Отговори
# 45
  • Мнения: 1 168
Aми къде им отидоха децата на тия хора, като ще имат ново бебе, другите ги зарязаха newsm78?

# 46
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
В ДиК-5 пише за възкръсването на Тейлър! Peace

# 47
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да, ама това е бебето на Брукасита от Рич-не е случайно,хм! Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 270
Вижте сега, Брук толкова обича Рич , че трябва да има всички , които имат /или нямат Wink/ общи гени с него Joy Слаб и е ангела на жената, кво да се прави Twisted Evil

Ми ред е на Масимо май  Thinking  Wink


# 49
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Днес ми стана гадно за Дикън. Човека толкова се беше въодушевил и мислеше, че ще оправи живота си, а то какво стана и какво ще става

# 50
  • Мнения: 812
Днес ми стана гадно за Дикън. Човека толкова се беше въодушевил и мислеше, че ще оправи живота си, а то какво стана и какво ще става

На мен пък ми беше гадно когато остави телефона отворен на първата си брачна нощ с Бриджитката (която и беше ама съвсем първа) за да слушат майка и и баща и. Гад мръсен! А тя днес го гледаше с кравешки поглед и му се радваше на успеха. Куха лейка...забрави той как се изгаври с нея, че и бебе на майка и направи докато бяха женени.

# 51
  • Мнения: 4 496
Как ви се вижда новото заглавие? Предлагайте, ако измислите нещо! Hug

# 52
И аз изпуснах първите минути, защото по Джетикс даваха "Звездни рейнждъри" и дребните гледаха. Tired


А бРичката обвинява умНик, щото според него Брук е била лабилна, потресена, разтресена от неговата "смърт" и Никсън се е възползвал от нея.  ooooh!

Стефка голяма фурнаджийска лопата, брей!  Crossing Arms

А блузата на Бриджет беше убийствена просто. С нея приличаше на бабичка...с крилца/ беше с някакво подобие на половинки буфан- ръкав/. Sunglasses

абе аз нещо не можах да разбера първият ти пост преразказа на коя серия е аз уж гледах ама не видях никакви стрели и дикън в болница

подскажете какво е станало чак да съм изтървала докато гледам ли

# 53
  • Мнения: 4 496
Цитат на: щастлива
Не знам вие как бихте нарекли нейното поведение, защитнички на "горката" Брук.

Брук си има доста поддръжнички в темата. Както и Тейлър. Аз ги харесвам и двете. Нека темата не прераства отново в за и против Брук и поведението ́и. Rolling Eyes

Преразказът е за сериите до другия четвъртък. Сбиването и пистолетът предстоят. Редактирах се, вече е разбираемо.Flutter Crazy

# 54
  • Мнения: 3 214
Как ви се вижда новото заглавие? Предлагайте, ако измислите нещо! Hug

Супер е  Laughing Тва ху ми напомни за една стара песен "Who the fuck is Alice?"  hahaha

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Заглавието е супер

# 56
  • Мнения: 673
Как ви се вижда новото заглавие? Предлагайте, ако измислите нещо! Hug

Супер е  Laughing Тва ху ми напомни за една стара песен "Who the fuck is Alice?"  hahaha
Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 2 786
За тези от вас, които са пропуснали преписаното от вестника, ето какво предстои:

Ридж предлага на Брук да се престорят, че нищо не е станало. А ако се окаже, че бащата е Ник, да не му позволят да отгледа бебето.

След предупреждението на Бриджет Дикън решава да се обади на адвоката си.

Джаки моли Ник да обмисли какво ще прави, ако се окаже, че бебето е от него.

Брук разказва на Рич за шантажа на Сали. Когато Спектра идва отново, иска ключовете за своята сграда. Остава смаяна, когато разбира, че Рич знае всичко и си тръгва.

Брук бърза да се свърже със Стефани и да ́и разкаже всичко преди Сали. Стефани е ужасена, че Брук е изневерила на Рич със собствения му брат. Макар Рич да твърди, че е простил, тя настоява Брук да направи теста за бащинство.

Дикън е трогнат от лоялността на Бриджет и я моли да му даде втори шанс да докаже, че може да стане мъжа, от който тя се нуждае. Двамата се целуват, когато Ерик нахълтва вбесен. Блъска Дикън и пистолетът му пада/ама чий е не пише/. Двамата се бият и оръжието гръмва.

Брук разказва откровено на Стефани за нощта в леярната и за случката с Ник.

Торн предлага на Дарла да се пренесе при него.

Марк казва на Бриджет, че Дикън може да остане парализиран. Докато се кани да му каже и на него, влиза малкия Ерик и скача върху краката му. Дикън не усеща нищо.

Сали вижда за кога Брук е записана за тест за бащинство в гинекологичния кабинет.

Арестуват Ерик.

Стефани споменава пред Саманта, че ако бебето не е от Рич, той ще има нужда от подкрепа.

Джаки казва на Рич, че трябва да отстъпи, ако бебето е от Ник.

Дикън казва на Бриджет, че само заради нея е готов да се подложи на нова операция. Двамата се целуват, когато влиза Оскар.

Рич забелязва колко напрегната е Брук преди резултатите от теста.

Джаки, според която Ник и Брук си подхождат, казва на Стефани, че теста ще реши всичко.

Брук чува как Ник и Рич се карат.

В приемната Сали ходи напред- назад.

По-нататък: И Оскар, и Дикън предлагат брак на Бриджет.


Чета и се шашкам!  Shocked
Джаки да мисли, че Ник и Брук си подхождат?
След 4 години ще мисли точно обратното.
В нашите серии Джаки навива Ник точно за Тейлър и плюе Брук най-редовно.
А Бриджит как може да е такава "блондинка" като майка си ... тоест късопаметна.
Дикън направи бебе на собствената й майка, а тя пак ще се прави на влюбена.
Иначе не знам дали ви споменах, че Бриджит и Ник май са имали някаква кратка аферичка и Бриджит е пометнала с негово дете.
Поне някакви такива неща разправят тук чат пат.

# 58
  • Мнения: 812
Заглавието е супер! Можеше и

Дързост и красота - 6 "Ooops, Brukesita did it again!" или Ху из дъ фадър дис тайм?! 

Но и така си е добре!

# 59
  • Мнения: 4 496
Има ограничение в броя символи в заглавията на темите.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт