Удобство за бебо

  • 1 540
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Всъщност зимата е по-добре да е с лице към теб, за да не му духа директно студения вятър, всъщност точно това е, което се има предвид на къде да гледа детето, естествено за малките бебенца е добре майкта да ги вижда, но повечето колички са с прозорчета и се вижда.

# 16
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Количка бебо не гледа към мен, но не виждам никакъв проблем в това. Всъщност ние взехме Graco, която е комбинирана, но към нея имаше и портбебе (ползва се когато бебка е мъничка), което можеш да го слагаш както искаш в количката - с лице към теб или не. Редки са били случаите, когато съм го слагала с лице към мен. Да не говорим, че когато излезем с количката, то заспива и изобщо нищо не гледа наоколо, даже и сега, когато порасна вече.
По-скоро гледай да има добър сенник, да не е бял, защото отразява слънцето и бебетата се дразнят от това, да пази добре от вятър и да не е много тежка (колкото и странно да ти се вижда, това е нещо много важно).

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
Някои казват, че пракалено много мисля за детайлите. Все пак държа новороденото ми бебче да е с лице към мен, но не с цел да гледа само мен и никой друг!
Въпроса е в това,че след дълги проучвания  Embarassed в този форум и къде ли още не се спрях на количка Mag England. Но проблема, който обсъждате за тая количка е, че е трудноподвижна когато бебо се обърне по посока на движението. А не ми се иска след 5 месеца да купувам друга количка, още повече, че ще е зима  Cry
просто още от началото си купи друга количка.
Щом държиш детето да гледа към теб в началото - вземи си количка с кош за новородено.
Иначе, моя опит с обръщането - първите в началото го возех  към мен, докато спеше през цялото време нямаше проблеми, после в момента, когато част от разходката беше буден, почна да крещи неистово, рев, рев, рев.....да се чудя да го нося ли, да го бутам ли....в момента, в които взехме количка, която той гледаше напред, а не към мен, детето млъкна и разходките станаха удоволствие и за двамата.....
Та твойте планове са едно, на детето съвсем други много често Wink

# 18
  • Мнения: 502
Изобщо не гледаше към мен още от новородено. Взех си количка, чиито сенник пада до долу отпред, тоест ако духа насрещен вятър, то е защитено. Пък и по принцип се препоръчва новородени да не се извеждат при силен вятър, така че какъв ти е проблема?

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всъщност зимата е по-добре да е с лице към теб, за да не му духа директно студения вятър, всъщност точно това е, което се има предвид на къде да гледа детето, естествено за малките бебенца е добре майкта да ги вижда, но повечето колички са с прозорчета и се вижда.
така е Peace

# 20
  • Мнения: 96
Някои казват, че пракалено много мисля за детайлите. Все пак държа новороденото ми бебче да е с лице към мен, но не с цел да гледа само мен и никой друг!
Въпроса е в това,че след дълги проучвания  Embarassed в този форум и къде ли още не се спрях на количка Mag England. Но проблема, който обсъждате за тая количка е, че е трудноподвижна когато бебо се обърне по посока на движението. А не ми се иска след 5 месеца да купувам друга количка, още повече, че ще е зима  Cry
Аз имам такава количка мога да ти кажа , че новите модели не са чак толкова неудобни .Въпрос на навик и техника  Wink. Борис го обръщах винаги ,когато имах възможност - слънчице  или да не му духа  и т.н. А от 4 месеца е почти постоянно обърнат с лице напред.
Не се притеснявай за обръщането. Децата, в момента, в който им стане интересен света , ще намерят начин да го наблюдават и той няма да им е неудобен.

# 21
  • Мнения: 1 155
Обърнах бебка като беше на 3 месеца. Много се радваше на клоните като духаше вятър Grinning

# 22
  • Мнения: 1 763
Имаме две колички-комбинирана и лятна. И в двете бебето не гледа към мен. Няма проблем!

# 23
  • Мнения: 2 960
Синът ми е на година и два месеца.До преди месец го возех в количката обърнат към мен...гледаше си детенце без проблем ,хем гледа света hahahaхем гледа мама.Сега съм с лятна количка и детенце гледа напред ...няма проблем и така ,даже му е по интересно,защото е различно от познатото му до момента./гледната точка е различна хи-хи..вече гледа повече чужди жени,но е сигурен че мама е зад гърба му Rolling Eyes/

# 24
  • Мнения: 1 103
Незнаех че има значение накъде да гледа бебока но ние се местехме постоянно  Party

# 25
  • Мнения: 953
От самото начало бебето не е с лице към, няма проблеми.

# 26
  • Мнения: 3 069
Към 4-5 месец го направихме.

# 27
  • Мнения: 756
мисля че , е по - добре да си избереш друга количка , коато и в двете посоки да е лесно подижна .А бебето е обърнато около 4-5 месец, както ти решиш . Хубаво е да оглежда наоколо , защото това помага за координацията между ръка и око след време .

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
То това според мен трябва да е изцяло твое решение. Ако се чувстваш спокойна ............ . Аз все още не се чувствам така и през повечето време е обърната към мен.

# 29
  • Мнения: 476
Аз моя го обърнах преди седмица. Преди също си седеше, но от около 10 дни започна да наднича през мен и явно вече му пречех. По това се ориентирах!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт