Отговори
# 60
  • Мнения: 200
момичета притеснена съм за габи, днес с васко установихме че лявата ръчичка на габи пука доста често, утре сме на док и ще питаме ама се притеснявам много.някой да е забелязвал подобно нещо?

# 61
  • Мнения: 167
Не се притеснявай на Дари и пукат всички кости и то непрекъснато.Има хора на които им пъкат цял живот.

# 62
  • Мнения: 200
сладка мама благодаря ти за успокоението, тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277826.20 прочетох че се нарича "халтави стави"и се израства, но все пак ако педи каже да ходим на ортопед пак ще отидем, дано всичко е наред  Praynig

# 63
  • Мнения: 2 751
Aquariel , на мен вчера д-рът ми каза,че мога спокойно да си спортувам, нищо че съм със секцио. И с Калоян почнах след месец някъде  Peace
Днес карах колело (стационарно), правих коремни преси и разни упражнения. Чувствам се отлично   Peace
Иначе имам един диск на Синди Крофорд за след раждане, но още не съм го почнала  Grinning

Аз пък още не съм качила снимки на Мишо  Rolling Eyes Ще ги кача довечера  Hug

# 64
  • Мнения: 2 751
Качих и аз снимки на Мишака  Grinning

# 65
  • Мнения: 60
и аз качих снимчица  bowuu

# 66
  • Мнения: 534
Аз нямам почти никякаво време да пиша много се извинявам ,но се надявам скоро да влезем в ритъм 

Колко опаковки е позволено да се дават на бебчетата от тези капки Инфакол за коликите?Мисля си може ли бебчетата да се пристрастят към тях ако се дават прекалено много и дълго време И една опаковка за колко време ви стига ?

За месец горе доло колко трябва да наддава едно бебе на килограми?Вашите бебчета колко са качили до момента ?

# 67
  • Мнения: 2 751
За месец горе доло колко трябва да наддава едно бебе на килограми?Вашите бебчета колко са качили до момента ?
Михаил качи 1150 за един месец.
Но пък Калоян ми качи първия месец 500 гр. Въпреки всичко си остана на кърма и 2рия месец навакса  Peace

# 68
  • Мнения: 479
как се прави преварен зехтин[/b][/color]?

Mirror, на водна баня се прави. Аз го слагам в стъклен съд (едно по-малко шишенце или бурканче), наливам вода в една тенджерка, колкото нивото на зехтина, даже и малко повече, и слагам на котлона. Като заври, засичам 15 мин и го махам. После трябва да се охлади, разбира се.

Аквариел, и на Марта й пукат ставите на ръчиците, като я хвана подмишничките, за да я вдигна. Ама не съм се сетила да се притеснявам. Кажи утре какво ви е казал лекарят!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 249
stefinka Чудесен колаж ще стане! И аз сложих снимчица.

Тодоран Какво разстройство имате? Колко пъти на ден ака и само на кърма ли беше досега?

Вигантол още не са ни изписали, но пък и не сме били на консултация още.  Доколкото си спомням Вигантола се даваше с кърма, защото е много мазен и може да остане по лъжицата, ако се даде така направо.

Sladka mama добре, че се обади.  Hug Браво на Дари! Вече съвсем се успокоихте, нали? Трябва ли да ходите по доктори?

asja Много ми липсва. Всеки ден си мисля за нея и й пожелавам скоро едно здраво и красиво бебче!  Hug  Hug  Hug

Вчера видях, че са се появили от тези червените пъпки с бяло връхче на коремчето на Невена. Мацнах ги с Бочко и днес вече ги нямаше.  Grinning

# 70
  • Мнения: 165
два дена пропуснах с четенето и сега гаре далу понаваксах .от разходки не ми остава време за нищо.  много се радвам ,че ви е харесало заглавието Hugднес бяхме на кансултация .наддали сме 1400.биха ни ваксината в крачето и ми обясниха как да правим масажите.
знам ,че бебчетата като съвсем малки имат разногледство,но знаете ли кога се изчиства.ние все още го имаме .ето снимка как сме ги събрали
но пък държим добре главата
ще кача и аз снимка ,но ще е утре да не е такава разногледа Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 749
Вигантола се дава с кърма, защото витамин Д е мастноразтворим витамин, т.е. усвоява се в мазна среда (така е и с витамин А например). Иначе само влиза и излиза...без да върши работа  Peace

КРИСИ, всички сме кривогледи (бебетата физиологично, майките от умора) Simple Smile Иначе за бебетата знам, че до 1 година даже не е притеснително. Дано и ние, майките нормализираме погледите до тогава Wink

Лека и тиха вечер на всички ! Hug

# 72
  • Мнения: 354
Добър вечер или да ви пожелая лека нощ?
Отиваме да се чипаме!

# 73
  • Мнения: 796
Момичета, прочетох, че обсъждате овесена вода - овесът съдържа глутен и се въвежда късно - към 7-8 месец някъде, имайте го предвид.
Срам голям, още не съм качила снимки на Христиан, тези дни ще се отчета, че и нас да ни има в колажа.  Grinning
Прегръщам силно asja и от сърце й желая да има много сили и скоро да се почувства по-добре Praynig. Дай Боже скоро да ни се похвалиш с две чертички Heart Eyes Hug
Криси, твоят юнак наистина си държи много добре изправена главичката, браво на него!

# 74
  • Мнения: 254
момичета вие преварена водичка ли давате или някои са на изворна вода питам защото ние все още сме на глюкозен разтвор и да знам какво да давам след това,а някоя ползва ли от тези кани с пречистващия филтър и ако да доволна ли е,чета че някои са започнали вече с тренировките а други си поддържат фигурката със шоколадче-спомням си че като родих баткото неможех да заспя без да съм хапнала шоколад, а сега още не ми се е случвало да ми се дояде толкова много,аз качих докато бях бременна 7кг и като излезнах от болницата ги нямаше и сега даже съм по малко отколкото като забременях явно недоспиването и разхождането из стаите си оказва влияние а и си мисля че това което казват че докато се кърми се свалят също кг,а които сме родили нормално можем ли да си правим леки тренировчици вече защото на мен ми се струва че корема ми се е отпуснал доста,поздрави на ася и нека бъде много силна жена и да преодолее бързо всичко и да види скоро двете чертички и всичко да е ок

Общи условия

Активация на акаунт