Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 255
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 031
Галче страхотен подарък Grinning
Да си изкараш лека и безпроблемна бременност и едно сладко здраво бебче на финала Hug

# 271
  • Мнения: 3 595
Тонеса вести за пола  Whistling

След малко ще ви пусна снимки, че май отдавна не съм  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 823
Privet  Hug

Gall, chestit rojden den, mila! Mnogo, mnogo shtastie i obich ti pojelavam! Chestita ti bremennost syshto! Da e leka i bezproblemna  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

AniK, az vse oshte iskam oshte edno detence principno Simple Smile Ako shte go tvorim, do 2-3 godini triabva da ia svyrshim i taz' rabota, che godinkite si vyrviat...

Niama da vi mycha poveche s taz' latinica i prikliuchvam s pisaneto. Celuvkiiiii!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 3 595
който видял видял  Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 08:52 от Numar pin'la unu

# 274
  • Мнения: 1 031
Иви крие се малката маймунка Grinning
Гоги беше същата мушанка и чак в 8 месец го видяхме, че ще е момченце. Ако и това е такова срамежливо  ooooh!

# 275
  • Мнения: 1 599

Ууу добре че ги видях вчера, че ако бях оставила за днес  Mr. Green Големи сте сладури, Иви! ВЕлито голяма красавица  Hug

Много благодаря на всички за пожеланията за нашия тати. Ади цял ден като го видеше и му викаше Happy birthday, тати! а той умираше от кеф  Joy
Астарта, прбвала ли си капки Флексоназе? на Ади много добре му действат. изписа ни ги една лекарка от Токуда и каза като имам проблем да слагам сутрин за 4 дни до 7 макс.
Хубва ден на всички! Хайде уикенд ви чака  Hug а ние в понеделник вечерта, живот и здраве, пътуваме към София

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ха, и Габи вчера цял ден припява Happy Birthday на баща си  Mr. Green Марис-ка, до кога ще останете?
Иви, и аз видях  Heart Eyes Прическата разкошна, децата - още повече  Hug
Пепе, май ще трябва да се напънем за по още едно  newsm78 Пипилота и Вещи няма да можем да ги догоним, освен ако някои близанци не се пръкнат  Mr. Green
На мен традиционно петъчно не ми се работи  Embarassed Ходи ми се на плаж, на море...

# 277
  • Мнения: 528
Ивииииииииииииииииииии не е честно аз сам осутрин като съм на работа влизам и рядко следобед ити да ги махеш недей така ще се загубя от любопитство.Ще следя днес кога ще ги пуснеш Laughing
За  :outtajoint:нищо не мога да ви препоръчам щото ние всичко ползвахме и нищо.Сега издирвам един мехлем койте се правел как се казва и като се намаже седи зеленикав но мамата която има рецептата не мога да й намеря кординатите а ни е съседка.Не е от форума.АКо някой го знае  Praynig да ми даде рецепте.То че е ясно че е от третата сливица е ясно.Двапа специалист иот ИСул ни го казаха това и нащо джипи също и сега след като ще я водиме две седмии на море и ще ставаме в 5 да диша йодни пари дан осе датвори тази сливица иначе след рождения и ден ще се наложи да правим еоперация.
Някой се заговори за деца аз принципно искам близнаци,но бащай на Вероника каза че нямало да работиме до близнаци.Ако станат при втория опит станат ако не ще сЪм се задоволила с две деца.
Иначе мене ми се пече яйцето на дупето и ми е притеснено,но то е нормално -сватбена треска.Както ида е .Оставям ви и може би в пнеделник ще ви кажа здрасти
че в къщи не остава време а и бая работа имам в къщи и второ любимия е на компа работи събота и неделя и абсурд да се добера до него компа де Mr. Green

