снимките наистина станаха ужасни поради супер слабото осветлиние в кръчмата. По- късно ще пусна някой, които стават.
Чао ви засега!

# 648
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
 motor
  bouquet

# 649
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
И аз съм днес с половин килограмово покачване, но знам че днес ще се оттече, че снощи всичко беше солено и почни нямаше режимни неща на масата, пък такъв семеен рожден ден, дето всички те гледат в устата и трябва да си опиташ от всичко  Crossing Arms
Сега ще отида да си изчисля калориите и сигурно ще ми настръхне косата.
Купила съм тиквички, Айче  Hug, и смятам да ги приготвя за довечера, ама няма да са пържени а печени на тефлоновия тиган, с малко олио, ще пиша после какво е станало.
Ох, трябва да вадя летните дрехи да ги пера и гладя, пък хич не ми се занимава с това  Whistling но няма кой да ги свърши  hahaha
Пуки, аз знам че ако съм стриктна мога да си постигна целта, защото съм го правила, но все пак не искам да влизам в такива строги диети с наложено меню, вече съм уморена и не са за мен. Опитвам се да спазвам Дюкан, но много тежък ми идва, че си правя нещо смесено, тази седмица има резултат да видим по-нататък.
За другата седмица пак програма минимум - 2 кг. пък да видим дали ще успея да я постигна.
Ванче   Hug и аз си спомням от срещата, че хич не са ти много излишаците, пък ти още си посвалила, така че не се вкисвай, даже може малко да се поизпъчиш, щото погледни почти всички какво направихме тази зима  Embarassed
Приятен ден на всички и приятни разходки!

# 650
  • Мнения: 5 873
Ж,Силви,благодаря ви. Hug
Ама имам още да свалям.Исках поне до РД до 65 да ги докарам.Продължавам да не се харесвам.Даже по-зле става. ConfusedЗнам,че всичко е в главата,но е по-силно от мен.Проблемът е налице.Осъзнавам го.Боря се .Да се харесам самата аз.

Стига съм ви отегчавала.Ще се мъча да гледам по-ведро. Hug

Лек ден и всичко най.  bouquet

# 651
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Исках поне до РД до 65 да ги докарам.
. . .
Лек ден и всичко най.  bouquet

До кога трябвало да си 65?  Laughing Thinking Hug

# 652
  • Мнения: 1 479
Правих си Дюкански таралежки от кайма със сос от кисело мляко и горчица!
Беше върха!
За другите пълних тиквички!
Ванче, Силви бавно става от опит го знам, но става!
Така, че ще успеете, само не си поставяйте срокове, че това затормозява, поне с мене е така!
И аз имам същия проблем като Ванюшката, че не се харесвам, въпреки че килата не са ми много и затова се боря грам да е ама да сваля, а то бавно , та бавно!

# 653
  • Мнения: 2 040
ехо  Grinning
до сега кръстосвал по магазини
ял само 2 таратора - ма как ги бяха направили толкоз редки беее  #2gunfire
направо мога като 1 да ги смятам в сметката  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 1 390
Колко съм заспала!Чак сега като прочетох на спокоиствие,разбрах че кучето на Айя било болно,а аз и пожелах бързо да и оздравява детето!!! Rolling Eyes Embarassed Embarassed EmbarassedТо и никой не ми обърна внимание! CryСигурно никой не ми чете постовете! smile3518.Обидила ли съм някой!Ако е така извинявам се!
Айя,и животинката да оздравява бързо! Hug И ние имаме куче на двора,не е някаква специална порода ,но е добър пазач и си го обичаме!
Евич,май само ти ме забелязваш !Благодаря ти! newsm51

# 655
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
То и никой не ми обърна внимание! CryСигурно никой не ми чете постовете! Евич,май само ти ме забелязваш !Благодаря ти! newsm51

  Хънчито е като член на семейството и все едно като детенце на Айчето, и затова грешката не е
голяма  Wink.

# 656
  • Мнения: 1 390
Кокона,   bouquet.Все пак ме е срам,че не съм забелязала. Embarassed

# 657
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Кокона,   bouquet.Все пак ме е срам,че не съм забелязала. Embarassed

......Ми ние така си говорим за него, и то е такава душица като стопанката си .... Grinning..... Пък и те четем.  Аз най-редовно те питам как ти върви диетата с киселото мляко, ако не си забравила  Wink.......
Не се шашкай......поради смяната на никовете, всеки си поздравяваше Влюбеното мечтание кой както си му беше свикнал да си му казва.......и имаше ЧРД за Литъла, имаше ЧРД за Хаосчето, имаше ЧРД и за Мечтаеща и накрая една новичка мацка поздрави поотделно всичките......така че стават обърквания...... Grinning

# 658
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Приядоха ми се. Отивам на пазар Crossing Arms

# 659
  • Мнения: 1 390
 newsm51 Кокона,благодаря! Обаче,с този нов аватар ме изкушаваш да си наруша режима... goodandevil Нищо ще си сложа пак малко степ с вкус на череши. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт