....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 8

  • 36 823
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 374
Angel_Face честито!наистина е много красива.а да те питам в самите цветченца слага ли ти бяла боя или само е очертал с черно и вътре си е чвета на твоята кожа?

# 226
  • Мнения: 606
Angel_Face честито!наистина е много красива.а да те питам в самите цветченца слага ли ти бяла боя или само е очертал с черно и вътре си е чвета на твоята кожа?
Няма бяло,само някакви отенъци е сложил Simple Smile

# 227
  • Мнения: 4 717
Ейнджъл - честито, много е нежна и готина Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

а за болката не му мисли, вече си забравила вярвам Peace

# 228
  • Мнения: 1 179
Много е красива, наистина!  Hug

# 229
Angel_Face , браво мацка! супер е! и аз ги гледах на тоз петър.. татусите и даже се бях спряла на подобна ама с 3те цветенца... в интерес на истината... точно като твоята сега я видях ,не я бях мернала нея... та нещо такова исках и аз но се спрях на друго... направиха ми я онзи ден.моята е пак на десния крак,само че отдясно по дължината и около самият глезен...нямам я още снимана да ви я покажа,но бяхте прави не е болка за умиране... и на мен ми бяха казали,че там най-много боли... еми... чак останах разочарована,че не е така.. но явно при всеки е различно.. сега ще чакаме да се обели Laughing

# 230
  • Varna
  • Мнения: 321
 Ох, мен са ме хванали лудите и една такава идея за пробит пъп ми се е загнездила в ума Simple Smile Уж почетох тука из форума, ама пак няколко бързи въпроса имам към опитните  Praynig
 За колко време горе долу зараства като ти пробият пъпа? Трябва ли да се съобразявам с това ,че е топло вече ? А да се съобразявам кога да ида на плаж- примерно след половин месец ще мога ли?
 И още- как се опазвате от децата? Все се чудя как ще си скрия пъпа докато е рана да не го напити малката, или просто без да иска да го дръпне? Ще мога ли да я вдигам? И кога ще мога да правя примерно коремни преси ?  Аааааааа побърквам се май  Laughing

# 231
  • Мнения: 606
Аз пък какво полудях искам още една татоо.Ама моя вече ще ме убие  Laughing Аз се чудя кака го накандардисах за тези 2-те.
Искам да си направя доло ниско на корема,нещо мъничко,ама мнооого искам Simple Smile
Голяма зарибявка тия татуировки Simple Smile

# 232
  • Мнения: 7 723
Ох, мен са ме хванали лудите и една такава идея за пробит пъп ми се е загнездила в ума Simple Smile Уж почетох тука из форума, ама пак няколко бързи въпроса имам към опитните  Praynig
 За колко време горе долу зараства като ти пробият пъпа? Трябва ли да се съобразявам с това ,че е топло вече ? А да се съобразявам кога да ида на плаж- примерно след половин месец ще мога ли?
 И още- как се опазвате от децата? Все се чудя как ще си скрия пъпа докато е рана да не го напити малката, или просто без да иска да го дръпне? Ще мога ли да я вдигам? И кога ще мога да правя примерно коремни преси ?  Аааааааа побърквам се май  Laughing
Значи, пъпа зараства окончателно след девет месеца.
Заради това до тогава не се препоръчва да се маха първоначалната лека обица
и да се заменя с тежка, щото ще ти се разджлямби дупката.
Нищо, че времето е топло. Това няма значение.
Първите три месеца се промива постоянно с физиологичен разтвор,
именно заради това престоя в морската вода не само,
че не вреди, а дори е полезен.
Малката ще можеш да я вдигаш, но трябва да се пазиш
да не го закачиш някъде, не за друго, ами щото боли Peace

Айде, успех Hug

# 233
  • Мнения: 7 723
Аз пък какво полудях искам още една татоо.Ама моя вече ще ме убие  Laughing Аз се чудя кака го накандардисах за тези 2-те.
Искам да си направя доло ниско на корема,нещо мъничко,ама мнооого искам Simple Smile
Голяма зарибявка тия татуировки Simple Smile
И аз искам, ама ще изчакам до есента....май Thinking Wink

# 234
  • Мнения: 606
Аз пък какво полудях искам още една татоо.Ама моя вече ще ме убие  Laughing Аз се чудя кака го накандардисах за тези 2-те.
Искам да си направя доло ниско на корема,нещо мъничко,ама мнооого искам Simple Smile
Голяма зарибявка тия татуировки Simple Smile
И аз искам, ама ще изчакам до есента....май Thinking Wink
Най-добре.Аз се набутах сега с новата татуировка и цял месец не мога да отида ни на плаж, ни на солариум Sad
Пък времето е толкоз готинооооо
 Confused

# 235
  • Мнения: 7 723
Аз пък какво полудях искам още една татоо.Ама моя вече ще ме убие  Laughing Аз се чудя кака го накандардисах за тези 2-те.
Искам да си направя доло ниско на корема,нещо мъничко,ама мнооого искам Simple Smile
Голяма зарибявка тия татуировки Simple Smile
И аз искам, ама ще изчакам до есента....май Thinking Wink
Най-добре.Аз се набутах сега с новата татуировка и цял месец не мога да отида ни на плаж, ни на солариум Sad
Пък времето е толкоз готинооооо
 Confused
Именно. Wink
Ама па татуто ти е супер! Заслужава си жертвата Peace Crazy

# 236
  • Мнения: 606
Аз пък какво полудях искам още една татоо.Ама моя вече ще ме убие  Laughing Аз се чудя кака го накандардисах за тези 2-те.
Искам да си направя доло ниско на корема,нещо мъничко,ама мнооого искам Simple Smile
Голяма зарибявка тия татуировки Simple Smile
И аз искам, ама ще изчакам до есента....май Thinking Wink
Най-добре.Аз се набутах сега с новата татуировка и цял месец не мога да отида ни на плаж, ни на солариум Sad
Пък времето е толкоз готинооооо
 Confused
Именно. Wink
Ама па татуто ти е супер! Заслужава си жертвата Peace Crazy
Дам,и аз така мисля.Къде ще я показвам ако бях изчакала да свърши лятото  Laughing

# 237
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 881
 Цял месец? Аз от солариум, слънце, море и т.н. винаги съм си пазила татусите... от седмица до 10 дни. Според указания на татуистите. И не съм имала проблеми Simple Smile

# 238
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Здравейте,

а има ли някакъв срок, в който трябва да се повтори татуто? Аз имам от 5-6 години, не ми се струва избледняла, но все пак я гледам всеки ден и трудно преценявам.
Сега и аз съм се запалила за нова на глезена, но ще видим......

# 239
  • Мнения: 411
Здравейте,

а има ли някакъв срок, в който трябва да се повтори татуто? Аз имам от 5-6 години, не ми се струва избледняла, но все пак я гледам всеки ден и трудно преценявам.
Сега и аз съм се запалила за нова на глезена, но ще видим......
Срок..при всеки е различно.Някой за 10 г не им мърдат,моите на втората са за повтаряне. Confused
Ти ще си прецениш Hug

Общи условия

Активация на акаунт