....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 8

  • 36 417
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 243
ТУК СЪМ,нямах нет няколко дена,снимах я!Приятеля ми вече ме бъзика че прекалявам с кислородната вода и антибиотик на спрей и слагам така ми каза доктора!Мина една седмица вече не ми дърпа и почти не ме боли,но някой път се зачервява около топчето и аз се параноясвам,нормално ли е,внушавам си и че нещо изтича от вътре макар че от мехлемчето за пиърсинга може да е аз си мисля все че е гной,голяма съм бъзла!Ето ви снимка,от лепенките с които ходех първите дни ми се е зачервила кожата около пъпа да не се чудите какво е Laughing  http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5986327

# 271
  • София
  • Мнения: 1 402
Вече толкова съм свикнала с татуировката си, че дори не се сещам за нея  Mr. Green
търсих из архива, ама на този компютър нямам снимки. Ще се снимам и ще се похваля и аз  Mr. Green все пак преди 13 години я правих ..и то при Емо  Mr. Green тоя човек е уникален майстор.

# 272
  • Мнения: 331
то не е за хвалба ,ама вчера си махнах обицата на езика ,която беше тройка и не я бях сваляла 9 години.нещо ми писна.сега ми е много странно след толкова години ,непрекъснато си въртя езика в устата за да си играя с нея ама я няма вече....

# 273
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ето още един сайт за идеи Simple Smile
http://www.checkoutmyink.com/

# 274
  • Мнения: 243
имам въпросче глупаво,интересува ме какво точно представлява hennata? newsm78

# 275
  • Мнения: 480
Мислих си аз да изчакам до есента с татуто,ама не става. Crossing ArmsИскам сега!човек си му идва момента и не може да го изпусне!Сега ходя на солариум и като направя нужния тен,отивам да си я направя!Мисля че си я избрах,но имам време още да гледам!Скоро ме чакайте да се появя с нова придобивка! Peaceще имам тен,така че ще я пазя от слънцето известно време!

# 276
  • Мнения: 565
Вчера една моя колежка си пробила зърното на гърдата.  Shocked  Днес не само ми се похвали, ами и ми показа.  Mr. Green  Grinning Голяма сладурана е, но луда глава. Всъщност доста готино стои, но аз направо настръхвам само при мисълта за това. Много по-неприятно би ми било отколкото на пъпа. Аз така си приказвам, но май взех да се навивам.  Simple Smile Сега отивам да питам мъжа си какво мисли.
Има ли някой с такова чудо?

# 277
  • Мнения: 3 641
Мислих си аз да изчакам до есента с татуто,ама не става. Crossing ArmsИскам сега!човек си му идва момента и не може да го изпусне!Сега ходя на солариум и като направя нужния тен,отивам да си я направя!Мисля че си я избрах,но имам време още да гледам!Скоро ме чакайте да се появя с нова придобивка! Peaceще имам тен,така че ще я пазя от слънцето известно време!
Това да не съм го писала аз Wink
И аз не издържах та ходих да си занеса проекта. Днес пък бях на солариум да наваксам и сряда ще отида за последно.
А другата седмица дано да мога да ви се похваля. В смисъл да няма проблем и да стане хубава Hug

# 278
  • Мнения: 331
Писка Лиска -аз имах ,но ги махнах преди време.Много яко!Стават като ,че ли по-чувствителни и не мога да ви опиша какъв е резултата ако си сложите някоя блузка или потник без сутиен.... #Crazy

# 279
  • Мнения: 401
здравеите,на някои може да му се стори много тъп проблемът ми...имам обеца на пъпа от пове4е от 2 години,но от както съм я сложила никога не съм я махала,карах си с тази първата ,раздвижвала съм я ,но не и сваляла...оба4е сега си взех нова и не мога да махна старата  Shocked ....върта не се завърта топ4енцето въобще...пробвах и с иода септ но пак не може да се отвърти...накарах маика ми да пробва и тя не успя...и според нея понеже не съм я сваляла в резбата имало тъкан и затова не се завъртало  newsm78 #Crazy какво да правя/?

# 280
  • Мнения: 331
sugarcandy -майка ти е права резбата се е спекла...отиди в което и да е студио и за секунди ще ти я махнат- без да плащаш разбира се

# 281
  • Мнения: 401
emily_ska благодария ти,а как ще я махнат като не може да се отвие  Rolling Eyes Laughing

# 282
  • Мнения: 331
 имат специални инструменти

# 283
  • Мнения: 43
Боли ли, когато ти пробиват зърното? С какво го пробиват и колко време след това зараства? Има ли риск за някоя инфекция или нещо такова..?

# 284
  • Мнения: 7 723
здравеите,на някои може да му се стори много тъп проблемът ми...имам обеца на пъпа от пове4е от 2 години,но от както съм я сложила никога не съм я махала,карах си с тази първата ,раздвижвала съм я ,но не и сваляла...оба4е сега си взех нова и не мога да махна старата  Shocked ....върта не се завърта топ4енцето въобще...пробвах и с иода септ но пак не може да се отвърти...накарах маика ми да пробва и тя не успя...и според нея понеже не съм я сваляла в резбата имало тъкан и затова не се завъртало  newsm78 #Crazy какво да правя/?
И аз мойта едвам я отвих, а ми беше само на 10 месеца.
Пробвай да я размеекнеш с нещо.
Изсипи физ. разтвор някак в резбата. Или кислородна вода... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт