Прах за пране за бели и за цветни дрехи.....

  • 16 999
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 682
Белите пера с прах за бяло пране( Tide), а цветните -  с течен Персил.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Деля само черното.Цветното и бялото/нямам много като количество/ с Тайд,но не за цветно а универсален.Пералнята ми направи проблем преди година и от сервиза ми препоръчаха да не купувам Тайд за цветно.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Пера с отделни прахове - за бяло и за цветно  Peace

# 18
  • Мнения: 3 641
Пера почти всичк и с течен Ариел и еди нмного хубав гръцки пак течен Skip.Само вълнените, които са ни голяма рядкост с Pervol

# 19
  • Мнения: 428
От години пера с различни прахове за бяло и цветно пране.

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Винаги пера с различни прахове за бяло и за цветно,но напоследък съм решила да ползвам само течен препарат за пране,понеже нещо взеха да не ми допадат праховете.
Може ли да ползвам темата,за да попитам как използвате функцията отложен старт,като ползвате течен препарат за пране.Чудя се защото,когато ползвам течен,го сипвам непосредствено след като пусна пералнята,а когато я оставя на отложен старт,има ли значение,че препарата не е в отделението и се е стекъл надолу,то къде ли ще отиде,но дали е важно струята да го разпени може би? newsm78

# 21
  • Мнения: 3 641
Винаги пера с различни прахове за бяло и за цветно,но напоследък съм решила да ползвам само течен препарат за пране,понеже нещо взеха да не ми допадат праховете.
Може ли да ползвам темата,за да попитам как използвате функцията отложен старт,като ползвате течен препарат за пране.Чудя се защото,когато ползвам течен,го сипвам непосредствено след като пусна пералнята,а когато я оставя на отложен старт,има ли значение,че препарата не е в отделението и се е стекъл надолу,то къде ли ще отиде,но дали е важно струята да го разпени може би? newsm78

danibaby , към всички течни има специални "чашки" с отделения за милилитрите прах. Сипваш колкото прецениш и я пъхаш при прането вътре Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 920
Danibabay,
Когато переш с течен препарат не можеш, по-скоро не бива, да ползваш отложен старт.Като сипеш течността,тя изтича в пералнята върху конкретно място на конкретна вещ ,стои си там няколко часа и би могла да я увреди.Аз не ползвам отложен старт с течен препарат.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 039
Отделен препарат използвам само за тъмните дрехи и то задължително течен, защото от обикновеният прах ми остават бели точици по някои черни дрехи.

# 24
  • Мнения: 4 111
Чашката с течния прах слагам права над дрехите и докато не завърти барабана не може да се обърне и да се разлее прах. Можете спокойно да използвате отложен старт. 

# 25
  • Мнения: 2 591
аз пера всичко заедно, на ниски градуси и с един и същи прах за пране - бонукс 2 в 1 Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 323
Отдавна не ползвам отделни прахове - предпочитам универсални.

# 27
  • Мнения: 656
Понякога Peace

# 28
  • Мнения: 315
с отделни прахове

# 29
  • Мнения: 3 830
Да.
Тайд за бяло.
Тайд за цветно или Бонукс за цветно.
Специален препарат за вълнени и синтетични.
Омекотители.
Минимум пет вида препарати за отстраняване на петна.
Белина.

Общи условия

Активация на акаунт