Stara li sam?

  • 4 063
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
За това щастие да станеш майка няма възраст!!!  Hug
Подкрепям с две ръце Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 452
и аз съм на 35 и очаквам първото си детенце !Не мисля ,че съм стара - напротив досега не се чувствах достатъчно зряла да поема отговорност  Grinning

# 17
  • Мнения: 69
майка ми е на 37 а аз съм на 19 но не мисля че си стара за това,майка ми малко съжелява че е станала майка толкова рано и че не е могла да си устрои живота поне малко,за да се радваш няма граница във възрастта,щастието е добре дошло на колко и да си,мисля че 35 е почти перфектната възраст,ще разбереш защо с времето Simple Smile

# 18
  • Мнения: 188
Не си стара, затова няма възраст, стига да го желаеш.Късмет и действайте по- бързо

# 19
  • Мнения: 135
Всичко е относително...
Не си стара за любов,но за създаване на деца времето ти е ограничено,колкото и крайно да звуча!
Примерите за жени забременели на по 50г да не те топлят...единици са!
Успех!
Рожбо,а3 не съм на 50.

# 20
  • Мнения: 452
хихи- на 50  Joy
ами не чакай да станеш на 50 Joy
Действай!

# 21
  • Мнения: 3 092
Пожелавам ти скоро да забрменееш.
А за стара - не си !  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 422
Стара ли.. newsm78 ако си стара за секс значи си стара и за бебе а на 35 според мен НЕ СИ Hug

# 23
  • Мнения: 2 401
Всичко е относително...
Не си стара за любов,но за създаване на деца времето ти е ограничено,колкото и крайно да звуча!
Примерите за жени забременели на по 50г да не те топлят...единици са!
Успех!

Ееее Рожбе, що за куха лейка би могла да напише този коментар?
Маг, та ти си в разцвета си бре, що за  назадничави мисли те връхлитат?   Действайте с любимия и да се поФалите после. 

# 24
  • Мнения: 3 294
Моя приятелка забременя и роди здраво и прекрасно детенце на тази възраст , а аз на 24 трябва да прибегна до медицината за да имам щастието да съм майка , така че възрастта не е определяща . Действай и ни изненадай по-скоро  Hug

# 25
  • Мнения: 1 209
Всичко е относително...
Не си стара за любов,но за създаване на деца времето ти е ограничено,колкото и крайно да звуча!
Примерите за жени забременели на по 50г да не те топлят...единици са!
Успех!

Ееее Рожбе, що за куха лейка би могла да напише този коментар?

Много е грубо, хайде намирай по-точни думи  newsm78 

# 26
  • Мнения: 674
Всичко е относително...
Не си стара за любов,но за създаване на деца времето ти е ограничено,колкото и крайно да звуча!
Примерите за жени забременели на по 50г да не те топлят...единици са!
Успех!
Ееее Рожбе, що за куха лейка би могла да напише този коментар?
Маг, та ти си в разцвета си бре, що за  назадничави мисли те връхлитат?   Действайте с любимия и да се поФалите после. 

На теб кое ти заприлича на писано от КУХА ЛЕЙКА Naughty, че не се сещам, нещо невярно да е казала newsm78,я кажи ти колко познаваш да раждат на 50, ние на по 25 неможем та камоли на 50 Whistling

# 27
  • Мнения: 1 045
Сега възрастта за първо забременяване вече е по-голяма. Даже четох някъде, че американците са направили изследване , че при сегашните условия на живот най-подходящо е да се забременее на 34. Така че хич не си стара, ами действайте. Успех!  Heart Eyes И скоро да се похвалиш!

# 28
  • София
  • Мнения: 232
Сега възрастта за първо забременяване вече е по-голяма. Даже четох някъде, че американците са направили изследване , че при сегашните условия на живот най-подходящо е да се забременее на 34. Така че хич не си стара, ами действайте. Успех!  Heart Eyes И скоро да се похвалиш!
Мисля и аз по този начин. Даже от много хора съм чувала, че по-големите мами раждат по-умни деца. Не знам къде е логиката, но ми се струва вярно. Така че действайте смело! И скоро да четем хубави новинки! Между другото аз съм на 31, правим опити от година, засега неуспешни, но силно вярвам, че ще се получи и то съвсем скоро.
 Hug за всички

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Я не се излагай, жена за чудо и приказ!  Laughing
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт