Подкрепяте ли тази идея?

  • 2 063
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
dan.dim имаш абсолютното право да си против, както аз съм за Peace

# 16
  • Мнения: 274
Аз също съм ЗА Peace

# 17
  • Мнения: 6 442
Това е по-скоро за майките от по-големите градове.Ние в по-дълбоката провинция само ще си чешем клавиатурите.Няма изобщо да гласувам.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Подкрепям идеята.  Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз подкрепям  Peace

# 20
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
подкрепям идеята и бих дошла
но на 1.06 започвам работа и вероятно през целия ден ще оформяме документи
ще следя развитието на това начинание и ако има опция за по късно включване ще се възползвам.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Навярно понеже съм по- възрастна от повечето пишещи тук, това за мен е първо неизпълнимо в замислените мащаби и второ абсолютно безсмислено и безрезултатно в по- малки. Ако не можеш да закараш поне 1.5 милиона души (възрастни - гласоподаватели! децата са просто допълнителна екстра) и да го правиш в продължение на седмица, а и повече, ако трябва, просто ефектът ще е повече дечица с настинки и / или грип.
Освен това анкетата е поставена твърде некоректно. Не, не подкрепям идеята, не защото мисля само за себе си, а защото в този си вид няма никакви шансове и може да служи единствено за спадане на общественото напрежение по отношение на този въпрос, вместо за нагнетяването му - каквато би следвало да е целта.

Дано детенцето ти се оправи скоро!  Praynig

# 22
# 23
  • Мнения: 1 477
Не бих отишла да протестирам.

# 24
  • Мнения: 9 973
аз също Peace за

# 25
  • Мнения: 6 274
Подкрепям.  Peace

# 26
  • Мнения: 343
1. Протестира се срещу, а не за.
2. Без конкретни предложения идеята не е никаква идея, ами обикновено мрънкане.
3. Всенародните протести имат смисъл, когато има конкретно, ясно формулирано и обосновано искане.
4. Анкетата е некоректно и тенденциозно формулирана.
4. Бих подкрепила от все сърце инициатива, която цели да вмени на държавата задължението да подпомага достатъчно ефективно финансово и логистично лечението на децата с тежки заболявания. Но тази инициатива трябва да се основава на конкретни разумни и реално изпълними предложения.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 14:04 от Rima77

# 27
  • Мнения: 2 471
Rima77 най-вероятно авторката не е формулирала идеята си както трябва. Да не правим изказвания, като "безумна".

# 28
  • Мнения: 343
Dencho, права си, ще се поправя.

# 29
  • Мнения: 4 784
Мамите от нашия град, пишещи във форума са малко, за да организираме мащабно мероприятие. Всеки път трудно се събираме, когато организираме срещи и не само това - ще протестираме, но какво точно предлагаме? Трябва да сме обединени не само то идеята за протест, а и от предложенията за подобряване на това, срещу което протестираме.

Общи условия

Активация на акаунт