М & БИ - 68

  • 28 872
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 689
Извънредни новини:
Хизбола превзеха част от Бейрут и искат за вземат властта от правителството Shocked

Ра-мерси за комплимента и поздрава:lol:от мене или дълго или нищо WinkИ аз обичам Пловдив,специално заради антикварните магазини съм ходила.

Тарик Мом-нямах време и за пльок..В САщ е зле знам,но за Канада много пари искат адвокатите,а и моя мисли корени да пускаме тук...ще видим.Но по един амер.паспорт няма да ни е излишен.Вие взехте ли?

Нафасима-жалко за роклята,ето подходящ грим за вечер,стои хубаво на снимки:
http://www2.oprah.com/beauty/makeup/beauty_makeup_200702_eyes_101.jhtml

Хаяти -уа алейкум салам,алергия ли имаш?За зъбите ако имаш ,,излишни,,вадят и след оо-о година се подреждат другите сами,аз бих го направила PeaceМоя пък зъбар не иска да ми ги избели-ти му плащаш-той не ще CloseТърся си друг Crossing Arms

дтти-ние на тая бакла и казваме фуул или фава бинс,мислех,че лейди фингърс е бакла на бг newsm78

Катя марок-какво не му е ясно на колегата ти,така мразя подобни индивиди NaughtyМай много ти се събра на теб:оня в самолета,сега този ConfusedДа не ти пука,важното е на теб да ти е добре  HugИмам позната,женена за британец...ами и тях ги одумват:рус бил,розов бил,стар била,за пари се е оженила...Та на хората все не можеш да им угодиш,някои така си повдигат самочувствието:като злословят за другите..

elisinia-позната картинка с бебката...още малко и Ивка ще започне да си играе сама Simple Smile

Шилан-егати описанието на кръшните кюрдски красавици  #Crazy CrazyМесата се тресат от многото въглехидратна храна Thinking JoyРуз,руз мила,няма копривка и гъби Naughty
Пауна беше на моята ръка Blush,интересна история за тази секта.. особняци брей!

# 31
  • Мнения: 720
ХАЯТИ- Същия Ибрахим. Joy hahaha....ама толкова години минаха от тогава.Много добри момчета Peace/той и съквартиранта му -палестинец беше/ Пиехме кафета ,чайчета и пушехме( никога нищо друго ) Аз вече не пуша де дълги години. Бяха ми подарили един арабски шал ,та зимата с него се увивах .Simple Smile

Елисиния- може 2-то да ти спи не се знае. Аз 3 си родих спящи вечерно време и то без никакви ритуали и приспивания.Благословение !

# 32
  • Мнения: 800
Хари, защото са три и се приспиват взаимно Simple Smile

Принцеса-бг тия дни като имам време цял материал за йезидите ще ти постна Joy


Деси, ти не ми ли верваш, че съм блейка, пак не ги открих тези снимки на мистериозната Скай  Sunglasses

Лили, хубава рисунка. С моята фобия от пернати, обаче, не бих си направила такава Confused  Аз пък си мислех, че животни не бива да се рисуват дори и с къна, а само листенца Joy Но много майсторски е направено.
Ама и кюрдските моми са на диетки, не е от храната това, просто са си такива Joy
За избелването на зъбките, вредно е Laughing  Емадам като стоматолог ще потвърди. А любимия вуйчо нали е зъболекър, каза , че петна от кафе и кола се чистят, но от черен чай не Confused    newsm78


Дала, егати приключението в хамама Party
И аз не харесвам англичани, нито пък немци, освен че са надменни, и на мен не ми допадат червени бузета и рижи мигли и восъчни лица. А и са лишени от живот. На нас българите Изтока ни е по-близък, отколкото западните порядки Joy

Я хаяти, я омри,, какви филми в работата ти? Някой да не те закача, да дойда да му приложа някои хватки #2gunfire  За съня ти, дано да е на добро. Аз хич не обичам да сънувам Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 130
Eye of Ra, ти си права има някаква магия в центъра на Пловдив. И аз всеки път я усещам. Ако не е тайна, ти в кой град живееш?
Nadia Jasem, TarikMom, на мен това момче не ми харесва, питах заради друго. Пък и той не е обикновено момче, син е на милиардер. Известна личност е.
Nafasima, грешиш, все още си държа на своето. Не съм си променила мнението.  

