Мнения за д-р Илия Карагьозов от Токуда

  • 131 242
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 17
Много благодаря за полезната информация!

# 166
  • Мнения: 4
zdraveite iskam da popitam d.r karagiozov preglejda li deca na 16 god e.

# 167
  • София
  • Мнения: 16
zdraveite iskam da popitam d.r karagiozov preglejda li deca na 16 god e.
Най-добре се обадете в кабинета и питайте като споделите за какъв точно проблем става въпрос. Вероятно също е важно дали момичето е девствено, или не. Те могат да Ви кажат дали случаят е за тях, или е необходимо да потърсите детско- юношески гинеколог, има добри в "Майчин дом", между другото .

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 00:32 от malinka99

# 168
  • Мнения: 4
DA DEVSTVENO E. IMAME PROBLEM S CIKALA NEREDOVEN E. PRI EKOGRAF SE OKAZA 4E E S POLIKISTOZA. SEGA E NA HORMON QSMIN. V MAI4IN DOM PRI KOI DETSKI GINEKOLOG----- PROF. SIRAKOV KOITO NQMA I EKOGRAF V KABINETA

# 169
  • Мнения: 795
Здравейте, можете ли да дадете контакти или да обясните как се записва час при доктор Карагьозов? И ще споделите ли цени за първи праглед, цитонамазка, ехограф?

# 170
  • Мнения: 17
Здравей,

час може да се запише в сайта на Superdoc (https://superdoc.bg/lekar/d-r-ilia-karagyozov-dm-6109) или на посочения телефон. Първичен преглед е мисля 50лв. За цените на останалите изследвания може да попиташ по телефон.

# 171
  • София
  • Мнения: 3 029
Преглед, ехограф, колпоскопия и цитонамазка са към 180-200 лв

# 172
  • Мнения: 5 001
А как може да стане по-бързо прегледа,в супердокс часовете са чак за ноември.Без направление няма ли да е по-бързо?

# 173
  • Мнения: 453
Не мисля, че д-р Карагьозов работи с направления, всичките му прегледи са платени.

# 174
  • София
  • Мнения: 3 029
Няма направления при него.

# 175
  • Мнения: 5 001
Вариант за по-ранен час?

# 176
  • София
  • Мнения: 9 110
Дебнете в супер.док. Периодично се освобождава по някой час.

# 177
  • Мнения: X
Здравейте,

Знаете ли дали доктор Карагьозов извършва лазерно отстраняване на ранички на шийката на матката? Гледах услугите в болница Вита, но не можах да намеря. Може и аз да не се ориентирам.

# 178
  • София
  • Мнения: 3 029
С лазер не, прави същото, но с ток. Води се LLETZ (LEEP). Страхотен е!

# 179
  • София
  • Мнения: 16
Мисля, че прави, но зависи от вида и разположението на “раничката”- доколкото знам, различните видове отстраняване lletz (leep) и лазер-ексцизия имат различни терапевтични показания, т.е не във всички случаи може с лазер. Самият лекар може да Ви каже най- добре коя би била най- подходящата процедура в конкретния случай.

Общи условия

Активация на акаунт