Набор 2001

  • 14 610
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 529
 Хвърлих бърз поглед на постовете. За колелото - съвсем до скоро карахме с помощни колела, но помолих едно дете да си даде колелото и докато му кажа чакай да те придържам, той се качи и започна да кара. Много е доволен от себе си, че то голяма мъка с тези помощни колела.
 По принцип влязох да кажа, че днес платих таксата за май и получих удостоверението.

# 346
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
....

А и личната да види ваксината на Дияна. Малко се е зачервило мястото. Рекли му да направя компрес с риванол. Той ми звъни и ме пита "имаме ли", отг. "не съм сигурна", "добре ще купя, тъкмо съм до аптеката (дежурната)". В следващият момент забравил Simple SmileSimple SmileSimple Smile Сега мацнах малко мед на ръката на дребната. Тя мрънка, че я щипело.....

На Еммица компресите след ваксина ги правя вода и спирт(70%) 1:1

Констанца преди няколко дни за първи път спомена да иска колело. До сега всякаа година дядо й й предлага, ама не, не иска. Сега происка, ама веднъж  newsm78 То май не се брои, забрави вече май. А и каквато е пъзла, хич не я виждам.

# 347
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ane_sim ме подсети, че трябваше и директорката да уважим. Ох, и старшата сестра ooooh! Като си затръгват от детската ще купим цветя (на госпожите подарихме бонбони за разнообразие- така или иначе цветята им са вповече).
Моите ще ходят и през юни. А от септември не ми се мисли как ще- едното на училище, другото на градина- ще започват и свършват в различни часове (аз май ще трябва напусна работа) Tired

# 348
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Маминото злато-това е снимката от началната страница на албума и. Laughing




# 349
  • София
  • Мнения: 418
Ние вече сме с голямо колело. Пазехме от брат ми почти нов BMX. Кара го без проблем, но и аз не го оставям сам навън. А иначе и той е готов да пазарува на приятели, та чак ме дразни понякога. Преди две вечери му давам пари за сладолед. Той си купи и идва  с думите " Дай ми 1.50лв. да купя сладолед на Габи". Няма може ли, имаш ли и т.н. направо съм длъжна да купя. Е яд ме хвана.

# 350
  • София
  • Мнения: 39 821
Ние купихме голямо колело миналата година ,но все още го кара с помощтни гуми ,много е смотана милата ,толкова пък да няма усещане за баланс ,че чак не ми се вярва.
И Дияна до скоро беше така. Но кара Робифир, малко й е вече това колело. Бях писала преди как се разправяха с Джони. Той я държи, тя пищи
пусни ме", точно след секунда надава вой "не ме пускай, ще падна".
И преди около месец-два (корема ми не беше чак толкоз голям) направих в тръс една обиколка на градинката и Дияна беше готова. Сега вече нито каска, нито наколенки иска да носи.
Мими, явно Лора и Дияна трябва да дават уроци Simple Smile
Ако купим голямо колело, Джони е обещал за 7ми юни, че тогаз давали заплата, Дияна ще го кара само под строг контрол. като я гледам колко е отнесена, ще го остави някъде и ще й го свият.

Пооправи се с меда. Имам спирт, довечера ще й направя такъв компрес.

Фантичка много е сладко маминото злато. Много да те радва Simple Smile

Няма може ли, имаш ли и т.н. направо съм длъжна да купя. Е яд ме хвана.
Явно хлапетата са си такива.
Снощи Дияна и Джони до късно бяха навън, и изрично предупредих дребната по телефона да не тормози баща си. Ама като го знам как не може да й отказва, понякога де.
Мен и друго ме дразни. "Кажи на майка ти, че искам еди какво си". Моята Дияна никога няма да отиде при някое приятелче и да заяви такова нещо. А й въпросното хлапе го познава от скоро, не е да речем кат щерките на xai и miki3.
Няма да се ядосвам Simple Smile

# 351
  • София
  • Мнения: 418
Той моичкия с въпросното дете си играе от години. В един вход сме, но от близо 2 години почти непрекъснато играят у нас и аз се наслушах на "Кажи на майка ти..,че съм гладна, да купи пръчки, че искам сок, и т.н. ит.н.
Какво да се ядосвам, аз съм си за бои като не мога да отказвам или да правя забележки на чуждо дете.
Фантичка много сладка и сериозна госпожица.Успех и желая!
Нашият албум е без тоги, трябваше да бъдат, но и така са сладки.
Моя започна да страда защото се разделя с любимата и няма да са в едно училище.А точно сега разбра, че и тя го харесва. Искали да си имат апартамент, кола и бебе. Crazy

# 352
  • София
  • Мнения: 39 821
Моя започна да страда защото се разделя с любимата и няма да са в едно училище.А точно сега разбра, че и тя го харесва. Искали да си имат апартамент, кола и бебе. Crazy
И Дияна така страда по гаджето Simple Smile Той никога нямало да я смени с друга Simple Smile
Аз я успокоявам, че неговото у-ще е близо и през междучасията ще прескача да я вижда Simple Smile И тя за сега ми вярва Simple Smile

# 353
  • София
  • Мнения: 8 939
Нашето гадже си е с нас и в училище. Ама той напоследък я отсвирва, все по големи се заглежда. Много е смешен като види малко по-големи момичета по пейките и как им хвърля скрити погледи и се подсмихва срамежливо. Даже онзи ден свали сестра си от люлката, за да може една такава "какичка" да се качи.  Flutter

# 354
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А нашето гадже остава в градината.
 Той е роден в началото на 2002 и родителите му решиха да остане още една година в предучилищна група.
 И двамата страдат много,но си обещават да се виждат на площадката. Laughing

# 355
  • Мнения: 7 263
Малеееее Фантич и що я криеш таз красавица досега  Flutter Hug

# 356
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Малеееее Фантич и що я криеш таз красавица досега  Flutter Hug

  Ще ги запознаваме ли?  Crazy

# 357
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте!

Днес беше купонът с групата на Танти.....the last one  Cry Налудуваха се точно като за последно. Сви ми се душата на втората част на този клип Не знам защо, но "Детство мое" все така ми действа. Ето и малко снимков материал:

Отнесени от вихъра
Песничка
С подаръка от г-жите
Добре си ни е така......но за последно Sad
Приятелки завинаги
Оставаме приятели, въпреки караниците
За къде без мен


А да ви питам вие свидетелствата на тържествата ли ви ги връчиха? Защото ние ще си ги взимаме от канцеларията на градината с/у подпис.

# 358
  • София
  • Мнения: 633
Ние днес си взехме свидетелството,защото те нямат тържество.Като госпожата каза че по принцип ще ги дават свидетелствата чак като се плати последната такса.Иначе утре ще имат театър и разни почерпки по случай първи юни та то ще им стане и като последно празненство. Sad

# 359
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Свидетелствата ги раздадоха накрая на тържеството, заедно с албумче.
Беше много вълнуващо, защото една от госпожите се пенсинира. Директорката каза, че децата получават своето първо свидетелство в живота, а госпожата- последното, след 35 год. стаж в детската градина (дадоха й някаква грамота). Много майки бърсаха сълзи, та ми се дорева и на мен (аз плача само насаме) Sad

Общи условия

Активация на акаунт