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 00:12 от Iska

# 34
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ех,не  мога да насмогна да ви изчета...

Тони , ако ме видиш в екшън , може и да не се гордееш толкава с мен , особено след днешния ден ...като учител съм взискателна и строга , но си ги обичам децата и те го знаят ...но не им прощавам мързела и глезотиите и това го знаят ...

Акиял Кате , понеже ти ме питаш за момчето , та да си кажа ---- страшна е там работата ....как да го разкажа , как да го опиша ....но както и да ви прозвучи друг начин няма ... та значи , не го бях виждала около 3седмици - много се е променил в положителен смисъл - заякнал , разхубавил . Възвърнал е голяма част от личността , изразява волята си по най-груб начин .....но е и страшно отпуснат , безволев , мързелив и мисли единствено за ядене . Има няколко думи , които произнася мн. добре и които вече мн. успешно използва за да протестира , когато нещо не му изнася . На написана на картон азбука може да показва буква по буква дадени думи и да свързва цели изречения .
И какво мислите ми каза на втората минута от занятието вчера ..."курвооо" , така награждава и майка си . Получих и 3 сполучливи удара с ляв крак в корема и един не толкова сполучлив юмрук в лицето , който по чудо ме улучи в ръката...това вчера . Днес психически се бях подготвила и обидата и шутовете ги парирах силово и гласово , но той пак ме изненада ...казваме думи и го карам да ми покаже от кои букви е съставена и той вместо това с пръстче ми сочи буква по буква "Марш от тук веднага" и се прави на разсеян , гледа към тавана.... Аз , да ме прости Господ му показах .....среден пръст , а диването се смя и той ми показва ....с кривата си ръчица .
Като се изяснихме кои са курвите и каде да си завре обидите свършихме малко полезна работа ...
Опитах с култура , прави си каквото си иска , пробвах с простотии и май сработва .....чудя се утре какво ще ми сервира ...

Рали, за мен магията е в Плевен или поне беше - дългата пешеходна главна и фръцкането по нея . Кайлъка със зоопарка и любимия ми маймун , и "Люляците" и "Среброструй", и"Балкан", и Томовското , където съм прекарала най-хубавото си детство и ...много са ... стяга ме за гърлото носталгията ... А Пловдив Цветелинка не можа да го почувства , а аз така се надявах да и хареса   , ама на влече си я на Плевен и туй то ...

Хаяти , ако много те тормози вида на кривите зъбчета може да се изпилят и на тяхно място да се сложат перфектни изкуствени . Вярно е , че не е добре да се прави , ако са си здрави , но щом това те измъчва и ти е некомфортно да се усмихваш - действай . Аз по неволя имам два изкуствени вече , единия е съвсем челно , но са блестящо изпълнение - имам отличен зъболекар в Т-во , а зъботехника е абсолютен педант ...   Grinning ..когато ми правиха кучешкия , нещо зациклиха с отенъците , как се виждало на луминисценция , пък как било на дневна и като се надвесили и двамата на един пръст от разчекнатата ми уста и като си коментират , та чак им усещам дъха...мммм .....и като съм се ококорила  Shocked , а зъбчо ме пита да ни ми е зле --- абе хора , им казвам , съжалете ме , двама мъже толкова близо до устата си наведнъж не съм виждала , един по един моля ....паднаха от смях ..... а шефа чака вън в колата и ме гледа как подгъвам крака и не ми спори да се кача ...зле ли ми било - зле ами и още как... Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 85
Здравейте, красавици!
Голямо четене падна. А и е ясно, че все по нощите ще пиша. Друго свободно време нямам. Дребният чак сега заспа. Учудващо е, че баща му още е буден. newsm62

amal, Dua, така се притесних за Ливан. Нали се гласехме да тръгваме. Та звъняхме на свекървата да видим как е. Тя каза, че по християнската част няма нищо. И докато си говорехме, се обади един приятел и каза, че Харири се съгласил да се оттегли.
Ох, само не искам да се бият, без значение кой от каква религия е. Не искам да гледам страдащи жени и деца. Само като започнат да показват нещо такова по телевизията и почват да ми текат сълзите. Хич не държа на такива гледки.


marsy, и аз понякога незнам как се справям. По принцип съм си работохолик. Работа все има, ама не мога да отлагам. Днес половината ден прекарах върху спалнята, давам на малката да суче, а лаптопа пред мен и не спирам. Имам над 100 преводача също така, 70/30 българи/чужденци, но все се случва нещо и се налага да спасявам положението.  Като за капак, и двете момичета от българския офис ще напускат. Сега обяви пусках, интервюта. Другата седмица ще се нося с малката в офиса. Баткото е на "малко училище" - така казва на детската градина.

magda mm3 и двете деца се родиха с много коса. Баткото все го подстригваме, но бързо му расте косата. Сега му пазим косата, че искат да го снимат за корицата на едно списание. ще се похваля като стане. За училищата, надявам се, до 2 години да намерим решение.

TarikMom, Джой сега пердаши на български супер, гръцки отделни изречения и думи, и пее една нашумяла песен: Исе трелос, исе трелос, исе трелооооооооооооос - една песен (в превод - ти си луд - http://vbox7.com/play:cfd2cf0f - извинявам се, че не е по темата).
Арменски също изречения и думи. Сега на тази възраст попива страшно много и затова искам да сме в Ливан, за да напреднем и с другите езици. Че винаги отначало баба му му говори на арменски, той си говори на български. Като мине известно време и минават на "унифициран код"  Laughing А иначе Джой виси на компютъра от 2 годишен и си търси на английски и български в Гугъла сам игри и каквото там му трябва. Не знае всички букви, но може да пише цели думи. По скоро това е покрай рекламите и зрителната памет.

dala, благодаря ти. За този колаж не съм си играла много, но ще ви изненадам някой път.  Работя с най-различни програми, сайтове правя и какво ли не.

harriet TJB, не съм специалистка по арменските ястия. Макар че обичам да експериментирам. Предпочитам тях съпругът ми да ги приготвя. Но ще се посъветвам с него за нещо по така и ще споделя.

Nadia Jasem, благодаря. Оценявам си дарбата и се възползвам.  Laughing

Шилан & Шиар, затова аз все се въртя около Черно и Средиземно море. Тук сме по-истински и по-топли.

Е, направо толкова много изписах. Но като видях колко дълги постове пускате, и ми се стори неуважително и аз да не се присъединя.

Приятна почивка от мен за вас, а на себе си пожелавам спорна работа и да не посрещам първи петли.  Praynig

# 36
  • Мнения: 72
Рали, има магия и топлота в Египет...Има усещане за лекота, за живот изпълнен с динамика, но не и тежест, ежедневие събрало всичко човешко.
Незнам сигурно всеки би казал така, но ако се живее там и ако попитам дребнчиките масрита дето бачкат за 300-400 поунда сигурно няма да им е толкова очарователно.
Това за къщата ти го пожелавам и ще се надям да се видим на по чай:)

# 37
  • Мнения: 720
Ех Кате,ама те мъничките бебета ,на по седмици и месеци -знаеш ли колко ги интересува компанията на каки и  батковци ...никак.  Simple Smile ще схванеш ти ....време ти е вече. Mr. Green

Мелани,ясно...то и аз нищо още не мога от ястията на мойто мъж ,и аз предпочитам той да ги прави /или пък направо от ресторанта/. Но пък ще ми е интересно нещо арменско да видя. Ливанската кухня вече съм опитвала  в пош ресторант ,страхотно вкусно беше...и музиката една игрива,.....така.