# 278
  • Мнения: 3 595
Роси просто кликни върху палечка в подписа  Heart Eyes

# 279
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Галчееее...страхотна новина , ама знаех си аз  Whistling..хайде честито и на тримца ви и ти пожелавам мъжагите ти повече да се грижат за теб.
Така както моите се грижат за мен...мъж ми вече почти изцяло е поел кухнята  Mr. Green, Марти мие чинии и под, Макси помага в слагането и вдигането на масата, в простирането и прибирането на дрехите, в оправянето на играчките, изхвърлянето на боклука иии..носенето на торби от пазар /голям мерак ей/...аааа и чисти с прахосмук  Joy Joy..
А мама...кво ли прави мама  Laughing..живее си живота  bowuu и мисли за трето  hahaha hahaha
та Анче, Пепе, аз така мисля след 2-3 години да пожертвам отново прекрасната си външност Flutter Crazy
Иви - страхотни са ти децата пупу...а тоз Бобсън каква маслинка е станал  Hug

# 280
  • Мнения: 207
Иви, страхотни са Елито и Боби.  Hug

Аз като една мързелива майка, все не качвам снимки, но сега се претрудих  Simple Smile, ето ги:

 

 

Хайде момичета, чакаме още хубави бебешки новини Hug

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 14:51 от angiе

# 281
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Иви, какво да кажа - много са красиви децата ви - няма на кого да приличат. Laughing Heart Eyes Ели си ми е любимка, а Бобче с тези ококорени, умни очички.....  love001
тонеска, все ще се покаже, къде ще ходи. Joy Виждам наближаваш средата, сякаш вчера ни каза. #Crazy
За третата сливица - при нас положението беше, как да кажа - много натопорчено. Joy Смея се сега, но тогава ревах. Митко не дишаше през носа, само през устата от годинката. Започнеше ли хрема продължаваше по три месеца и нищо не я спираше. Накрая сополите ставаха " на ластик". #Crazy Промени му се и формата на лицето, около носа и устата. Цяла година се мъчихме и накрая я извадихме. След три години, обаче, се наложи повторна операция, този път и на трите. И детето спря да боледува често. Абе, гадно си е.
angie, какви сладури само. Two Hearts  Новият ти ник ми е до болка Laughing познат, така ми викаха в у-ще. А сигурно си любителка на Rolling stones и все си мисля да те поздравя .Laughing

# 282
  • Мнения: 2 171
Иви, Анджи, страхотни дечица си имате, пу-пу Heart Eyes. Много сладки снимки Heart Eyes

Марис, непременно ще пробваме и тези капки Peace. Благодаря за съвета Hug, то вече какво ли не изпробвахме, правени, готови, ужас ooooh!. И както Ния е писала, направо ми се струва, че от това постоянно дишане през устата, му се променя формата на главата. Ох, ако не закрепим положението, сигурно ще махнем сливицата след третия му рожден ден, но хич не ми се иска. Confused

# 283
  • Мнения: 398
Тонеска, чак сега виждам че и ивие чакате бебче - лека бременост и едно здраво и сладко момиченце за  баткото Simple Smile
Ако е момченце поне ще са заедно в мъжките игри:)
Анджи, Иви - много са сладки дечковците ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марис така се смях на коментара на мъжа ти за Гал Joy Joy Joy ...Мъже

На Петър преди 2 седмици му сложиха диагноза алергичен, алиментарен гастроентерит и колит каквото и да значи . И по този случай ще трябва някак да си се гледаме у дома, а пък не ми се напускаше работа.
Относно 3-та сливица както често става има 2 лагера с мнение - едните, да не се маха, че има голяма вероятност пак да излезе, а другите - че е постоянно огнище на инфекции и трябва да се махне. Най-новото което ми казаха че в Токуда ги махали по нов метод от който не растяла повече, но интересно защо не ми го каза лекарката при която бяхме там. Засега ще отложим операцията, да преборим другите грижи -тъкмо да чуем още мнения .
Хубав ден момичета и приятна събота и неделя !

# 284
  • Мнения: 1 599
Мацки, позволих си да пусна нова темичка  Rolling Eyes
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301749.new#new

Общи условия

Активация на акаунт