Набор 2001

  • 14 622
  • 366
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 39 878
И не мен ми беше тъжно на последното тържество.
Дияна както преди не искаше от време на време да ходи на градина, сега казва "поне последните дни да си поиграем".
А баща й е заплес. Днес децата бяха на екскурзия на Витоша. Той записал Дияна и забравил да плати Simple Smile Та си правихме компания у дома. Цял ден на компа Sad Сега беснее с хлапетата навън.

Но забраних да изнася каквото и да е. Снощи бях бясна. Оня ден искаше да играе на федърбал. Не знае как, но щяла да усвои играта. Естествено кордата на едната хилка е скъсана. Снощи ми се обажда по телефона искала пари за вода. Ок. Слизам давам и шишето на Winx, давам шепа пари (доста). Прибира се със счупено шише (а и беше подарък). Похарчила парите, защото купувала на някакво момиченце разни неща. Аз още като и давах парите тя ми спомена "ама аз нали трябва да пресека улицата, че да си купя нещо, преведи ни". "Е, как ще пресичаш, ще си купиш от кафето", "Ама Руми иска топче" (от онези от машина, дет слагаш левче, врътваш и изпада някакъв боклук". Казах, че боклуци няма да си купуват, само нещо за ядене. И те взели, че се оляли, не с топчетата де Simple Smile

И Дияна иска колело. Ами как да й купя голямо колело, кат ще направи едно кръгче, ще го метне някъде в градинката и ще отиде да си играе на 10 метра от него. Поне телефона си пази, нали и виси на врата.
Не знам к'о да я правя, толкоз наивна, чак загубена Simple Smile

# 331
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
....
Не знам к'о да я правя, толкоз наивна, чак загубена Simple Smile

Уф, и мойто е същото  ooooh!

# 332
  • Мнения: 2 196
Бианка - какво става с Ани?
Днес излязоха списъците в 134-у-ще. Ани не е приета.
 Аз и не се надявах особено, но от опит глава не боли. Wink

# 333
  • Мнения: 2 829
....
Не знам к'о да я правя, толкоз наивна, чак загубена Simple Smile

Уф, и мойто е същото  ooooh!

Габи е същата ooooh!

всеки ден ходи с играчки в детската,щото ако не си носи-децата не играели с нея Sad
и ги връща счупени ,загубени части от тях

един ден си дойде без мъниста по  блузата,защото децата искали да имат по едно и тя дала ooooh!


Бианка,
 Heart Eyes

# 334
  • Мнения: 832
АнМари аз днес като не ви видях в градината и си помислих дали няма по сериозна причина  Mr. Green айде ще дадеш сигнал, аз стискам палци (и на краката)

# 335
  • sf
  • Мнения: 10 214
Днес ни дадоха прословутите Букове за 50лв.  #Crazy няма думи ,които да опишат колко съм бясна. Абсолютна подигравка- ако ги бях видяла предварително, щях да се изсмея. Ама сега май фотографът Гео се смее  Confused

# 336
  • Мнения: 7 263
....
Не знам к'о да я правя, толкоз наивна, чак загубена Simple Smile

Уф, и мойто е същото  ooooh!

Габи е същата ooooh!

всеки ден ходи с играчки в детската,щото ако не си носи-децата не играели с нея Sad
и ги връща счупени ,загубени части от тях

ooooh!


Бианка,
 Heart Eyes


Не сте сами да ви кажа - по голям заплес от Лъчи е може би сам брат му newsm78 Sad направо са убийствена комбинация, рядко има ден в който и двамата да върнат в къщи всичко, с което са излезли Confused Rolling Eyes Mr. Green

Бианка   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не съм сигурна, че има за какво да съжаляваш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug какви са ви другите алтернативи?

# 337
  • Мнения: 2 196
Бианка   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не съм сигурна, че има за какво да съжаляваш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug какви са ви другите алтернативи?
Heart Eyes
Да ти кажа и аз не мисля че имам повод за съжаление. Някак между другото подадохме документи там , по инициатива на мъжа ми, сърце не ми даде да му скърша мерака. Laughing
 Основното ми желание е да я приемат в 32-ро, документи сме подали и в 18-то.
 Варианти има. Няма да остане детето незаписано. Grinning
 Ама кво да направя, кат случихме все на елитни училища в нашия квартал, напливът е голям. Crazy

# 338
  • Мнения: 7 263
 Peace Peace Peace
Късмет тогава  Peace Peace Peace
Иначе това за мен е още един недостатък да живееш в центъра Wink Wink Wink
Ние на времето за големия много умувахме за 134-то и накрая си се отказахме доброволно, сега за малкия маймун дори не сме го обсъждали Mr. Green

# 339
  • София
  • Мнения: 39 878
Сонче пия но-шпа и папаверин, май има затишие (малко). Поне ще устискам до прегледа при Ковачева на 2ри.
Поне сите док. за б-цата са готови. Днес пратих Джони до акушерката, баси загубената женица Simple Smile Бъркала ми ЕГН-то и понеже талоните били скъпи, мазала с белило.

А и личната да види ваксината на Дияна. Малко се е зачервило мястото. Рекли му да направя компрес с риванол. Той ми звъни и ме пита "имаме ли", отг. "не съм сигурна", "добре ще купя, тъкмо съм до аптеката (дежурната)". В следващият момент забравил Simple SmileSimple SmileSimple Smile Сега мацнах малко мед на ръката на дребната. Тя мрънка, че я щипело.

Обяснявах аз на Дияна, обяснявах. Ще видим колело дали ще купуваме. Ако ще купим ще кара под строг контрол Simple Smile

# 340
  • Мнения: 200
Здравейте-отдавна не съм се включвала-но се преместихме в друг град за лятото и нямах нет.Нашето тържество мина-купихме сребърни комплекти на госпожите и лелите.Благодаря за стихотворението-разплакаме госпожите с него.Аз им направих и една тортичка-хареса им -ето я:


Голямо колело имаме,но го кара само като сме в Правец-в София не бих си и помислила да му разреша.Тук има голям затворен център и по цял ден кара-днес се прибра в 21.30 като само на обед е почивал 2 часа.За него ваканциятя започна-само на 30 ще се приберем за тържеството по английски и пак на "свобода"-както казва Крис.
Дано го приемат в училището което иска-резултатите излизат на 10 Юни.Успех и на Вас!

# 341
  • Мнения: 1 544
Ние купихме голямо колело миналата година ,но все още го кара с помощтни гуми ,много е смотана милата ,толкова пък да няма усещане за баланс ,че чак не ми се вярва. Аз не я пускам сама навън да играе та не го мисля дали ще го зареже някъде ,но ако започне да излиза без мен са го откраднали със сигурност  Crazy

# 342
  • Мнения: 48 068
Моята от две години кара без помощни
Лошото е че напоследък нямаме време
Иначе не лишавайте децата си от това удоволствие, много е полезно също

# 343
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние подарихме картини на госпожите. Александра им даде и по една кутия шоколадови бонбони- на двете госпожи и лелята.

# 344
  • Мнения: 638
Dundurela, днес е денят. Ще се постарая да отида навреме за изпращането от градината. Ще взема цветя за двете учителки,за леля, за директорката и госпожата по музика. Ако знаеш как е минало вчера с другата подготвителна група пиши. Аз до колкото съм запозната подарък за директорката няма да има или поне аз не съм разбрала.
 И аз съм записала Криси за месец юни да ходи на градина, но тя от няколко дни се пазари, че ако е в сборна група не иска да ходи. Искала ако и нашите учителки са на работа, ако е разпределена в група с нейните приятели и ей такива неща. Сега сме сключили сделка да ходи 1-2 дни и ако много не и харесва няма да ходи. Надявам се да не е толкова "ужасно" колкото тя си го представя сега, защото не искам цели 3 месеца да я прехвърляме от човек на човек.
 

Общи условия

Активация на акаунт