# 38
  • Мнения: 177
   Мелани и ти като мен по-нощите.И аз все имам нещо за довършване и като се разсъня често осъмвам пред компютъра.И ние скоро ще ходим в Ливан-не сме ходили няколко години и много се притеснявам от обстановката там.Моите роднини казаха ,че при тях е спокойно ,ама преди малко видях ,че и нещо за Бекаа говорят и дават по телевизията.Но докато усиля звука ,а и не съм кой знае колко добре с арабския та не можах да разбера.Дано всичко приключи и няма повече жертви-измъчи се тоя народ там.Хари и моя мъж готвеше в началото ,ама сега не съм го виждала в кухнята отдавна.Е и аз понаучих доста неща от тяхната кухня ,ама като поискат нещо по-сложно караме на поръчки.Аз съм по бързите манджи.При вас вече било топло,пратете малко слънце и на тук ,че както е тръгнало трябва да вадим палтата отново.Dala зет ти ще готви без проблеми ама след него направо ремонт си трябва.А за срещата със свеки и родата не се притеснявай и да има неща които не са им по вкуса ,Раянчо ще стопли нещата.Не си прави предварителен сценарии ,а се остави на течението.И на двете първи посещения-на сестра ми и моето имаше много народ.Като кацнахме преди години в Багдад на летището бяха част от родата,отидохме в къщата ,а тока беше спрял и като почнаха да ни прегръщат и целуват в тъмното още от двора може по грешка и майка с ми и сестра ми да съм се нацелувала(само дано не и някой брат).  EmbarassedА на моето посрещане имаше цяла манифестация на летището ,а на мен като ми се свила една топка в корема от притеснение,кой знае как съм изглеждала отстрани та митничаря ме привика на проверка.Аз като се панирах още повече,че отвори ли куфарите -няма затваряне.Провери само единя и мъжа ми придържа отстрани багажа да може да го набутаме обратно ,а аз като фраснах отгоре да го затворя и пръстите му останали вътре,той издава някакви звуци а аз не виждам и натискам още по-силно.Докъто разбера....за малко да го оставя без пръсти.Излезнахме от летището и като се почнаха едни прегръдки,целувки.Отиваме в къщи към 3 през нощтта ,а там още повече народ ,комшии ,приятели ,роднини...И така три седмици само чакаме да няма никой да се измъкнем на някъде.А за готвенето-завъртай се в кухнята да помагаш.Хванеш ли ти сама да готвиш ,рискуваш да не излезеш от там.И трябва да пращам зета на помощ. JoyРали и на мен Пловдив ми е паднал на сърцето.Дори съвсем скоро бях там,ама по работа.Като се омъжих мъжа ми имаше офис там и дори мислехме да се преместим,че той почти всеки ден пътуваше.А аз тогава много исках да се установим във Варна другият ми любим град -но накрая си останахме в София.А за софиянци си с погрешни впечатления-поне аз така мисля и знай ,че съм ти съвсем наблизо и винаги когато се почувстваш самотна или имаш свободно време си добре дошла.Да ти кажа и ,че в събота и неделя в повечето случаи съм в центъра-съвсем близо до петте кьошета даже често тичам до там за пици на децата.Мароканско Кате видях те и теб по нощите.В живота си всички срещаме ограничени хора като твоя колега.Много са ме питали и обиждали ,но важно е ние да се чувстваме добре и да не им се връзваме.Марси утре ще видя човека и ще ти пиша. 
Леле аз се улях с писането-дано нямам много грешки ,че не ми се проверява.Спокойна нощ на всички.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 04:02 от magda_mm3

# 39
  • Мнения: 110
Добро утро, мили момичета!

Събуждам се по никое време - телевизора пуснат, а аз снощи - до по някое време обсъждах по интернет един спорен и труден ползвател на услуги, с който работи мъжът ми и съм позаспала и се събудих сега - повтарят "Това го знае всяко хлапе".

Ето, вече се ококорих.

