Отговори
# 600
  • Мнения: 1 168
В интерес на истината Брук никога не е изневерявала на Рич! Всичките тия глупусти, които е свършила са били, когато с Рич са разделени и тя е отчаяна. А последният път мислеше, че го е загубила завинаги.

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  Започваш с оправданията а ла Брукасита    Mr. Green


Не, само отбелязвам фактите Simple Smile

# 601
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
В интерес на истината Брук никога не е изневерявала на Рич! Всичките тия глупусти, които е свършила са били, когато с Рич са разделени и тя е отчаяна. А последният път мислеше, че го е загубила завинаги.

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  Започваш с оправданията а ла Брукасита    Mr. Green


Не, само отбелязвам фактите Simple Smile

Далия, трябва да си разбрала, че фактите тук рядко се взимат в предвид, що се отнася до Брук Wink Щото пък туковиж , о, ужас, Брук не била чак толкоз черна, нищо, че е руса Laughing Wink

# 602
  • София
  • Мнения: 9 979
И оше нещо - Тейлър няма да роди дете от Рик , както Брук роди от зет си  Peace

Е да, щото вече е доста дъртичка (говоря за героинята, да не се обърка някой), и яйцеклетките и никакви ги няма...

В интерес на истината Брук никога не е изневерявала на Рич! Всичките тия глупусти, които е свършила са били, когато с Рич са разделени и тя е отчаяна. А последният път мислеше, че го е загубила завинаги.

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy  Започваш с оправданията а ла Брукасита    Mr. Green
Всъщност какво беше оправданието за секса с Джеймс че съм забравила...да не умре девствен, а? И при това жена и с жив съпруг? Какво благородство, каква саможертва!
Единствената разлика, Тейлър беше съвсем адекватна в случая с Джеймс, за разлика от Брук, която щеше да се самоубие...
А и като истинска страхливка, написа писмо и замина...


И днес се очертава весел ден Simple Smile

Далия и Izida  newsm10

# 603
  • Варна
  • Мнения: 276
Djindjari благодаря много мила за разказа!ама така цветно го пресъздаваш,че все едно съм го гледала!  bouquetмного много много благодаря!

# 604
  • Мнения: 198
ама защо ги плюете само жените тук бре Twisted Evil
аха... сигурно защото: То няма "мъже" в този сериал! Peace
И все Брук и Тейлър виновни, ами то добре , че Ерик/например/ не може да ражда, иначе и той можеше да има деца от 2 сестри, от майка им , от снаха си... но нали е мъж , простено муе Twisted Evil

# 605
  • Мнения: 71
Абе хора, тоя Рич нали падна преди един месец в една пещ! Знаех си аз ще си възкръсне ама... ooooh! Joy , МНОГО моля някой да ме светне, как пък го завъртяха този път, та пак е жив??? (Аз сериала го гледам 3 пъти в годината по принцип, но ми се ще да разбера как се действа в случай че паднеш в пещ)

# 606
  • Мнения: 4 784
Ама са ви двойни стандартите, нямам думи  Joy
Брук сама , звъни се на вратата и тя тичайки вика " Ник слава Богу , че се върна "
То сляп да си ще видиш на кой са му двойни стандартите, една е тя и това е Брукчето. С един не може, ама как така другият ще страда, що ли не вземе и двамата да си ги приюти. Чак пък тичайки към единия след като си изпратила другия...!!! Ей на това му викам аз двоен стандарт! Simple Smile

# 607
  • София
  • Мнения: 9 979
Да не би да го е утешила нещо, а???? По онзи специален начин, който Ник и Тейлър владеят????
Не съм гледала днешната серия, а разказът на Джинджи е много субективен, та не мога съвсем да коментирам...но съм почти сигурна, че това което казваш, че е казала има друг смисъл...

ама защо ги плюете само жените тук бре Twisted Evil
аха... сигурно защото: То няма "мъже" в този сериал! Peace
И все Брук и Тейлър виновни, ами то добре , че Ерик/например/ не може да ражда, иначе и той можеше да има деца от 2 сестри, от майка им , от снаха си... но нали е мъж , простено муе Twisted Evil

И аз това питам няколко пъти, ама всички си траят, само щастлива отговори вчера, ама тя пък не разбра идеята.

# 608
  • Варна
  • Мнения: 276
Абе хора, тоя Рич нали падна преди един месец в една пещ! Знаех си аз ще си възкръсне ама... ooooh! Joy , МНОГО моля някой да ме светне, как пък го завъртяха този път, та пак е жив??? (Аз сериала го гледам 3 пъти в годината по принцип, но ми се ще да разбера как се действа в случай че паднеш в пещ)
той наистина падна в пеща,ама тъкмо падна и преди да се разпали хубаво пеща,една мацка отвори една тайна вратичка и го издърпа бързо бързо!таткото на тая мацка работел там и тя за това знаела тази тайна вратичка и видяла всичко и го спасилааааааа!:)))))))))))))

# 609
  • Мнения: 71
 Mr. Green значи мацка е решението...хммм..е добре...ама ако аз ще падам...не може ли да е някои готин батко Mr. Green

# 610
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не бе veni9, аз под двойни стандартни в отношението към Брук имах предвид списващите тук Grinning Както се оказва Тейлър ги върши същите магарии, ама от нейната глава и косъм не се дава да падне.. даже и рибешки устни не ни дават да я наричаме Laughing Wink.. какво остава за някакви по-цветисти.. Mr. Green и въпреки че Тейлър става един вид Брук в сериала, това не се коментира даже съвсем малко..все едно не съществува Simple Smile Вярно ,че до тези серии има време, но и когато започнат да ги излъчват, пак същото положение ще си бъде.. сигурна съм.. и тогава Б ще е дзверо пак, пък Т ще е ангелът със силиконови устни Grinning

# 611
  • Мнения: 4 496
После ще ви изчета!
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА, където ще напиша предстоящото!

Общи условия

Активация на акаунт