Да отслабнем рязко със сланина в ръка 2

  • 21 203
  • 396
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Аз съм от няколко дни на друга диета, а и от мазни неща яко качвам нагоре, а и сланината не я обичам. Като гледам колко много сланина има и не мога да се прежаля. Предпочитам една голяма пица да изям, отколкото толкова сланина - хем ще ме насити. Но в сегашната диета пиците са забранени и подобните (за жалооооооооооооооооост) хех.. Тази вечер ме подсетиха за пица и как ми се преяде само, как я обожавам. Ще го убия! хехехе Simple Smile

# 16
# 17
 newsm62Чудна диетка! smile3501Ще чакам някой да напише резултати та може и аз да се пробвам/някога когато ще имам за качване 10-15кг./  Hands Clap.

# 18
  • Мнения: 4 678
Аз съм на неяя 2 година иии ссе чччччччуувствам мноооооого доооообре Hug

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Тази диета е супер! И аз се записвам за нея!
Поци един въпрос - нали не е нужно никакво движение и пак се сваля? Защото много ме мързи, а и предпочитам да си лежа пред телевизора отколкото да спортувам или да разхождам дете и куче.

Това за алкохола през 3ти ден и мен ме притеснява, може ли към бозата да добавя и 200 гр. водка?

# 20
  • Мнения: 309
Поци, smile3532 май рискуваш да вкараш в кардиологията доста хора без чувство за хумор! 

# 21
  • Мнения: 737
Хайде,който гледа прасенца да дава оферта за сланинка Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 241
Да ви кажа не знам как някой ще отслабне с тая диета , нещо много ми се виждат плодовете newsm78 , ако не ги ям дали ще попречи?
Все пак ми се ще да пробвам, че по празниците прекалих с козунаците Blush

Имам няколко  въпроса : втория ден в закуската има 5 бири, с какво мога да ги заместя,че много ми се подува стомаха от бира и не ми стават дънките?
Тази лой може ли да я заместя с мас, че не знам къде ще намеря лой?
И неизбежният въпрос: какъв резултат може да се очаква и как да продължим след 5 ден, за да запазим постигнатото?

май това е, ако се сетя още нещо ще питам пак  bouquet

# 23
  • Мнения: 309
След 5-тия ден увеличаваш плавно количествата лой и мас, за да не допуснеш в никакъв случай йо-йо ефект - т.е. само нагоре и никакво надолу! Успех на всички със сланинка не само в ръката, а и в телесата! Grinning

# 24
  • Мнения: 480
Добро утро на всички!
Я,колко много сме станали! Hug
Не съм,гледам и си мисля-то за спорт време няма да ни остава!Я какви завъртяни рецепти е дал Поци за всяко меню-то не са резанчета диня,пък вариш сланината,пък я режеш на кръгчета...  chefТо от сутрин до вечер ще се въртим около целта-СЛАНИНАТА!Какви деца,какви кучета!А за бозата-дали пък не трябва да е ферментирала-може би там е разковничето newsm78Ама пък защо не казваш бе,Поци-като ще слабеем,то и откъм сиви клетки се сваля-какво ни караш да мислим сега! Crossing Arms
tumnokoska,ей сега ставам и след малко като си погълна ракията с агнешкия бут за закуска Wine Glass eat,започвам да търся оферти от селата!ще свиркам!
Момичета и момчета,аз излизам по магазините да си търся нужните продукти,защото вече я започнах,а нямам диня за обедната рецепта и още няки нещица!После пак се включвам!

# 25
  • Мнения: 4 678
Тази диета е супер! И аз се записвам за нея!
Поци един въпрос - нали не е нужно никакво движение и пак се сваля? Защото много ме мързи, а и предпочитам да си лежа пред телевизора отколкото да спортувам или да разхождам дете и куче.

Това за алкохола през 3ти ден и мен ме притеснява, може ли към бозата да добавя и 200 гр. водка?

Няма нужда от никакво движения,това е уникалното на диетата Peace
Освен водка към бозата може да се добавии зелева чорба останала ви от миналата година.  bouquet

# 26
  • Мнения: 485
Леле, Поци, отдавна не съм влизала в твоите теми.

Сега ми се изясниха някои неща, разбрах че си минал в отбора на "нервозните лелки"- то май е неизбежно.

Поздравления за диетата   bouquet

Забравих да питам, може ли овнешката лой да си я стопя ,че течна по-лесно ще се приема и ако може да си я подправя с малко какао


# 27
  • Мнения: 7 914
Поци
а къде остават пръжките? newsm78

# 28
  • Мнения: 4 678
Всяко парче сланина се натрива добре със суха сол и се нарежда в чист дървен съд, на дъното на който е насипан пласт от 3 мм сол. Сланината се нарежда с кожата надолу, като между отделните парчета не се оставят празни места, за да не се затвори между тях въздух, който причинява гранясване. Големите празнини се попълват с изрезки от сланина,домат,краставица,мусаката останала ви от вчера малко син домат и пакет бак пулвер, а малките се насипват със сол. Сланината поема толкова сол, колкото е необходимо за нормалното й осоляване, ето защо всеки ред се засипва обилно със сол. Количеството на солта не трябва да бъде по-малко от 1 кг за 10 кг сланина. Отгоре сланината се притиска с дъсчица и тежест и се покрива с капак. Така сланината престоява 20 дни. Така приготвената сланина може да се консумира директно или:

Пушена: Сланината се измива и се оставя да се изсуши окачена. Опушва се при температура 20-25 C няколко дни, докато получи лимонено жълт цвят. След опушването може да се натрие с хероин и счукан на каша чесън. Съхранява се на хладно и проветриво място.Поврема на консумаци я се пуше трева.

Варена: Сланината се измива и се оставя да се изсуши окачена. Потапя се в съд вряща лой, в която се прибавят подправки - на 2 л вода 50 г лук, 25 г чесън, 3 зърна карамфил, 5 зърна черен пипер и 1 бр. дафинов лист. Вари се около 1 час, след което се оставя на студено да се стегне,може и да не стегне. По желание може да се натрие с червен пипер и счукан на каша чесън. При сваряването трайността на сланината намалява, поради това тя се сварява в такова количество, което може да се консумира за 10 дни.

Пържена: Сланината се измива и се оставя да се изсуши окачена. Нарязва се на филийки с дебелина до 2 см и се изпържва от двете страни, докато стане полупрозрачна. Нарежда се в съд, като всяка филийка се натрива със счукан на каша чесън и се поръсва с червен пипер. При пърженето трайността на сланината намалява, поради това тя се пържи в такова количество, което може да се консумира за 1 ден- 1-3 кг

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 11:31 от Поци

# 29
  • Мнения: 4 678
Поци
а къде остават пръжките? newsm78
Слагаме ги вечер под възглавницата-за положително мислене и сила  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт