бременна ли съм?

  • 6 366
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
nuclearbaby ,възможно е теста да покаже и след 7-8 дни след О,но ако е имало много ранна имплантация.Но това е строго индивидуално и няма как при всяка жена да е така. Peace

На мен например ми отчете 15 дни някъде след овулацията.Имам редовен цикъл през 28-29 дни. Peace

# 16
  • Мнения: 3 621
Ей сега ще хвърля боба и ще ти кажа  Mr. Green
Четете малко де , тази тема е дъфкана 10000000000 пъти  ooooh! А и има същата такава точно до твоята Naughty


търпение му е майката, пожелавам ти да сте направили бебчето

# 17
  • Мнения: 990
Леко в страни от темата, но днес без малко да си задам същия въпрос (нищо че съм вече 6 месец с голям корем  Mr. Green), след като ме приемат в АГ отделението и сестрата в приемната ме пита:
Вие.... бремнна ли сте или... (просто дебела -  добавям си аз мисленно и хем се ядосвам, хем ме е смях)  preggo
Да не говорим, че после една жена вече в отделението, пациентка ме попита пък за раждане ли съм.... Сладури!  Hug

Колкото до авторката на темата: Чакане му е майката!  Mr. Green Ще разбереш след около седмица!

# 18
  • Мнения: 1 209
Може би да може би не, но след няколко дни ще ти кажем със сигурност след като си направиш теста... Peace

# 19
zdraveite momi4eta parvo iskam da se izvinq 4e ne pi6a na kirilica no ne sam v bg iskam da vi popitam ne6to tai kato sam pred cikal merix si temperaturata i mi e 37i3 vazmojno li e da sam bremenna no imam priznaci kato za cikal bolki dolu nisko bolki v gardite 4esto urinirane i mnogo mi se spi blagodarq vi predvaritelno

# 20
  • Мнения: 481
zdraveite momi4eta parvo iskam da se izvinq 4e ne pi6a na kirilica no ne sam v bg iskam da vi popitam ne6to tai kato sam pred cikal merix si temperaturata i mi e 37i3 vazmojno li e da sam bremenna no imam priznaci kato za cikal bolki dolu nisko bolki v gardite 4esto urinirane i mnogo mi se spi blagodarq vi predvaritelno
ами кога трябва да ти дойде? Температурата къде си  я мерила - базална ли е или под мишница? Кой ден ти е от цикъла? - ако не ти закъснява, тази температура, мерена базално, може и да е нормална за теб за лутеалната ти фаза...но друго е ако вече ти закъснява.Ако си мерила под мишница - това нищо не значи, не важи Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Ще трябва да почакаш, сега само може да гадаеш newsm78

# 22
  • Мнения: 3 092
tai застани в отбора на чакащите , а аз ти обещавам да ти стискам палци !  Hug

# 23
  • Мнения: 3 453
zdraveite momi4eta parvo iskam da se izvinq 4e ne pi6a na kirilica no ne sam v bg iskam da vi popitam ne6to tai kato sam pred cikal merix si temperaturata i mi e 37i3 vazmojno li e da sam bremenna no imam priznaci kato za cikal bolki dolu nisko bolki v gardite 4esto urinirane i mnogo mi se spi blagodarq vi predvaritelno

Аз бях така Laughing само не съм мерила температура и сега си бременея.Успех Hug Дано си бременна Hug

# 24
zdraveite momi4eta ami bazalno q merq i dnes mi e 37i3 ami na 7 8 trqbva6e da mi doide o6te nqmam ni6to no korema i gardite si me boliqt mnogo blagodarq vi

# 25
  • Мнения: 7 201
zdraveite momi4eta ami bazalno q merq i dnes mi e 37i3 ami na 7 8 trqbva6e da mi doide o6te nqmam ni6to no korema i gardite si me boliqt mnogo blagodarq vi
А тест правила ли си?Тази Т и това закъснение са обнадеждаващи! Praynig

# 26
# 27
ami ne nesam pravila 6te iz4akam 10 dena zakasnenie i togava 6te si napravq za po sigurno a nqkoi sa mi kazvali 4e kato primerno sam pred cikal e vazmojno da se poka4i temperaturata dali e vazmojno tova az znam 4e se povi6ava kogato si v ovulaciq ili ve4e ima bremennost. Blagodarq vi.

# 28
  • Мнения: 1 209
ot4aqnata направи тест, сега е момента. На 10 дневно закъснение се ходи вече на лекар за установяване на бременност.  Peace

По температурата ти можем само да гадаем!!!

# 29
  • Мнения: 2 270
ot4aqnata направи тест, сега е момента. На 10 дневно закъснение се ходи вече на лекар за установяване на бременност.  Peace

По температурата ти можем само да гадаем!!!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт