На някого бели ли му се.....

  • 2 670
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Ти за телефон ли го ползваш или за аксесоар?
Joy

# 16
  • Мнения: 943
Аз питам за съответния модел http://www.freelinerentalmobiles.co.uk/wp-content/themes/flr/ima … amsung%20u700.jpg
,защото отгоре е като огледален ,а не за самсунзите като цяло .И моят засега не се лющи никъде(надявам се да не започва) Peace

# 17
  • Мнения: 1 280
      Братовчедка ми е с такъв от август м.г., нищо му няма, а не бих казала че го пази  Peace

# 18
  • Мнения: 943
      Братовчедка ми е с такъв от август м.г., нищо му няма, а не бих казала че го пази  Peace
благодаря ти  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 386
Аз съм с този от 5 месеца, също е огледален и до сега нищо му няма.

# 20
  • Мнения: 1 418
Писах по-нагоре,че на колежката и се обели.
На моят още нищо му няма.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 23
От седем месеца имам същия телефон и съм много доволна. Няма и драскотина, а аз не го пазя кой знае колко. Има вече 65 часа разговори и не е мръднал. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Имала съм три самсумга в живота си. Нито един не се е белил. Вероятно защото повече от година не са се застоявали.
Проблемите на самсунг са със софтуера.Ако говориш повече, както правя аз, започва да се самоизключва и някакви такива мистерии.
Peace

# 23
  • Мнения: 3 219
Аз имам D900 i, на третата седмица се пообели отгоре по ръба. Телефона иначе е пазен Confused
Относно марката-доволна съм, това ми е трети Самсунг от5години, сменяла съм ги с по-нови, иначе нямам счупен или да е правил проблем

# 24
  • Мнения: 17 546
Имала съм три самсунга в живота си. Нито един не се е белил. Вероятно защото повече от година не са се застоявали.
Проблемите на самсунг са със софтуера.Ако говориш повече, както правя аз, започва да се самоизключва и някакви такива мистерии.
Naughty Имала съм поне 6-7 поредни телефона, все Самсунг. Нито един не се е обелил и нито един не е показал дефект със софтуера или с каквото и да било друго! И в момента съм със Самсунг D900i. Купувани са нови от реномиран магазин. Мисля, че и това има значение. Фен съм на марката и като дизайн, и като интерфейс, да не говорим за качеството на дисплея.

# 25
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Аз съм със Самсунг Е760. Имам го от две години. Доволна съм!

# 26
  • Мнения: 1 813
Имала съм три самсунга в живота си. Нито един не се е белил. Вероятно защото повече от година не са се застоявали.
Проблемите на самсунг са със софтуера.Ако говориш повече, както правя аз, започва да се самоизключва и някакви такива мистерии.
Naughty Имала съм поне 6-7 поредни телефона, все Самсунг. Нито един не се е обелил и нито един не е показал дефект със софтуера или с каквото и да било друго! И в момента съм със Самсунг D900i. Купувани са нови от реномиран магазин. Мисля, че и това има значение. Фен съм на марката и като дизайн, и като интерфейс, да не говорим за качеството на дисплея.



 Crazy Crazy все повече се убеждавам,че когато видя твой пост,няма нужда да добавям.
На мен също последните 5 6 телефона са ми Самсунг и си ги ползвам по година - две. Само проблема със самоизключването няма как да го скрия. Имала съм го на всичките телефони,но аз наистина постоянно приказвам.  Crazy
В момента съм с D900i : отгоре на дисплея,където почва сивото очертание на екрана /ама как го обясних/ ми се обели малко. Но аз не ползвам калъфи,постоянно го удрям,блъскам,замервам хора,та проблема си е в мен. Иначе са много здрави. Преди години с един ултра тънък самсунг /забравих вече какъв модел/ имах приключение. Беше в една малка раничка, на която се скъсаха презрамките и падна от гърба ми докато се возех на мотор. Е,на телефона му нямаше нищо. Същия го изтървах и в банята докато се къпех /и пак приказвах/ и отново нищо му нямаше.
Много,много доволна съм!

# 27
  • Мнения: 7 723
Самсунг из дъ бест!!! Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Купувани са нови от реномиран магазин...

Е к'ви други да са ако не са нови, че не зацепвам?
Моите всички бяха от Мтел.

Два от тях дадоха софтуерен дефект още първата година. Но аз не ползвам телефон повече от година, така че за мен няма проблем.

Само една Нокия и един Панасоник не са ми давали проблеми, впрочем, така че - прибирам си думите, не е от Самсунга Mr. Green


# 29
  • Мнения: 3 219
Имала съм три самсунга в живота си. Нито един не се е белил. Вероятно защото повече от година не са се застоявали.
Проблемите на самсунг са със софтуера.Ако говориш повече, както правя аз, започва да се самоизключва и някакви такива мистерии.
Naughty Имала съм поне 6-7 поредни телефона, все Самсунг. Нито един не се е обелил и нито един не е показал дефект със софтуера или с каквото и да било друго! И в момента съм със Самсунг D900i. Купувани са нови от реномиран магазин. Мисля, че и това има значение. Фен съм на марката и като дизайн, и като интерфейс, да не говорим за качеството на дисплея.





 Crazy Crazy все повече се убеждавам,че когато видя твой пост,няма нужда да добавям.
На мен също последните 5 6 телефона са ми Самсунг и си ги ползвам по година - две. Само проблема със самоизключването няма как да го скрия. Имала съм го на всичките телефони,но аз наистина постоянно приказвам.  Crazy
В момента съм с D900i : отгоре на дисплея,където почва сивото очертание на екрана /ама как го обясних/ ми се обели малко. Но аз не ползвам калъфи,постоянно го удрям,блъскам,замервам хора,та проблема си е в мен. Иначе са много здрави. Преди години с един ултра тънък самсунг /забравих вече какъв модел/ имах приключение. Беше в една малка раничка, на която се скъсаха презрамките и падна от гърба ми докато се возех на мотор. Е,на телефона му нямаше нищо. Същия го изтървах и в банята докато се къпех /и пак приказвах/ и отново нищо му нямаше.
Много,много доволна съм!

Моя се обели на същото място, при това е пазен.

Общи условия

Активация на акаунт