Има ли доволни от шампоана Фитовал?

  • 103 599
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 164
Здравейте,искам да питам знаете ли дали може да се използва за деца?Моята дъщеря е на 4 год.и не и расте косата,не съвсем де,но е късичка,водих я на лекър тя каза,че щтяла да почне да расте,но кога?Много ми е жал,защото всяка вечер си слага един суичър на главата и казва "мамо я виш каква дълга коса имам".Чух добри одзиви ,но незнам дали мога да го ползвам за нея


В този руски сайт http://www.jasmin.net.ua/notes.php?code=1970 пише,че лосионът Фитовал + може да се използва над 15 год. възраст.
Вероятно същото важи и за шампоана 

# 181
  • Мнения: 7
АЗ СПЕЦИАЛНО НЕ СЪМ ДОВОЛНА,НЕ МИ ХАРЕСВА КАК ИЗМИВА

# 182
  • Мнения: 83
благодаря момичета,ще пробвам с някакви билки може би

# 183
  • Мнения: 256
аз имам много суха коса и по точно краищата нямам косопад много дал ще е подходящ за мен търся нещо за много суха коса

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 1 137
ползвам ФИТОВАЛ+, много ми падаше косата. Мисля че преодолях проблема с ползването на шампоана съчетан с витамини .

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 361
За 3 измивания с него ми излезна пърхот Crossing Arms.Само и това ми трябва,и за пърхот да мисля Naughty

# 186
  • Мнения: X
Аз си взех червен, косата ми по принцип е мазна, с него още на втория ден беше мазна, а по принцип издържа 3 дни и на втория не е съвсем зле, както с фитовала.Взимам и хапчетата и се надявам поне ефект да има, мазното ще го преживея някак Simple Smile

# 187
  • Мнения: 11
~WOMANISH~,
че не се пени е вярно. Но втория път се пени  Peace. Защото аз моята я сапунисах 2 пъти за по 10 мин. и втория път направи съвсем нормална, даже обилна пяна  Grinning.

Това ,че не се пени е ДОБРЕ!!!Шампоаните с натурални съставки обикновено имат много малко или никакви пенители-за да се ограничат излишните химии ,които не са полезни за косата.
Имам шампоан на Аведа,който представлява гъста паста- като крем за бръснене.Почти не се пени.Той е овлажняващ на билкова основа.

А Фитовал и аз ще пробвам като свърша този на Клоран:)

# 188
  • Мнения: 11
Момичета, май само аз ще се изкажа негативно, да не ме биете  Wink
Аз ползвах Fitoval преди 1-2 години заради косопад, четох в нета и сама си го предписах, но не ми помогна много...май подейства леко де...ама като цяло не ми реши проблема  Sad
И сега ползвам друг шампоан - на Klorane, с хинин, за подхранване на косата и при косопад, и съм страшно доволна - косата става много лъскава и не се омазнява бързо. Но си зависи от типа коса, щото една моя приятелка пък напротив - взе си същия шампоан (то аз такава реклама й дръпнах  Embarassed) обаче косата й е доста суха и след измиване с шампоана си я чувствала още по-суха, без балсам след това не ставало Sad
А да, и от тоя шампоан на Klorane косата расте много, на мен никога преди неможеше да ми мине средата на гърба, от години наред, по едно време спира да расте и това е. А сега е до кръста почти...
Може ли снимка на шампоана и да кажеш колко струва?Аз за толкова години така и не можах да намеря шампоан,за който да кажа "добър е",то всички едни и същи...та съм се навила най-накрая да намеря подходящия за мене!

Ето снимка:

 И аз съм доволна от този ш-н,но не прави чудеса все пак(при мен).

И аз го ползвам.Препоръчаха ми го в аптеката ,когато си купувах Ревалид против косопад.....При мен сякаш има ефект косата ми вече не капе-нито косъм,а преди (особено при къпане) падаше на големи топки.....Сега и под душа ми падат само по няколко косъма-вече не запушвам сифона с козината си Laughing
Но го ползвам вече 2 месеца.....Набола ми е страшно много нова коса!А и дължината расте-въпреки ,че за 2 месеца си подкасих краищата 3 пъти (по мъничко), а моята коса хич не расте на дължина!
И Фитовал искам да ползвам-да видя как ще повлияе.
Цените им май са близки.
Клоран (с хинин) 400мл е 14 лв.

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 361
И аз съм фенка на клоран с хинин,но не го ползвам постоянно а го редувам с прегаин и ревалид Peace

# 190
  • Мнения: X
Не знам колко време стана 2 или 3 седмици, маски с масла, шампоана фитовал( не плюс обаче) и капсули фитовал, косата ми просто е друга, омазняването още не се е стабилизирало, на третия ден изглежда ужасно, но има такъв блясък и жизнен вид дори и на третия ден когато е ужасна, по - малко косми падат на ден, предполагам са доста по-малко от 80 Simple Smile ...  с две думи много съм доволна, но предполагам не е само от шампоана.

# 191
  • Мнения: 254
и аз съм много доволна от фитовал,направи чудеса с косата ми,от много обилен косопад след бременноста само тои ми помогна,а и косата спря да ми се омъзнява толкова бързо

# 192
  • Мнения: X
и аз съм много доволна от фитовал,направи чудеса с косата ми,от много обилен косопад след бременноста само тои ми помогна,а и косата спря да ми се омъзнява толкова бързо
Колко време го ползва? И аз се надявам, когато косата се възстанови да спре и да се омазнява Simple Smile Когато се мия с него обаче не смея да слагам после нито маски нито балсам за да не се омазни повече, и кристалите спрях.Не знам и дали само с него мога да измия маските с маслата, за това първо мия с друг и после с този и седя 10 мин.

# 193
  • Мнения: 254
ами при мен подейства след 5-6 измивания,а косата ми капеше много,не сам ползвала маски и балсами така че немога да ти кажа как би се отразило,дано и при теб да подейства така барзо,аз съм много доволна и го препорачвам на всички

# 194
  • Мнения: 16
Аз не съм доволна от Фитовал (червения), ползвах го 3 пъти, но още докато се измия и изсуша и косата ми беше натежала и на клечки.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт