....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 8

  • 36 794
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 393

Писке- много е готина. Според мен англичаните работят с някакви много качествени мастила, защото моите и двете са правени в Англия преди повече от 10 години и също не са мръднали цветовете.

Маргало- как си ти? Свикна ли вече с придобивката?  Не знам дали трябва да я махнеш newsm78

# 256
  • Мнения: 1 568
  bouquet
Свикнах,харесва ми вече bowuu
Добре съм,уча за изпити...прави ми се нещо шантаво пак,но не съм го измислила още Joy

# 257
  • Мнения: 1 568
Обаче не знам какво да правя с обецата на солариума newsm78 бях гледала една серия от"Тя и Той" и си спомням че тя май не си беше махнала синджирче ли какво ли беше и пищеше като луда,получи изгаряне първа степен ooooh!,ама...не знам!

# 258
  • Мнения: 5 393
Маргалоо- в тази серия бяха на сауна беее Joy Там верно си е кофти ако не си махнеш металите.

# 259
  • Мнения: 10 758
Обаче не знам какво да правя с обецата на солариума newsm78 бях гледала една серия от"Тя и Той" и си спомням че тя май не си беше махнала синджирче ли какво ли беше и пищеше като луда,получи изгаряне първа степен ooooh!,ама...не знам!
Чей да дойде Руска довечера и щи каже.Тя ходи на солариум, ама не знам маха ли я newsm78

# 260
  • Мнения: 1 568
Горката Руска,трябва да и плащаме вредни,за тъпи въпроси ooooh!

# 261
  • Мнения: 1 568
Маргалоо- в тази серия бяха на сауна беее Joy Там верно си е кофти ако не си махнеш металите.


 Embarassed Embarassed Embarassed

# 262
  • Мнения: 480
Момичета,да ви питам...в понеделнлик ще ходя малко на солариум,обецата на пъпа трябва ли да я махна?????
Аз малко нахлувам така в темата,ама няма защо да я махаш.Аз също имам обеца на пъпа и ходя на солариум и не пречи!Ходи си смело! Peace

А да ви кажа как ме палите с тея татута,ама нали не трябва да се излагат на слънце,а лято идва-много ме е яд.Но есента smile3508

# 263
  • Мнения: 1 568
То и моето тату е на 2 месеца,но май може вече....срам ме,но ще чакам пак Руска да ме светне Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 7 723
Обаче не знам какво да правя с обецата на солариума newsm78 бях гледала една серия от"Тя и Той" и си спомням че тя май не си беше махнала синджирче ли какво ли беше и пищеше като луда,получи изгаряне първа степен ooooh!,ама...не знам!
Чей да дойде Руска довечера и щи каже.Тя ходи на солариум, ама не знам маха ли я newsm78
Естествено, че не я махам! Whistling
Вие вече съвсем полудехте ooooh!

Мъргало, а пък особено в твоя случай-
махнеш ли я, после няма да можеш да я мушнеш пак! Whistling
Не трпябва да я махаш 9 месеца...повтарям:
ДЕ- ВЕТ  МЕ-СЕ- ЦА!!! Hug Whistling

...А да ви кажа как ме палите с тея татута,ама нали не трябва да се излагат на слънце,а лято идва-много ме е яд.Но есента smile3508
Изчакай до есента.
Един месец трябва да го пазиш от
всякакъв вид слънчеви лъчи,
 а това е много трудно постижимо лятото Wink


То и моето тату е на 2 месеца,но май може вече....срам ме,но ще чакам пак Руска да ме светне Rolling Eyes
Вече може! Whistling
Ама го мажи с нещо слънцезащитно, де Whistling Whistling

 

# 265
  • Мнения: 1 568
Благодаря ти...то на теб май не мога да се отблагодаря,ама Embarassed   bouquet

# 266
  • Мнения: 565
Мечо Пух благодаря ти.    Heart Eyes

Lillysoft, къде се загуби? Как си с обецата?  bouquet

# 267
  • Мнения: 7 723
Благодаря ти...то на теб май не мога да се отблагодаря,ама Embarassed   bouquet
Кажи как ти е пъпа?
Мажеш ли се с антибиотик? Hug

# 268
  • Мнения: 1 568
Всичко е на ред! Вече мога да спя по-корем Joy
свикнах.... не ми е толкова страшно bowuu
даже взе и да ми харесва Hug мажа от време на време,аз съм малко разсеяна Blush

Започнах да  си мисля за друга лудория hahaha

# 269
  • Мнения: 7 723
Мъргало, представи ли я на твойто мило?
...и той как реагира? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт