Отговори
# 30
  • Мнения: 423

Бели4ка по4истиси пощата Crazy
Абе какво толкова им пращаш на тия мацки, само мен ме пренебрегна значи, ей комшо!!!

# 31
  • Мнения: 564

Бели4ка по4истиси пощата Crazy
Абе какво толкова им пращаш на тия мацки, само мен ме пренебрегна значи, ей комшо!!!

Твърде лични въпроси задаваш  Naughty

# 32
# 33
  • Мнения: 1 380

Вигантол не съм давала от 1,5-2 месеца.
А аз не помня от кога не съм давала.....тя Кал така е почерняла, че една баба, като бяхме на село казала пред майка: я това дете какво е ЧЕРНООЧКО И ЧЕРНОКОЖО.......
Абе хайде почерняла е малко...ама чак пък чернокожо...а да не говорим какви пък ЧЕРНИ О4И ИМА..... hahaha hahaha hahaha hahaha
черните очи на Калина
Е това ако е чернооко и чернокожо,значи аз съм зле със зрението....... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 1 258
Супер сте!Ако очите на Калина са черни аз съм трамвай! Joyтя направо негърче го е изкарала! Laughing значи много подло са ме метнали,че на кръщенето не присъства майката!ще си влезна в църквата като пич,а ако иска попа да ме изгони! Joy Joy

# 35
  • Мнения: 1 380
Значи много подло са ме метнали,че на кръщенето не присъства майката!ще си влезна в църквата като пич,а ако иска попа да ме изгони! Joy Joy
Е как да не присъства майката бе...нали аз бях през цялото време там...... hahaha hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 65
Ето ме отново,

DiVeNa - тази каша съм я давала веднъж на малката и за съжаление не пожъна голям успех. Аз се надявах да я хареса и то много, защото баща ми ми обясняваше как навремето са ми давали бананова каша на Хумана и аз добре съм си хапвала, да, ама не  Mr. Green
Установих че Елисавет не харесва плодовите каши, но при вас може да е по-добре Peace

Елис - честито ви христанче!!!

Относно оглупяването - мисля че вече малко, по-малко започнах да ставам по-ленива, и затова и аз реших да почета малко книжки - сега по Великден изядох направо 2 книги на Халед Хюсеин - за Авганистан, но не са документални, ами романи, които изчетох за по 2-3 дни. На мен ми ги препоръчаха и ако ви се чете нещо хубаво ви ги препоръчвам горещо.

Вигантол не съм давала от 1,5-2 месеца.
А аз не помня от кога не съм давала.....тя Кал така е почерняла, че една баба, като бяхме на село казала пред майка: я това дете какво е ЧЕРНООЧКО И ЧЕРНОКОЖО.......
Абе хайде почерняла е малко...ама чак пък чернокожо...а да не говорим какви пък ЧЕРНИ О4И ИМА..... hahaha hahaha hahaha hahaha
черните очи на Калина
Е това ако е чернооко и чернокожо,значи аз съм зле със зрението....... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha АААА това е върха и аз искам такива черни очи

# 37
  • Мнения: 1 258
Сладкишче,така ми каза крътницата на Пламен!ама що казваш че си присъствала ок!и аз ще се "нагнездя"там!Приятна вечер на всички!

# 38
  • Мнения: 525
Поизън, то майка не присъствала няма май. Wink

Мързела ме е подгонил и мен. Което разбира се все повече ме ужасява.

# 39
  • Мнения: 223
Аз ще повторя нещо, което сме обсъждали вече - майката НЕ присъства на кръщенето само, когато то е до 40-тия ден на детето. Както каза Ребека, по разбираеми причини. Кръстницата на Пламен да се стягаSimple Smile И на бележките, които дават в някои църкви, това го пише.
Не мога да повярвам, че не ми беше хрумвало, че трябва да взема хавлия за Явор на кръщенето и , че дрешките се обличат след кръщаването. А, връщам си думите - оглупяла съм. Та нали смисълът на цялото упражнение е "да се облече детето в новата вяра" и Св. Дух да слезе над него. Това символизира и потапянето в купела и обличането - смъртта и раждането за новата вяра. Ще се стегна и аз
Лулу,   bouquet

# 40
  • Мнения: 4 877
lulumba, благодаря за инфото. Аз май ще ги кръщавам наведнъж и двамата някога.  Embarassed Ужас!
Ще трябва някой път да те обсебя с допълнителни въпроси. Аз все искам всичко да си изясня и все отлагам, все не съм готова.

# 41
  • Мнения: 998
Рoison mother, точно щях да пиша това, което Тиги ти е писала  Peace

Сладкдиш, тази жена добре ли е със зрението  newsm78  Laughing Laughing Laughing Разбирам за моята Калина да го кажат, тя точно отговаря на описанието  hahaha За моя радост ищо, че е цялата на баща си, очите са й тъмни, като моита и кожата й също е по-тъмна. (пиша го защото много се гордея, че този път има нещо от мен  Embarassed)


Бели4ка по4истиси пощата Crazy
Абе какво толкова им пращаш на тия мацки, само мен ме пренебрегна значи, ей комшо!!!

И на мен ми стана интересно  Mr. Green

Да ви питам колко пъти на ден давате мляко (тези, които са на АМ)? От понеделник сме на кухня и сега се чудя, ако вечер давам супата после мляко да давам ли?  newsm78

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Mr. Green

# 43
  • Мнения: 96

bgangeleyes, има всички неща които си писала. А в по-големите хипермаркети и по пазарите може да се намерят и някои неща извън сезона Peace


Много Благодарско   bouquet

Мацки,утре заминаваме за три дни в Мадрид,като се върнем ще разказвам.
Лека! Hug

# 44
  • Мнения: 514
Добро утро!
Да сервирам кайвето!
Аз ще си направя едно много силно че това дете е "сомнабул"
С това системно недоспиване незнам какво ще правим  #Crazy #Crazy!Незнам колко пъти съм ставала и лягала  Shocked Shocked Shocked Shocked

Сега ще ходя да ми вземат кръв! Tired
Виждам че има някаква закачка тука......................... Crazy Crazy Crazy Crazy !!!!!!!
Засега ще Ви пожелая:
АХХХХХХХХХХ Морето....................

Общи условия

Активация на акаунт