Ходите ли с мерак на работа?

  • 3 618
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всеки ден е различен, но като цяло с желание ...

# 16
  • Мнения: 315
Много е лошо да обичаш работата си, а да ненавиждаш работното си място. Даже от известно време си мисля да напусна ...
и аз - така.но като във вица "аз ги лъжа, че работя - те ме лъжат, че ми плащат Laughing"
/това, българите сме опасни, бе!/
не ми се напуска, но ....май натам вървят нещата......

# 17
  • Мнения: 1 763
Аз сега съм в майчинство, но преди понякога ходех с желание, друг път въобще не ми се тръгваше. Всичко зависеше от това колко умора и нерви са ми се натрупали.

# 18
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Честно казано вече искам да си почивам у дома няколко години,ако ме разбирате какво искам да кажа. Crazy
Единствена жена съм във фирмата и това изобщо не ми допада.Не мога да споделя с никого нищо,и всички ме изнервят.Бях в болнични три месеца и изобщо не ми се връщаше да работя ,но уви няма как.Отделно пътя до работа е много и ужасно натоварен,губя по два часа дневно само в път. Tired

# 19
  • Мнения: 934
Ох, никак даже!  Tired Като знам сутрин, че отивам нататък, чак ми се реве. С въже трябва да ме теглят. И то не защото ме мързи, а защото обстановката в офиса е непоносима и се чувствам тотално смазана психически. Много е лошо да обичаш работата си, а да ненавиждаш работното си място. Даже от известно време си мисля да напусна ...
Това е ситуацията в която съм и аз Sad((

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
ходя на работа с огромно удоволствие и желание! работя с деца и обожавам това, което правя!

# 21
  • Мнения: 59
Обичам работата си, макар че е много напрегната. Направо съм пристрастена към нея.

# 22
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да ходя с мерак на работа, като се има впредвит че си работя за нашата фирма.

# 23
  • Мнения: 2 388
Не работя в точният смисъл на думата "работа", така че да - правя го с кеф.

# 24
  • Мнения: 486
Да ходя с желание, харесвам си работата

# 25
  • София
  • Мнения: 561
вече не с чак такова желание  Tired

# 26
  • Мнения: 851
Да, сега да. Но не винаги е било така. Но чак сега разбрах, че преди е било погрешно  bowuu

# 27
  • софия
  • Мнения: 636
О, да, винаги съм ходила с желание на работа - интересна, динамична, срещи с нови хори, разнообразна. И сега, когато съм в майчинство, още повече ми се ходи на работа.
това все едно аз съм го писала.

# 28
  • Мнения: 141
Аз си харесвам работата и в повечето случаи ходя с желание. Когато обаче шефа не ме е дооценил и се чувствам потиснато и тогава имам моменти, когато не ми се тръгва даже. Но бързо ми минава. Първо работата ми е средно натоварена, чувствам се добре, много се радвам когато правя нещо смислено и допринасям с някоя идея или проект. Второ- обичам колегите си... Разбираме се много, помагаме си, подкрепяме се.. Е, от време на време се поскарваме, разменяме си по някоя жлъчна дума, разочароваме се, но като цяло бързо ни минава и сме много сплотени и задружни...
Голям кеф е сутрин да се съберем на мансардата да пием по едно кафе и да пафнем по някоя цигарка; да се заредим позитивно за работния процес.
Обядите ни също са разкошни. Имаме си правило- на масата не се говори за работа! Много е весело, по време на обяд разпускаме от напрежението Laughing
Така, че смея да кажа, че ходя на работа с желание.

# 29
  • Мнения: 2 732
Не .Като теб се чувствам Tired

Общи условия

Активация на акаунт