....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 8

  • 36 797
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 565
Цял месец? Аз от солариум, слънце, море и т.н. винаги съм си пазила татусите... от седмица до 10 дни. Според указания на татуистите. И не съм имала проблеми Simple Smile

Татусите по принцип трябва да се пазят от слънце - винаги!  Peace Така цветовете не избледняват. Така ми обясниха в студиото когато си направих моята.  bouquet

А иначе както каза Руска наистина е най-добре да се правят есента или зимата. 

Angel Face, страхотна е! Честито.  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 3 695
Angel_Face , страхотна е татуто - направо се влюбих  Hug

# 242
  • Мнения: 606
Цял месец? Аз от солариум, слънце, море и т.н. винаги съм си пазила татусите... от седмица до 10 дни. Според указания на татуистите. И не съм имала проблеми Simple Smile

Татусите по принцип трябва да се пазят от слънце - винаги!  Peace Така цветовете не избледняват. Така ми обясниха в студиото когато си направих моята.  bouquet

А иначе както каза Руска наистина е най-добре да се правят есента или зимата. 

Angel Face, страхотна е! Честито.  Simple Smile
Мерси Лиске Flutter

На мен момчето от студиото ми каза месец да не я излагам на слънце,понеже на крака зараствала най-бавно.Даже му трябвало от 2 до 3 месеца докато се оправи напълно.Докато татуса на гърба много бързо зарастна.След 2 седмици вече ходих и на солариум.

# 243
  • Мнения: 565
Ами моята е ниско на корема, така че не беше трудно да я пазя. В началото изобщо не я излагах на слънце, а сега ако излизам с ниска талия просто си слагам висок фактор крем само на нея. До ден днешен си е като чисто нова, но предполагам ча там играе роля и качеството на мастилото.  Wink   bouquet

# 244
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 869
А скъпо ли излиза да ти повторят татуировката? Simple Smile

и..боли ли?  Embarassed

# 245
  • Мнения: 565
А скъпо ли излиза да ти повторят татуировката? Simple Smile

и..боли ли?  Embarassed

Sway, знам че повтарянето боли малко повече отколкото 1-ия път. Моята е правена от много известен татуист и не в БГ така че това което аз платих за татуто или бих платила за повторение няма да е много реално мерило.  Знам че цената зависи от това дали искаш само да я освежиш или да я промениш (доколкото е възможно) отгоре. Момичетата със сигурност ще знаят нещо по въпроса.  Heart Eyes  Успех!  bouquet

# 246
  • Мнения: 331
Писка Лиска -кой е татуиста???може ли и снимка

# 247
  • Мнения: 565
Може разбира се.  Heart Eyes Не съм я показвала досега, защото дизайна който исках не е нищо особено и не знам дали ще ви е интересно.  Embarassed  Иначе за изпълнението всички ме питат къде е правена и до ден днешен изглежда като чисто нова. Сега си сложих апарата да се зарежда и ще я снимам.
Майстора се казва Лал Харди. Сигурна съм обаче че нашите по нищо не му отстъпват. bouquet

# 248
  • Мнения: 331
ще те помоля да ми го напишеш на англ. за да мога да се разтърся из нета за негови неща. Grinning

# 249
  • Мнения: 243
момичета да ви разкажа как ми премина пробиването на пъпа да се посмеете.... Partyкупих си обицата преди години чак сега се реших да я вкарам в употреба,намерих къде да ида-в една частна клиника!Сложиха ми упоика хората,изопщо не ме болеше а и не гледах,а и нямаше как защото съм припаднала и така ми мина пробиването,проспах всичко.И все пак много ми хареса ще се снимам и ще ви покажа

# 250
  • Мнения: 565
ще те помоля да ми го напишеш на англ. за да мога да се разтърся из нета за негови неща. Grinning

Ето линк към Лондонското му студио, където си я правих аз.
http://www.newwavetattoo.co.uk/introPP.htm

Той има няколко магазинa в Англия и САЩ така че сигурно може да намериш още инфо за него в нета . Пише се Lal Hardy.  Simple Smile  Hug

# 251
  • Мнения: 7 723
момичета да ви разкажа как ми премина пробиването на пъпа да се посмеете.... Partyкупих си обицата преди години чак сега се реших да я вкарам в употреба,намерих къде да ида-в една частна клиника!Сложиха ми упоика хората,изопщо не ме болеше а и не гледах,а и нямаше как защото съм припаднала и така ми мина пробиването,проспах всичко.И все пак много ми хареса ще се снимам и ще ви покажа
Ма ти верно ли проспа всичко? ooooh!
Мчи то хич не боли  Crazy

# 252
  • Мнения: 565
Може разбира се.  Heart Eyes Не съм я показвала досега, защото дизайна който исках не е нищо особено и не знам дали ще ви е интересно.  Embarassed  Иначе за изпълнението всички ме питат къде е правена и до ден днешен изглежда като чисто нова. Сега си сложих апарата да се зарежда и ще я снимам.
Майстора се казва Лал Харди. Сигурна съм обаче че нашите по нищо не му отстъпват. bouquet


Ето я:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00336.jpg

  bouquet

# 253
  • Мнения: 331
Писка Лиска -мерси за линка

# 254
  • Мнения: 1 568
Момичета,да ви питам...в понеделнлик ще ходя малко на солариум,обецата на пъпа трябва ли да я махна?????

Общи условия

Активация на акаунт