Не знаех,че в Копривщица е толкова хубаво!!!

  • 51 947
  • 192
  •   1
Отговори
# 90
  • Шумен
  • Мнения: 559
Абе казах аз нещо за Козлеков...  Wink

Абе за Нова година хотелиерите в нашата мила България са се побъркали нещо и много са си повярвали, че са велики. Такива цени са обадили навсякъде, че свят да ти се завие.  #Crazy В друга тема пишеха за х-л Сезони в Трявна 1500 лв.    Sick Извинете ама мъж ми прати един линк за екскурзия из Европа за 9 дни, включително НГ вечеря за 900 лв. Просто трябва да си луд да дадеш тези пари, които искат нашите. bowuu

# 91
  • Мнения: X
Отдавна ми се ходи до Копривщица,надявам се това да стане 2009г.,пролетта или лятото,защото най-обичам планината,когато е зелено,та чак ми се пълни душата от гледката на борове,поляни,горички,градинки,дворове с пъстри цветя.Не съм била в този град повече от 20 г. и съм запазила хубави спомени както от природата,така и от архитектурата и атмосферата му.Коментарите и линковете ви ще са ми много полезни.

Иска ми се да отседнем в хотел с типична възрожденска обстановка,хубава панорама и уютен двор с много зеленина и цветя.Ако споделите още идеи за такива места ще сте ми много полезни.  bouquet

# 92
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Лиорена и при вас ли няма места за Нова година, на мен ми трябва само една двойна стаичка Rolling Eyes

За съжалание, не, базата е продадена много, много отдавна на фирма.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 654
Преди година изкарахме в Копривщица Великденските празници. Бяхме отседнали в хотел Траянова къща PeaceОстанахме много доволни-къщата е съхранена в традиционен старинен стил, стаите са топли и уютни. Сутрин закусвахме на една прекрасна веранда и слушахме звуците от пробуждането на градчето HugДомакините бяха изключително мили. А сладкото от горски ягодки Heart Eyes

# 94
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Вчера минахме от там, на връщане от Троян.....Страхотна разходка!
През Беклемето, наистина завоите са гадни, но после през Клисура и Копривщица - страхотни неща видях Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 231
Някой може ли да даде отзиви за "Конака" http://www.rezervaciq.com/images/thumbs/maket_country_house_0806105654_1.jpg
Направих резервация за дните преди Нова Година, но трябва да потвърдя кои дни точно. Единствено там намерих 2 свободни места, но миналия път като ходих въобще не видях къде се намира Thinking Ако знаете нещо споделете Hug

# 96
  • Мнения: 349
Да дам и аз отзиви.Изкарахме НЕВЕРОЯТНО Peace .Тишина,красота,спокойствие,чист въздух,хубаво папане.......какво повече да иска човек Laughing Laughing Laughing.За къща"Стела"-останах очарована Hug.Чудесни условия,любезни стопани,чисто,тихо,
топло и уютно. Мноооого ни хареса там,пак ще повторим Grinning.
Тествахме препоръчаните кръчми от форума.10-ка за "Под старата круша",6-ца за IX век в Стрелча-чудна обстановка,но примерно сърмички или боб в гюведже са от консерва Sick,"Чучура нещо не ни допадна,"България"-вкусно ,но крУшата ни обра точките Blush.Страхотен град,съхранен и спокоен Peace.
Музеите много ни разказаха и припомниха Blush,а историята е оставила огромна следа точно там.Трябва да се види от всеки.

# 97
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Очарована съм от Копривщица Peace. Ето няколко снимки от края на миналото лято ...


         

          

# 98
  • Мнения: 493
ние отсядаме обикновено в Колорит, стопанката е супер Simple Smile а какво ни готви  Hug Hug Hug

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Здравейте,

Моля за Вашия съвет за подходящ хотел в Копривщица. Тъй като сме с дете на 3 и половина ми се иска да намеря хотел с просторни стаи, добро отопление, ресторант евнтуално някаква анимация за деца.

Чудя се дали в Копривщица има подходящи места за пързаляне с шейна... ако все пак има сняг  Wink

колебая се да избера между Шулевите къщи, хотел Панорама и Козлеков хотел.

Моля, за Вашия съвет!

# 100
  • София
  • Мнения: 13 226
От трите аз бих избрала Шулевите къщи... това го казвам без да съм пребивавала нито в един от хотелите в К-ца  Wink

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
От трите аз бих избрала Шулевите къщи... това го казвам без да съм пребивавала нито в един от хотелите в К-ца  Wink

и аз не съм била от детските си години в Коприщица и затова разпитвам така Wink

сайта на Шулевите къщи изглежда много добре... на мен едиственото ми притеснение е че като че ли няма ресторант и се чудя дали ще е удобно с малко дете да търсим ресторанти непрекъснато  Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 13 226
А, че какво има да търсите.. то там всичко е на по 5 метра растояние. Още повече Шулевите къши са баш в центъра на града. Има механа там по мои спомени. Обади се и ги питай за това

# 103
  • София
  • Мнения: 1 825
Сещате ли се за хотелче с камина в стаите?

# 104
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Сещате ли се за хотелче с камина в стаите?

''Златният телец''

Общи условия

Активация на акаунт