ВРАЦА - 16

  • 10 455
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 425
Мишенцето ми е дала телефона  Peace Браво на Криско  Laughing Той да не започне и да плува  hahaha

# 31
  • Мнения: 556
Red_Sonya много хубави емоции покрай вас,Криско ще излезе голям палавник Grinning.Аз успях да разгадая кръвната картина и видях,че хемоглобина ми е 104 Cry а нормата при жените е от 120 до 160.

# 32
  • Мнения: 2 425
И тебе те чака същото, повечето момченца с такива  hahaha

# 33
  • Мнения: 556
И тебе те чака същото, повечето момченца с такива  hahaha
   няма нищо,и аз ще съм радостна като Весето Joy
искате ли утре да си направим една среща,ако не е облачно времето?

# 34
  • Мнения: 728
Мишенцето ми е дала телефона  Peace Браво на Криско  Laughing Той да не започне и да плува  hahaha

Нищо чудно.
Той, мъжа ми вика, че вече трябва да почва да лети.  Joy
А аз бях много учудена за 1 ден толкова много неща да научи.

# 35
  • Мнения: 2 425
За срещата утре съм съгласна  Party Сега излизам и каквото се разберете съм съгласна.

# 36
  • Мнения: 556
аз от 11:15 съм на консултация,след това съм свободна

# 37
  • Мнения: 57
Здравейте! Днес открих врачанската темичка,браво,момичета!  bouquetИ аз съм от Враца,но живея в София.Понякога гостуваме на нашите във Враца.Тогава истински се отпускам и си почивам!
Аз съм мама на 2 момченца-Пламен на почти 7год. и Михаил-на 4 месеца.И двамата са родени във Враца при д-р Б.Петров и д-р Р.Славейкова/да са живи и здрави Simple Smile/.Приятна разходка ви пожелавам Hug

# 38
  • Мнения: 57
Позволих си да кача снимки на момчетата и мен в албумчето Embarassed,за да се запознаем виртуално.

# 39
  • Мнения: 728
Позволих си да кача снимки на момчетата и мен в албумчето Embarassed,за да се запознаем виртуално.
добре дошла при нас.  welcome

# 40
  • Мнения: 68
mama tan4e Привет и от мен  newsm10

# 41
  • Мнения: 159
mama tan4e, добре дошла при нас- имаш прекрасни дечица, да са ти живи и здрави  Hug
little angel и аз съм за срещичка- то като че ли напоследък без да искаме всеки ден си имаме мини срещички  Mr. Green Но ние излизаме малко по-късно,някъде към 13 часа, че гледаме да се нахраним. Може да се присъединим малко по-късно към вас.
ZuzyM, аз бях, а мацката с мен е била  Red_Sonya. То и ние те видяхме, то такава хубава мама с разкошна коса и хлапе като Мартин не може да се обърка  Hug Но докато се усетим бяхте хванали към сладоледа  Wink

# 42
  • Мнения: 1 457
Афродитка чудна темичка  Hug
Аз нещо пак съм пропуснала новата тема и се чудя къде зачезнахте всички  Blush

mama tan4e Добре дошла   bouquet

Времето е хубаво май вече и повече ще прекарваме навън. Моето шиленце тази нощ направо ме побърка и сега съм си супер недоспала  Crazy

Ред Соня то така изведнъж стават всички неща. И при нас така беше.  Heart Eyes

Пожелавам ви приятна разходка   bouquet

# 43
  • Мнения: 57
Благодаря за топлото посрещане! Ние току-що се прибрахме от разходка,Мишето спи а аз гледам да ошетам това-онова докато тати се прибере Blush

# 44
  • Мнения: 41
 mama tan4e  добре дошла при нас,
аз докато направя едно госто вие сте исписали свят нещо, та човек не може да ви смогне за утре съм за но и аз наи вероятно ще се присъединя по късно

Общи условия

Активация на акаунт