Проект "Мулти-мама"

  • 27 902
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 409
Здравей те и аз мога да помогна с дрешки от 0-5 месеца, но повечето са ни зимни защото сме родени през декември, та нека се има в предвид ако не стават за някой сега то за напред!!!
Имам 2 пакета с чай за кърмачки, които така и не използвах, та ако могат да влезнат в употреба.
Ще се опитам да о прегледам какво и по колко имам за да ви го дам като списък.
Може да се направи в началото на темата нещо като списък с децата, по възраст поне за да знаем с какво в момента можем да сме в помощ!

# 16
  • Мнения: 3 634
Има списък в началото с децата и какво има в склада. Ако искаш пиши ми на лични скайп-ник, за да те включа в конферентния чат.

# 17
  • Мнения: 60
ЗДРАВЕЙТЕ!
НАСКОРО СТАНАХ МАМА НА БЛИЗНАЦИ И МНОГО БИХ ИСКАЛА ДА ПОМОГНА НА МАМИТЕ НА ТРИЗНАЦИ, ЧЕТИРИЗНАЦИ И Т.Н.
ИМАМ МНОГО ДРЕШКИ ЗА ПРОЛЕТНО ВРЕМЕ ОТ 0-5 МЕСЕЦА, ТЪЙ КАТО И НА МЕН МИ ПОДАРИХА ДОСТА. ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ НЕМОГА ДА ИЗПОЛЗВАМ ВСИЧКИ. ТАКА ЧЕ КАЖЕТЕ КЪДЕ ДА ГИ ПРАТЯ. АЗ СЪЩО СЪМ ОТ БУРГАС, НО НЕ ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЯТ ТЕЗИ ТРИЗНАЦИ. АКО ИМАТЕ КООРДИНАТИ, МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ГИ. ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ЩЕ МИ ОСТАВАТ И ВБЪДЕЩЕ ОЩЕ ДРЕШКИ И С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ГИ ПОДАРЯВАМ. Hug ИМАЙТЕ МЕ ПРЕДВИД!  Peace

# 18
  • Мнения: 3 634
Има 2 варианта. Да ги изпратиш по поща за моя сметка в София и оттук да ги разпределим според възрастта и сезона. Ако не са подходящи за конкретно трио ще чакат в склада. Ако искаш лично да ги дадеш на майката ще се срещнеш с друга мама в Бурас, за да ги прегледа. Не се обиждай, но искаме да сме сигурни, че децата получават добри неща.  Peace Hug Peace

# 19
  • Мнения: 60
НЕ СЕ ОБИЖДАМ РАЗБИРА СЕ! АЗ СЪЩО ДЪРЖА НА ТЕЗИ НЕЩА И НЕ БИХ ДАЛА "БОКЛУЦИ". Party ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЕ СРЕЩНА С МАЙКАТА ОТ БУРГАС, ДА ВИДИ ДРЕШКИТЕ И ДА ПРЕЦЕНИ КАКВО СТАВА И КАКВО НЕ. МОЛЯ ТЕ, ДАЙ МИ КООРДИНАТИТЕ Й!

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 10:28 от SIENA

# 20
  • Мнения: 3 634
В Пазарджик се появи още една тройка. Какво ядете там, бе хора?  Flutter

Siena, пиши на Габи*07.  Hug

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 10:50 от Dante

# 21
  • Мнения: 14
Eto vi snimka  na triznacite ot Burgas
http://img90.imageshack.us/img90/4579/dsc00166mr9.jpg

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:11 от Double with Cream

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Къде в София да донеса една активна гимнастика?

# 23
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
много интересен проект. браво на вас!  Hug записвам се да следя темата и почвам да издирвам тризнаци и .... Peace

# 24
  • Мнения: 6 441
Данте,пиши на лични да ти дам телефона. Peace Или направо аз ще ти го пратя довечера  Hug

Сетих се,че имам анасоново семе за колики(не е купувано,а е брано).Ще видя да посъбера и други полезни неща.Ако някой знае кои бебенца имат  колики да пише.Имам също и едни почти нови капки,също за колики  Peace

# 25
  • Мнения: 60

Siena, пиши на Габи*07.  Hug



ВЕЧЕ Й ПИСАХ. ЗАДЕЙСТВАХМЕ НЕЩАТА. Peace

# 26
  • Мнения: 3 634
Къде в София да донеса една активна гимнастика?

Пиши ми на ЛС, телефон и адрес. Аз ще дойда до вас в неделя.  Hug

# 27
  • Мнения: 3 634
Шезлонга пристигна. В чудесно състояние е. В Бургас си имат, отива за София.  Hug Говорих и с двете мами, фонът беше като от АГ.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 179
Оговорих се със СИЕНА,днес ще отида за дрешките.

# 29
  • Мнения: 3 634
По темата с бебетата в Бургас. Пият някакъв нов Аптамил, приблизително 27лв от големите кутии. Майката е много благодарна за всички дрехи, които е получила. Обаче са силно притеснени с АМ-то. Помолих мои приятели в чужбина да се включат за поне 1 кутия. 15 евро там, не са като тук и всеки го знае. Ще се опитам и да пусна ненужни за мен дрехи в Продавалника, за да успеем да купим няколко кутии.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт