ВРАЦА - 16

  • 10 446
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Благодаря момичета карате ме да се чуствам горда с направеното от мене newsm44 newsm44 newsm44 newsm57  261uu

# 16
  • Мнения: 2 425
Изчерви се, защото наистина е станала красива  Wink Ние ще водим Валя на пица. Миналата година още нямаше месец и я почнахме по кръчмите  hahaha

# 17
  • Мнения: 41
лелееееее пица мммммммммм, и на мен ми се прияде, ще взема да накарам и моя да ходиме. вие къде ходите препоръчай

# 18
  • Мнения: 556
И аз искам пица пък Crossing Arms

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 27
Литъл ейнджъл, чрд на патерици, всичко хубаво:), афродитка- поздравления за темата! Извинявам се, че чак сега се включвам по двата повода..лека нощ на всички! Успехи на мишленцето при раждането!

# 20
  • Мнения: 2 425
В Милеви ходим от време на време.

# 21
  • Мнения: 117
Успехи на мишленцето при раждането!
Мерси,мерси!
Лека и мека и от мен! smile3507 Много ми се спи...

# 22
  • Мнения: 2 425
Добро утро от мен  Simple Smile Много хладно ми се струва, дано да се оправи времето, за да се излиза, че вътре не се издържа.

# 23
  • Мнения: 301
Добро утро!!!
Искам да споделя за вчера.Взех децата от градина и хайде малко градска.Та някъде покрай Тракийската принцеса фокусирах из тълпата  Bubeto79 -поне така мисля,но неможах да я поздравя Бубе съжалявам за миг ви изпуснах Мартин ме повлече за сладолед.Беше със съпруга си и още една мацка,но неможах да видя дали е нашенка от форума Wink
После заседнахме на кафето на Сувенирната ние майките на по биричка децата по сокче тичане лудуване  мммммм гюзел
Тази вечер ще се учим да караме колело

# 24
  • Мнения: 2 425
Къде ще го карате колелото, за да не минаваме да ни газите  hahaha Wink

# 25
  • Мнения: 556
Привет!
Навън е облачно като гледам,но поне е топло Simple Smile а вчера така ми се бяха подули пръстите на ръцете,като кебапчета направо Sad  утре съм на консултация,тъкмо ще видя как съм с кг,че на моите 1,55см съм чудна картинка.сега ще изгледам един сериал и после в банята  bath1

# 26
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен! Преди малко разбрах, че една моя позната е родила. През цялото време са й казвали, че ще е момиче и вчера е родила МОМЧЕНЦЕ  Mr. Green Почвам да се чудя дали ще използвам рокличките, които съм накупила newsm78  hahaha  Айде живо и здраво да идва вече... Днес следобед съм на консултация... дано каже нещо от сорта...Ами имаш разкритие- айде в болницата  Crazy Grinning
Лек ден на всички мамита! Hug

# 27
  • Мнения: 556
Лелее,представям си как е била изненадана твоята позната Shocked аз затова съм решила да купувам в неутрални цветове,защото знам ли накрая какво ще е Simple Smile Ася дано да има развитие при теб.Мен киселините започнаха да ме мъчат още от сутринта Sad

# 28
  • Мнения: 41
mi6ence  не зная за твоята позната но на мене ако ми кажат така ще ми е като гръм от ясно небе че всичко ми е в синичко и зелено, ама ако трябва все някои ще имам и момченце и ще свършат работа. Стискам ти палци да те зарадват вече че е тръгнало.  Praynig
little angel  намери какво те облекчава, една приятелка каза че пиела прясно студено мляко, пробваи газирано, кисело и разбери какво помага че иначе не се живее Sick Sick Sick  и при мене е така

# 29
  • Мнения: 728
mi6ence - дала ли си си телефона на някого, че току виж те оставили да раждаш. Ако не си давай го, да не вземем да изпуснем добрата новина.

Аз да се похваля, вчера моя калпазанин взе та прояде пюренце. Цели 3 лъжици банан с праскова feeding.. направо не мога да повярвам, че и отваря уста за още. Днес ще видя дали пак ще иска (пу-пу, да не го урочасам детето). И сме се научили на нов номер - най накрая успя тоя крак да го набута в устата си. Еее голям кеф, голямо чудо. Ноооо, това не е всичко, откри и нов начин за предвижване, голям смях  Mr. Green първо се надупва така, че дупето да е най високата точка от тялото му newsm32 и после се избутва с краката, а носа му оре в леглото. И смях и кеф и писъци, и той и аз.
А.. и още има, отиваме ние да го къпем, слагам го аз във ваната  bath1 като почна да цапа това дете в тая вана, и с краката и с ръцете тя няма спирка, гони си играчките, бие по тая вода, целите с мъжа ми станахме мокри. Аз се радвам, защото до сега не е правил така, а мъжа ми се ядоса (айде ма, целя станах мокър, давай да го вадим от тая вана), ама аз не та не, де да го знам може утре да не цапа така. Ама такъв смях падна, и детето се сме е и аз, но като че ли аз повечко се посмях.

Общи условия

Активация на акаунт