Другарче, какво да ти кажа. Кураж, от тук - нататък ще става по-трудно с това момче. В такива случаи съм си мислела кое е по-трудно за екипа, за семейството или за самия ползвател- да се работи с хора, които имат увреждания от по-ранна възраст - или са вродени или придобити. Е, ситуациите са различни, но за мен винаги е било по-трудна работата с хора с придобити увреждания, тъй като там се борят спомените и желанията от стария начин на живот и новите - никакви умения и гадна переспектива - това независимо от страната, в която си.
Който ми разправя, че "ето можеш да танцуваш, яздиш, да живееш и да правиш секс, да се обличаш, като преди".... има и такива хора, не те са единици, но са по-скоро целунати от Бога.
Да, очакването за храната ще е много по-силно от всичко останало, тъй като това задава някакъв ритъм на деня и носи незабавно удоволствие.         
А и сега, както всички се радват на всичко, което младежът започва да прави: милите роднити, ще отнесат толкова вербална агресия.
Преди години имахме един клиент, прострелян в главата, по време на военни действия в Нагорни Карабах - с тежки неврологични увреждания след това, но бил е в специалните части, силен организъм и не на последно място - бил е добър преди травмата в работата си... каквото и да означава това...  с прекрасна операция - в смисъл, държавата не беше абдикирала от него - и да влезе в списъците на поредния военно -инвалид, който първо ще се пропие, ще опропасти и без това трудния живот на близките, и като крайна, но срещата стъпка - ще се самоубие .... и дотам, малко рехабилитация, останалото - той си беше направил система за ориентация - беше загубил зрение след травмата, говор - също - учил се е да говори и той така от началото. И като вече ние бяхме в центъра за рехабилитация през 2006-та, беше физически по-силен и маневрен, отколкото интелектуално съхранен.
Този млад мъж беше ненаситен на храна, при все, че имаме езикови различия и разлики в разбиранията, той като не иска да изпълнява, показваше категорично с цинични жестове и звуци, като мине някоя жена от екипа покрай него и той е "на фаза", току я хване за кръстта или я пипне по дупето или по гърдите, или я удари, при това - не бяха некоординирани движения, които могат да се подминат, а направо си беше целенасочено.
Ако е бил и буен и невъздържан този млад човек, с който работиш - представям си.
Ама е хубава идея това с буквите на картончета. И да иска да си ходиш - недей си отива ами го мъчи там. За боя и ритниците - уф, лошо. Прегръщам те силно и кураж.
ТарикМом, ах Тарик какви живички очи има и смешко засмян. Този "колега" вчера - той прави един бюлетин - води се главен редактор, но снощи към 8 часа, когато архивирали камерите, видяли и чули тирадата и днес ще пише обяснения - при нас е категорично забранено да има сексуални намеци, религиозни символи - каквито и да е било, или да се ходи на работа с предизвикателно облекло. Той беше така опиянен от собствената си простотия, че днес ще си осмисли съботата - дя се обяснява какви тъпотии наговори.
Я, миличката Магда, майка на 3 юначета и тя писала сега.

За Бейрут гледах и аз .... горките хора - невинни, които живеят там и трябва за пореден път да понесат кошмарите.

Гледам тук мамите си говорят за готвещи мъже/деца - много готви и моят мъж и братовчедите. Големи майстори са.

Мелани, тези дни ще ти разкажа как взимах такси от центъра на Ереван, пред пощата. hahaha Joy Ами как пристигнах в Ереван за пръв път в 3 часа сутринта, и ме подкараха с една ВОЛГА по едни чукари, взеха ми паспорта - процедура да терегистрират в полицията, ама аз си викам - с една литовка бях... леле, на тези години и за трафик не ставам! Иначе пасвам на арменския идеал - има по мене какво да се види, не съм върлинка, ама сега аз за какво додох newsm78. На следващия ден им казваме на арменците какво сме си помислили - те се смяха много.   


 
 
   

# 40
  • Мнения: 177
сварих ви кафенце и отивам да поспя.

# 41
  • Мнения: 110
Мили мами на юначета и близначета,
За малко днес да търся подрастващи доброволци за креткосрочен проект - да ми обърнат стаята наопаки Нали писателствах посред нощ и забутах някъде една капачка за преносима памет за компютър. Щях да викам доброволци, чийто труд да е възнаграден със сладичко, но тръснах завивката на овнета и си я намерих.   

# 42
  • Мнения: 216
                                Добро утро

Лиле-тази информация за Хизбулла,че е превзела властта е доста изкривена- Wink
Ясно е ,че новините търпят промени  Joy...
-пък и Хизбулла като сдружение от вярващи не желае да се бърка във властта ,поради това,че властта е почти равна на грях в Исляма Wink
За това пък в нормалната Демокрация властта е от народа-е тези дни народа си каза думата Wink
Властта ще трябва да работи в негов интерес-затова хората негодуваха
-Правителството мислеше повече за мнението на Американската администрация и своя интерес(позната картинка у нас в бг Wink),отколкото за благото на своя народ и ето резултата  bouquet
Като прочетох това дето Бтв съобщава-направо се разсмях-както обикновено мъгла с проамериканска нишка Wink Sick..

 Ето действителността:
Опозицията в Ливан,в която влизат:
 шиити-       Хизбулла и Харакет Амал-две партии,
Християни   (Таяр Уотани на Мишел Аон)и много други Wink
Сунити,    които не подкрепят проамериканската политика-доста народ,
Дурзи       (всички с изключение на дурзите на Уалид Жумблат Wink
 
1.Всички те стачкуваха против общото и влошаващо се състояние в страната-преди 2 дни
-затвориха пътища и такива стачни неща

2.Въоръжени привърженици на правителството започнаха стрелба срещу тях(тези хора в последствие се оказа,че са наемници,които въобще не живеят в Бейрут,но за сума от около 200 долара на човек са дошли да правят размирици)-обичайна практика на щатската администрация при опит за разрушаване на дадена държава и контрол над нея(пример Ирак,Сърбия)

3.Бойците на опозицията(момчета от съпротивата при войната с Изрел Wink)излови за няма и двадесет и четири часа тези пишман наемници и ги предаде на ЛИВАНСКАТА АРМИЯ(тоест в случая армията и нашите хора Wink си съдействаха  bouquet

4.Хората в Бейрут,които уж бяха привърженици на правителството-вчера в интервюта казаха,че се радват за станалото,защото преди не е имало спокйствие,а сега(тъй като се отвориха всички пътища и райони в Бейрут)са спокойни и щастливи да отидат където пожелаят Heart Eyes-Дадоха един човек сунит с извадено око и семейството му-той разказа,че преди шест месеца наемници пак сунити му нанесли побой и му предложили 40 хил дол.да каже,че хизбула го е подредила така-но човекът се отказал Outta Joint

Оказа се ,че това е била една изкувствено поддържана вражда Wink

Ще поживеем и ще видим продължението-Ншаалахейр

 
   Амал-ще ти пиша после Heart Eyes-

# 43
  • Мнения: 502
добро утро момичета!
Кате марок.- да ти дам Ивка да ти ушета! много ще се зарадва детето. тя обича да си пръска всичко, да накъса списанията до които се докопа и после преминава към някое друго разрошително действие. новата й страст е кухнята. ходи до печката и се кефи на дръжката на фурната.
Хариет- голяма късметлийка си!първо да те поздравя за 3-те деца! Hug това и е геройство и голяма отговорност! аз си мислех че моето бебче ще е кротичка, понеже бях много спокойна и си дремвах много през бременноста, но уви. голям живак. е само до 4 месец си спеше постоянно между храненията, после се отрака и разбра че има толковааа интересетни неща за гледане и правене, че забрави за дневния, че  и нощния сън. за това скоро няма да се пробваме за второ. въпреки че като я гледам колко бързо расте и ми е мъчно за малкото бебеце. как бързо пораства newsm78
а се чудя Събинка как смогва с двечките. ако са така дивички като мойта зверкиня не знам вечер на кой свят е милата? Събинче моля те сподели ми? има ли някаква надежда мойто детенце да се укроти, че вече луднах и се отчайвам. #Crazy #Cussing out

# 44
  • Мнения: 468
Добро утро, момичета. Много сте изписали пак.   bouquet

Аз нещо днес не съм във форма, спи ми се едно такова, пък съм си легнала часове преди много от вас.  Tired

Дуа, така е редно да бъде, а за изкривената информация - който търси намира. Макар че истината е понякога болезнена и хората не са готови да я чуят. Tired

Египтянки, вашия президент страшни ги е надробил, хитра мазна предателска лисица. Незнам вие какво мислите за него, но аз хич не го обичам. Мъжо разказа снощи един виц - Летял си Мубарак със самолет и казал: Сега ако пусна 5 долара колко египтяни ще се радват? Един от придружващтите го отговорил - ами например 20 души. После М. попитал пак Ако пусна 50 долара колко хора ще се радват? Пак му отговорили - да кажем 200 души . А пилота казал: - г-н Мубарак, ако се хвърлите от самолета 70 млн. египтяни ще се радват.  JoyСигурно на арабски звучи по-добре, ама толкова мога.  Peace

Дала, това с хамама е много показателно. На повечето хора им трябват такива уроци срещу душевно късогледство.  Peace

Да ви кажа на баба ми сестра й е зле, нещо е луднала, викам на моята е от какво бе, не е перижвяла някаква голяма драма, пък тя казва, че мъжът на сестра й години наред я спуквал от бой и искал да я стреля няколко пъти. Добре че го прегази трактор докато лежал пиян на полето. И затова женицата се умопобъркала, от тормоза години наред. А е толкова всеотдайна.... Confused Въобще мъжката част на моите родственици направо не е за приказка.... #Crazy

Лек ден, момичета. По-късно може пак да се включа.   bouquet

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 12:49 от amal

Общи условия

Активация на акаунт