Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Младежи в  предучилищна възраст?! Laughing

Не са младежи, но са все още деца. Но, както и да е!
За два-три месеца обувките на дъщеря ми отиват на боклука.

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз, моите момчета изкарват почти по една учебна година с един чифт обувки . Те обувки даже нямат, аз маратонки купувам, къде да ги носят тези обувки? Купих им по един нов чифт последните месец-два,  но предните са били поне от септември. Купувам от Маршал, Таргет, Рос, като че ли точно обувките не са ми били повод за размисъл. И изобщо не държа да изглеждат запазени, и аз като анет - докато не им умалеят или не им цъфне някоя фатална дупка, за мене стават за използване.
Виж, с панталоните как става, че мине-не мине месец, и току се окажат с дупка на коляното, не знам. Това особено важи за малкия 6-годишен.

аз точно за дупки говоря, видя ли снимката с какво до вчера се разхождаше даниел? до умаляване изобщо не се стига...аз по маратонките не си падам, купувам само за физическо и моите са свикнали да носят обувки. скъпи обувки също не купувам, за три чифта крака не мога за насмогна, но гледам да са качествени на разпродажби. все пак по цял ден са му на краката...

# 17
  • Мнения: 160
миз,
и моя малкия е на 5 години и обикновено му купувам обувки/маратонки на 2-3 месеца. Последния път му купих 2 чифта и сега ги редувам (чувала съм,че така по-дълго издържат).
Не знам в кой щат си, ако имате Payless там имат често "buy one get one 1/2 off" и не излиза скъпо.

# 18
  • varna
  • Мнения: 676
Моят 8 годишен младеж унищожава обувките си на момента.Всеки месец сме с нови,но какво прави,как върви,не знам,винаги са обелени.Стигнах до извода,че трябва да му купувам по-евтинички,защото не се издържа.

# 19
  • Мнения: 639
Позната картинка,макар ,че имам 6г.госпожица.Купувам на сезон,обувки,маратонки,лятото и пролетта и гуменки и сандали.Всичко се скапва до като измине сезона.Миналото лято Естел съсипа 3 чифта сандали. ooooh!Не знам как ходи ,обаче обувките не издържат на темпото и.А не купувам китайски евтини обувки.

# 20
  • Мнения: 1 111
 Моите деца още не са скъсали нито един чифт обувки или маратонки.Спират да ги носят след като им умалеят. Grinning

# 21
  • varna
  • Мнения: 676
Така е.Убедила съм се,че цената на обувките не определя качеството им.Май ще трябва железни да измислят. newsm62

# 22
  • Мнения: 3 506
Болната ми тема, точно сутринта оглеждах маратонките, които купих на сина ми в понеделник тази седмица и установих, че на нищо не приличат вече... Убедила съм се, че независимо от цената, след второто или третото носене, обувките на младежа придобиват ужасен вид (меко казано). Затова избягвам да купувам скъпи обувки, е, не купувам и от най-евтините, все пак да са му удобни, придържам се към средната линия. И съм се примирила, че тоалетът му за пред обществото в скоро време няма да има приличен вид.
Всъщност напоследък установявам, че доста повече ме дразни безкрайното висене на дъщеря ми пред гардероба и отказът и да облече неща, които не изглеждат (почти) чисто нови  Crazy А младежът - нека дивее - сега му е времето Laughing

# 23
  • Мнения: 1 111
Така е.Убедила съм се,че цената на обувките не определя качеството им.Май ще трябва железни да измислят. newsm62
Ааа, не е така.Много ясно, че има разлика м/у маратонки за 20 и за 100 лв.

# 24
  • Мнения: 639
[ Ааа, не е така.Много ясно, че има разлика м/у маратонки за 20 и за 100 лв.
[/quote]

Да , има разлика в цената най-вече  newsm62

# 25
  • Мнения: 3 506
Така е.Убедила съм се,че цената на обувките не определя качеството им.Май ще трябва железни да измислят.
Ааа, не е така.Много ясно, че има разлика м/у маратонки за 20 и за 100 лв.

Има, но не е съществена. Личен опит. Поне при типа деца, за който говорим. Купувала съм маратонки и за 20, и за 50, и за 100 лева. На третата седмица изглеждат еднакво. Само дето тези от 20 са им по-неудобни за носене, обуване и т.н. Просто твоите деца явно не са от този тип Peace

# 26
  • Мнения: 3 576
Синът ми е много шур, непрекъснато тича, кара коли с и без педали (съответно влачи краката яко).
Искам да кажа, че на по-скъпите кожени маратонки най-много да им се ужули леко кожата, което после с боя се замацва, докато другите директно се късат.
От миналата година имаме едни K-swiss и Adidas, на които нищо им няма, докато другите освен за дрова за друго не стават - включвам тук и прехвалените Geox, на които качеството въобще не им отговаря на цената....

# 27
  • varna
  • Мнения: 676
Така е.Убедила съм се,че цената на обувките не определя качеството им.Май ще трябва железни да измислят. newsm62
Ааа, не е така.Много ясно, че има разлика м/у маратонки за 20 и за 100 лв.

Защо,тези от 100 лева няма ли да се олющят по същия начин.Купувала съм много пъти и такива,но както казах повече няма да робувам на това.Поне докато не поотрасне малко и започне да ги пази.

# 28
  • Мнения: 1 111
 Ами не се олющват.
 И децата ми са като всички останали.

# 29
  • Мнения: 3 886
Само ги зацапва .Много ги пази и си позволявам по с къпи носи ми ги доста време повече от 1 сезон де Laughing Crazyот малък щом го погледнех в очите веднага си ги чистеше  с ръка.ПО едно време беше станал любимец по магазините на ПИРОТСКА и му подаряваха малки гъбички за подържането им Wink

Общи условия

Активация на акаунт