Има ли доволни от шампоана Фитовал?

  • 103 597
  • 229
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Аз не съм доволна от Фитовал (червения), ползвах го 3 пъти, но още докато се измия и изсуша и косата ми беше натежала и на клечки.. Simple Smile
А слага ли маска или балсам с него? И аз забелязах, че става така, но го ползвам само след маска с кисело мляко, и не ползвам купени маски и балсами с него, защото става още по-зле.

# 196
  • Мнения: 16
Ами да. Ползвах бадемово масло. После първия път бебешки шампоан, за да итмия маслото и после слагах Фитовал. Единия път без маска преди това и пак получих същия резултат. Явно не е за моята коса.

# 197
  • Мнения: 294
Здравейте, аз вече не помня как попаднах на този шампоан, ползвам го повече от година (единствено него и тук таме някакъв балсам по краищата) и съм много доволна. С мазна коса съм - повлия я добре и я оформям по - лесно. Може би е твърде индивидуално, но при мен имаше страшно положителен ефект.

# 198
  • Мнения: 277
Ами да. Ползвах бадемово масло. После първия път бебешки шампоан, за да итмия маслото и после слагах Фитовал. Единия път без маска преди това и пак получих същия резултат. Явно не е за моята коса.
Не е от шампоана!Фитовал е прекалено "мек",за да отмие масла.Пробвай го без да си нанасяла нищо преди това.Аз съм очарована от шампоана-придава обем,мекота и блясък.Страхотен е!

# 199
  • Мнения: X
Ами да. Ползвах бадемово масло. После първия път бебешки шампоан, за да итмия маслото и после слагах Фитовал. Единия път без маска преди това и пак получих същия резултат. Явно не е за моята коса.
Не е от шампоана!Фитовал е прекалено "мек",за да отмие масла.Пробвай го без да си нанасяла нищо преди това.Аз съм очарована от шампоана-придава обем,мекота и блясък.Страхотен е!
Ако се мие само с него и косата е мазна.... не я измива добре, аз затова го ползвам така:
1.Маска с масла + яйце + кисело мляко ( те премахват омазняването )
2. Мия два пъти с обикновен шампоан в случая gliss cur жълт, за да измия маслата добре
3. Вместо маска за коса или балсам, слагам по-голямо количество Фитовал( червен ) и седя докато се изкъпя, накрая го отмивам
4. Оставям я да изсъхне сама, и гледам да не я пипам много с ръка, че да не се омазнява по -бързо или суша със сешоар ако бързам

Издържа ми 3 дни, на третия вечерта я мия, последния път си купих и ролки, големи , от тия дето имат нещо като кукички по тях и ги слагам на горните пластове за да изсъхне не сплескана по главата, а малко да придобие обем Simple Smile Когато не слагам маска с кисело мляко, не мия и с Фитовал Simple Smile

# 200
  • Мнения: 16
Lexи, да де. Явно не съм написала добре поста..

* ако си сложа масла, после първия път се мия с друг шампоан, за да се отмият маслата (защото Фитовала е лек) и втория път се мия с Фитовал.

*ако не си слагам масла, мия се само с Фитовал, но ефекта е същия - мазна и натежала коса, още след като съм я измила. Simple Smile

# 201
  • Мнения: 9

Едно време (преди 5-6год.) и аз имах този Fitoval....и аз помня, че хич не се пенеше, което наистина малко дразни и на мен лично ми миришеше малко гадно, нооооо..... "Трай бабо..."
Имаше ефект, ама много слаб при мен. Бях си го купила да ми порасне по бързо косата от кофти прическа...  Joy
От хининовата вода съм по-доволна.

# 202
  • Мнения: 9

Едно време (преди 5-6год.) и аз имах този Fitoval....и аз помня, че хич не се пенеше, което наистина малко дразни и на мен лично ми миришеше малко гадно, нооооо..... "Трай бабо..."
Имаше ефект, ама много слаб при мен. Бях си го купила да ми порасне по-бързо косата от кофти прическа...  Joy
От хининовата вода съм по-доволна.

# 203
  • Мнения: 0
имам и двата вида фитовал и съм от доволните косата ми става много хубава от него  Peace сега даже са им сменили опаковките не са кръгли а сплескани

# 204
  • Мнения: 9
...Peace сега даже са им сменили опаковките не са кръгли а сплескани

Направи 1 снимка да ги видим  Rolling Eyes

# 205
  • Мнения: 183
Момичета, моята майка напоследък се оплаква от засилен косопад и ме помоли да й взема някакъв шампоан, който да й помогне. Четейки добри отзиви за Фитовала, взех че й купих. Но след като се изкъпа два-три пъти с него, ми се обади да ми каже, че направо е притеснена - косата й започнала да пада на цели кичури. Според вас има ли връзка това с употребата на шампоана? Да го спре ли и какъв друг да й взема?

# 206
  • Мнения: 9
Момичета, моята майка напоследък се оплаква от засилен косопад и ме помоли да й взема някакъв шампоан, който да й помогне. Четейки добри отзиви за Фитовала, взех че й купих. Но след като се изкъпа два-три пъти с него, ми се обади да ми каже, че направо е притеснена - косата й започнала да пада на цели кичури. Според вас има ли връзка това с употребата на шампоана? Да го спре ли и какъв друг да й взема?

Купи на майка си тривитаминола да си прави маската и да спи с нея  thumbsup
(като си го купувах аз продавача ми каза, че и някаква негова колежка така била, като майка ти даже по-зле и като почнала да си я прави всичко се нормализирало Simple Smile )

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета, моята майка напоследък се оплаква от засилен косопад и ме помоли да й взема някакъв шампоан, който да й помогне. Четейки добри отзиви за Фитовала, взех че й купих. Но след като се изкъпа два-три пъти с него, ми се обади да ми каже, че направо е притеснена - косата й започнала да пада на цели кичури. Според вас има ли връзка това с употребата на шампоана? Да го спре ли и какъв друг да й взема?

Не вярвам да е от шампоана от 2 измивания да се увеличи косопада ме съмнява.Потърсете някой от лосионите ,които се втриват след измиване .Аз лично съм ползвала на Фитовал и Ревалид доволна бях.Дано се оправи проблема. Peace

# 208
  • Мнения: X
Момичета, моята майка напоследък се оплаква от засилен косопад и ме помоли да й взема някакъв шампоан, който да й помогне. Четейки добри отзиви за Фитовала, взех че й купих. Но след като се изкъпа два-три пъти с него, ми се обади да ми каже, че направо е притеснена - косата й започнала да пада на цели кичури. Според вас има ли връзка това с употребата на шампоана? Да го спре ли и какъв друг да й взема?

Това е за лекар... и не е от шампоана със сигурност.Но за косопад мисля, че не е най-добрия шампоан, за подхранване обаче е хубав.

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
По- голям боклук не бях си купувала наистина. Излезна ми пърхот, сърбеж страшна работа.

Общи условия

Активация на акаунт