Набор 2001

  • 14 626
  • 366
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 638
ane_sim,сега се сетих от къде те познавам.
 Криси и Дарина бяха заедно в яслата и моето гардже много играеше с твоята принцеса. Mr. Green
 Беше малко нещастна като я записахме в друга градина...,а сега вече не я помни. Sad
Фантичка, ако не се бъркам( а мисля, че не се бъркам) Криси още пази една забравена на детската площадка от Дари зелена костенурка - фигурка за пясък.  Grinning Наистина много играеха децата заедно и ето намерихме една приятелка и тук.  Wink

# 316
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Laughing Светът е малък.  Hug

# 317
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, но поне хвърлях по едно око Wink
Много благодаря за хубавото стихотворение за учителките! И ние ще го използваме! За нашите учителки са купили подаръци нощни лампи, но били нещо като сувенири. Не съм ги виждала - майката, която ги купува така обясни. Ние утре и вдругиден имаме тържества. Като по-официалното е в петък. Щяло да бъде нещо като изпит, но повече не ни казват - изненада!
Днес сутринта най-сетне и аз подадох молба за училище - там, където се надяваме да ни приемат (днес беше първи ден за записване). Другата седмица към сряда ще има резултати. Предвидили сме и резервен вариант за по-сигурно.
Остава вече само да се подготвяме по-нататък за училище и да пожелаем успех на децата ни в новото им поприще.

# 318
  • Мнения: 71
dily,видях че си от Русе като мен ,може ли да напишеш в кое у-ще се записахте,ние сме в Дойче шуле
нашето тържество е днес,децата са подготвили програма

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 15:21 от eva01

# 319
  • София,
  • Мнения: 4 267
 ane_sim да на нас информацията ни е много оскъдна. И аз мисля да купя цветя отделно. Ама то трябва и на директорката и на госпожата по музика, а те може да са поканили и тази която замества. Днес е тържеството на другата ПГ в същото заведение дето сме и ние утре, та ще разбера утре сутрин как протичат нещата, предполагам че ще е същото. А днес ще ги изпращат официално от ДГ, но предполагам само другата група, а нас утре сигурно. Та цветята може и като ни изпращат отпред пред градината да ги подарим. А ако не са купили за директорката подарък ще е голяма излагация. Другата група са купили също бижута на госпожите - сребърни комплекти кулиета с гривна и обеци, на лелята също но малко по различно, на директорката и на госпожата по музика и тя ще е там  Hug. Сега ще ти изпратя снимките на лични, че сега успях да се добера до компа. малката спи и аз използвам.
А Криси ще ходи ли и лятото на градина? Аз съм го записала Ицо за юни, но мисля да не го пускам, че още не съм му слагала ваксините  newsm78, но ако много ме ядосва в къщи ще го изпратя.
Фантичка, а ти за 107 ли чакаш резултатите.Вие нали се отказахте от 55то? newsm78

Пожелавам на всички дечица да ги приемат точно в училището, което желаят?
А ние тепърва ще сме на изпит, пък после резултати, и т. н. сигурно до средата на юни.

# 320
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да за 107-мо,55-о ми е много неудобно,няма кой да я води до там.
 Вместо цветя Дарето пожела да подари на госпожите по кутия бонбони Мерси. Heart Eyes
 Ще ги опаковаме хубаво и ще сложим картичка вътре.
 

# 321
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ииии идеята ми допада много, може ли и ние да направим така, ще бъде супер. Като се има в предви, че един букет ще ти излезе много по скъпо! И аз утре ще купя картички.

# 322
  • София
  • Мнения: 418
Не съм писала отдавна, но чета когато мога.
Браво на Вас , имате организация за подаръците. Нашето тържество беше снощи. Естествено без всякаква организация от страна на родителите. Всеки беше купил по някакъв подарък за госпожите и цветя. Защо така се получи не разбрах, но за 4 години ние родителите се знаем по физиономии и до там. В групата децата са от целия квартал и сега в първи клас се пръскат по различни квартални училища.
Надявам се нас да ни звемат в това, което е пред блока. Там сме подали молба, но за сега май няма друго дете от детската. Успех на всички!

# 323
  • Мнения: 48 104
Ние не купихме подарък на директорката, и никой не пожела да й купим
нарочно
Защото никой не е доволен от нея
Дори и персонала не е
Родителите изобщо
Подарихме си подаръци на нашите си госпожи и на лелята, защото тя също много се грижеше за тях- имахме най- готината леля, млада, мила, и е педагого по образование
дълго чакаше да се освободи място за учителка, ама не стана и сег анапуска- щото не е човек на директорката, много ясно

# 324
  • Мнения: 7 263
Не смея да се обадя, защото още нямам конкретни новини за нас /официалните резултати на Шилера ще бъдат обявени утре/. Но ви чета непрекъснато.
Ан-Мари   Hug ситскам палци, гледам че бързате да излизате нещо  Laughing
Бианка - какво става с Ани?
Фантич - късмет и на вас!
Орхидейка с вас какво става?
На всички останали  Hug и късмет в избора и записването!

# 325
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Нашият тест беше днес. Не беше чак толкова "безстрашен", колкото ни казваха, но децата се справиха. Влизаха едно по едно и са ги карали да разкажат за Косе Босе(не знаех дали Танти я знае, но се оказа, че я е знаела), да начертаят пътя на охлюв, да "закарат" мишката до сиренцето, да кажат кои са буквите в "супата с букви" Mr. Green и да си намерят буквичката сред многото написани. Излишни емоции спред мен, но щом Танти не се спече, съм О.К. И някакви малки джвъчки им дадоха на края за подарък. Сега си стискаме палци да се паднеме при учителката, която си харесахме. Констанца не ще и да чуе за друга  Crazy

# 326
  • Мнения: 7 263
Гита Ог   Peace браво на Танти за смелостта  Peace и късмет да попаднете на готина госпожа.
Тъкмо теб исках да те питам -  какво ще правиш с голямата красавица през лятото, ще я даваш ли на летни лагери, занимални и т.н.? И къде?

# 327
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Тъкмо теб исках да те питам -  какво ще правиш с голямата красавица през лятото, ще я даваш ли на летни лагери, занимални и т.н.? И къде?

Абе, точно аз не съм критерий, защото съм си в къщи и нямам проблем с гледането  Wink Лагери в нашата градина никога не са организирали, откакто Танти е там, а на занималня няма да ходи. Иначе гледам, че Оксинията организират някаква "Лятна джунгла"

# 328
  • Мнения: 7 263
Да моите момци бяха миналата година в Джунглата - хубаво е за децата там, харесва им. Тази година август пак ще ходят. Flutter

# 329
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нашето тържество мина, беше много хубаво и малко тъжно smile3518

Общи условия

Активация на акаунт