Бял молив?!

  • 2 320
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Аз бях използвала такъв молив преди време, защото го получих като подарък при покупката на някакви лакове. В началото няколко пъти не постигнах особен успех и се бях отказала да го ползвам, но понеже съм привърженичка на френския маникюр реших пак да опитам. Това беше преди около 2 години примерно, но ще опитам да обясня как съм го правила, за да може тези от вас които така или иначе имат молива да го оползотворят. Причината да опитам все пак да си правя маникюра с такъв молив беша, че не се налага да чакам да съхне белия лак и също така не се мъча да направя хубава лентичка, защото с молив е доста по- лесно. Мисля, че първо се лакирах с основа- розов или бежов лак и отгоре си правех лентичката с молива, като си драскам достатъчно, за да стане плътно бяло. След това като сложех отгоре топ лак се задържаше достатъчно дълго. Дано все пак съм била поне малко полезна на някой Wink

# 16
  • Мнения: 1 733
Пробвах се веднъж, но като цяло е абсолютно безполезен.

# 17
  • Мнения: 1 692
голям боклук е тоя молив  ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 314
за нищо не става   ooooh! 

# 19
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
newsm11

Преди доста време имах един на Орифлейм, но след няколко безуспешни опита да си направя ноктите го зарязах.

# 20
  • Мнения: 2 673
....става, става..аз го ползвах вместо креда, като вадех кройки  Laughing\любител шивач бях\

# 21
  • Мнения: 3 314
....става, става..аз го ползвах вместо креда, като вадех кройки  Laughing\любител шивач бях\
    поне на теб ти е вършил работа  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт