Отговори
# 285
  • Мнения: 319
Кокетка това нашето се води Слинг  Peace Тука по варненските магазини не съм го виждала,аз го поръчах от един интернет магазин Peace Това което ти си си поръчала най вероятно е кенгуру,което има и легнало положение!

Ние дне сме на консултация и после надявам се на дълга и ПОСЛУШНА разходка Praynig

Дано бебчето на Барби се възтанови по-бързичко и мама да си го гушне  Praynig
На Ваниван скорошно изписване  Praynig

# 286
  • Мнения: 319
Кокетка това нашето се води Слинг  Peace Тука по варненските магазини не съм го виждала,аз го поръчах от един интернет магазин Peace Това което ти си си поръчала най вероятно е кенгуру,което има и легнало положение!

Ние дне сме на консултация и после надявам се на дълга и ПОСЛУШНА разходка Praynig

Дано бебчето на Барби се възтанови по-бързичко и мама да си го гушне  Praynig
На Ваниван скорошно изписване  Praynig

# 287
  • Мнения: 354
Привет и от нас!
Барби, Ваниван, молим се всичко да е наред и скоро пак да сте при нас!
Ася, и ние имаме роднини в чужбина (то вече кой ли няма) и знам колко е трудно с тези документи. Успех, мила   bouquet
За спането - всички сме в спалнята - ние на нашето легло, бебо в неговото. Татито се буди да го храни, сменя памперси  Heart Eyes Heart Eyes
За гладенето - не гладя, пускам всички дрехи в сушилнята, ефектът е същият!
Емма, мисля че очите на кърмачетата могат да се променят все още. Ние май ще си останем синеоки  Praynig
 Сисе, приятна и  спокойна разходка, ние също излизаме.

Момичета, скоро ще се местим и ми предстои голяямо подреждане и пренасяне.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 288
  • Мнения: 134
Здравейте мами сладурани   bouquet
Ваня ми писа сега :
Бобчо вече е оздравял днес му е последния ден на лекарства и утре ги исписват  Hug тя обаче от притеснение май си е спряла кърмата  Confused  дано утре като се приберат се поуспокои и тръгнат нещата  Praynig поздравява ви всичките и казва ,че много и липсваме   bouquet


# 289
  • Мнения: 209
Здравейте и от нас!
Не съм от най-редовните пишещи, но пък редовно ви чета, макар и права пред компа  Confused Последните ден - два се опитвам и по-дълго да стоя седнала, но пак си понаболява....
galivo, радвам се да те "видя" отново тук! Ето, че и нашите въпроси за бебоците вече са на дневен ред  Laughing и дано не досадим с тях на мамите минали по този път чаааак преди месец  Hug

Моля се всичко да е наред с бебенцата на Barbie_girl и VanyivanPraynig  Praynig  Praynig И скоро да се прибират в къщи и да радват своите родители!

Сега ще кача снимка за колажа  Wink, че да не изпуснем влака  Mr. Green

cenitelkata, страхотни новини за Ваня! Браво!

# 290
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моля се бебовците на Ваня и Барби да се оправят бързо  Praynig

# 291
  • Мнения: 70
Привет мами  Hug
Страхотен дне е днес, само за разходки.
Ние вчера бяхме на консултация, за точно един месец от изписването сме наддали около килограм и сме пораснали с 2 см. само (ще е тапишонка като мама явно).
Пъпките педи каза че не я притесняват, а те се множат  newsm78
Биха ни и ваксината, уф много гадно, ама не плака много, мама я успокои много бързо Simple Smile
За следващата ваксина ми препоръча Инфарикс или нещо такова. Някои чувал ли е отзиви за нея? За Пентаксим ми каза че били много ваксини и идвали малко в повече за организма на бебето.

За гладенето, и аз още гладя, но с пара, да не би да не трябва че четох някои са писали че гладят със суха ютия.

За спането, нашия тати през уикенда спи при нас, а през седмицата в другата стая. Но нали Дари по-предната нощ направи пауза от 22ч до 5ч сутринта и тази нощ той реши отново да е при нас. Е, не се наспа много, защото бебка реши да се размрънка към 3.30ч и така откара до 6ч. сутринта. Дори това че я взех при нас на леглото не помогна.

polinita, много гадно с този вирус. Бързо да се оправиш

ася20, успех с документите, наистина понякога разправиите с бюрокрацията могат да те отчаят, но ти не се предавай.

И накрая, но не на последно място стискам силно палци много скоро бебчовците на Барби и Ванииван да са си вкъщи в прегръдките на мама и тате.

Хубав ден и приятни разходки   bouquet

# 292
  • Мнения: 410
благодаря ви за подкрепата bowuu  bouquet-ще видим какво ще стане,понякога не зависи нищо от нас-закони.ние сме добре.хапва си малката и расте.днес ставаме на 40 дни-сега отивам да правя питка и щрудел.няма да е нищо специално-след обеда сме на гости и ще занеса да се почерпим за здраве.лек ден засега.

# 293
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте и от нас! Дано бебчетата на Барби и Ваня се оправят бързо и скоро да са си при мама и тати Praynig

Ние мислим да излизаме след малко на разходка, да отидем да си потърсим най-накрая акта за раждане, че скоро ще стане месец, ама с тия почивни дни...А и няма да е зле мама да си купи някой друг парцал, да се оплача нищо не ми става #Cussing out Абсурд е да се напъхам в нещо от преди бременността, а другите които носих като бременна са ми широки, изобщо ужас ooooh!
Нашата брадичка също притреперва като суче.  И да знаете как хъркаме, малко се притеснявам защо, но ще минем и покрай педито и ще питам.

чао от нас, целувки  bouquet

# 294
  • Мнения: 60
Ох, аз ви казвам Лека нощ  Flutter
Моя тати ( .т.е. Дядото на Дамян ) , взе детето и количката и отидоха в парка...а аз - уж ще чета, ама мисля да се наспя най-накрая  Mr. Green

ВаняМ, БЦЖ е нашето дето го биха на 07.05. - при нас е по-късно защото той трябваше да се роди на 20.04. ( а не на 25.03. ) , а и защото лежа в кувиоз...ще следя сега да видим дали ще ни излезе нещо на рамото...

хайде аз отивам да сънувам Маркетинга  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 6
Здравейте и от нас!
Вчера бяхме на консултация - пораснали сме с 0,600 кг. и 1 см. за 18 дни и вече сме 3,400 и 50 см. Grinning (колкото се роди каката Wink)
Вече два пъти излизахме на разходка, и днес няма да пропуснем, дано не се развали времето следобяд. Много и харесва разходката.

# 296
  • Мнения: 1 080
ще пробвам да пуснас нова тема с колажите

# 297
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ще пробвам да пуснас нова тема с колажите
Хайде, чакаме я с нетърпение!  Hug

# 298
  • Мнения: X
здравейте, ние с малчо си подадохме документите за еднократната помощ, сега той яде, ама имахме посещение от Капитан Драйфус  Mr. Green!!! много ме е яд и държа да се оплача-от днес сме с 2 номер на Памперс и от тогава сменям гащи и памперси през час-пропускат от всякъде-може ли такова нещо  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out  #2gunfire ? възможно ли е да са му големи и заради това да е така???

# 299
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
За следващата ваксина ми препоръча Инфарикс или нещо такова. Някои чувал ли е отзиви за нея? За Пентаксим ми каза че били много ваксини и идвали малко в повече за организма на бебето.

На нас също ни препоръча лекарката тази ваксина. Вчера ходихме до педито да залепи на Хриси пъпчето и пак я питах за Пентаксима, тя изрично каза, че Инфарикса е по-добра за бебета, предразположени към алергии. Нашата кака беше алергично бебе /за щастие го израсна/ и затова педито се застрахова за брат и. Каза, че ако Хриси беше нейно дете със сигурност ще му сложи Инфарикс. Та убеди ме де, щом тя е по-добра, така да е. Но не знам дали ви казаха, но ще ги боцкат два пъти - и в едното и в другото краче, защото в Инфарикса няма п/в полиомиелит  Peace

Общи условия

Активация на акаунт