"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 565
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 649
Мале Питче как на 32 години  Shocked Shocked Shocked
Направо ме разбивате всички - на снимките какви сте младолики, аз 27-28 не бих ви дала, пък камо ли 30 и.
Хаясче ми то и за теб така, за Джинджи, за Фелина. Шок дами и господа. Да де то господа нямаме  Rolling Eyes
Момичета дано и аз като прехвърля 30-те да изглеждам толкова младичка и готска  Praynig

# 241
  • Мнения: 699
ООоо някой си проси питие или тортичка, а? И аз ще чукна 31 след 2 месеца и 1/2, ама не се чувствам на толкова и не ги броя, а и тази година за останалите ще съм на 29. Мисля си че това са най-хубавите години сега.

# 242
  • Мнения: 367
Ха ха ха Десика - минути за комплименти .
Мерси много. Hug Hug Hug
Живота е различен - не сме такива задръстени и ограничени като наще родители.
Вече хората не остаряват като преди. Не копат на нивата от сутрин до здрач.
Нормално е да се съхраняваме по-добре и по- за дълго.
Споко и ти ще си супер - на колко си всъщност?
Щастливата жена е красива жена.
Дай боже всекиму.
Аз малко да се оплача сега с туй МЦ пак тръгнах към 53 ама дано не мина границата.  Praynig Praynig Praynig
Много ми се хапва сладко по време на МЦ то , направо откачам и глад ...ужас.
Дано след него да мирясам и пак да се върна на 52.
Тъкмо гледам в огледалото тялото ми вече се оформя добре . Още малко килца и ще съм супер ама направо ми се замята оченцето към шоколадец яко.
Ох дано да устискам още малко.
Мъжа ми няма да си дойде в края на май та имам още малко време.
Радостта от скорошното идване беше краткотрайна . Язък.
Дано до края на Юни да съм под 50 кг.
не е много като килца ама тия последните са такива подлярски...
 

# 243
  • Мнения: 3 117
Мале Питче как на 32 години  Shocked Shocked Shocked
Направо ме разбивате всички - на снимките какви сте младолики, аз 27-28 не бих ви дала, пък камо ли 30 и.
Хаясче ми то и за теб така, за Джинджи, за Фелина. Шок дами и господа. Да де то господа нямаме  Rolling Eyes
Момичета дано и аз като прехвърля 30-те да изглеждам толкова младичка и готска  Praynig
хехех, благодаря Деси, аз затва гледам да не казвам, че сички се   newsm78
Аз съм раче, пристрастена съм към мойта зодия със сичките й кусури
А за кремчето, за стрии не съм ползвала. Ама ползвах антицелулитния и се обелих, а резултат нема. Иначе знам, че си е задължително да си се мажеш с нещо - щом има промени в размера и на кожата се отразява.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:02 от pitt_76

# 244
  • Мнения: 367
Да Хаяси права си , а като порасне бебка пак ще хукнеш по клубчета и ще се забавлявате с мъжа ти и с приятелки.
Аз не мисля че брака е край на свободата.
Няколко годинки покрай децата са по-ангазиращи , но след ъова пак си е купон.
Ние си имаме гледачка и вечер си я викаме и си излизме без проблем . Детето спи, ние спокойни.
Живота продължава но с любимия човек.
Ако си попаднала на правилния мъж си още по-щастлива от преди.
На моя мъж кусурите са му че има проблем с подреждането ама аз го образовах за 2-3 години и сега доста е задобрял.
Макар че като го нямя даже и разхвърлянето му ми липсва.
Иначе прекрасните моменти са толкова много.
Аз съм твърдо за брака.(нямам предвид свадбата а обвързаността)
Ако на някой му тежи значи нещо не е съвсем наред с тоя брак. Абе няма и къща без пушак ама по принцип хубаво е да се гушнеш вечер в него и да знаеш че детето ти спи сладко в другата стая.

# 245
  • Мнения: 1 218
Добро утро шушонки  Hug
Аууууу аз докато съм спала , вие сте изписали света бе деца  Thinking

presila13 , ми не знам дали рита бебето  Blush , ама имам чувството, че нещо бута от вътре, оня ден (точно на годишнината ) даже му се карах, може ли такова нещо ...
Сякаш иска да ме изкорми  Crazy То милото още не е родено, аз му се накарах едно хубаво - луда работа  Joy Joy Joy
После като почне да раздава и ритници , не знам как ще я караме  ooooh!

sevi_ss тук не се броят калорийте, следвай си режима от Оги ...ако чувстваш глад Доки позволява да хапнеш нещо от лист 1  допълнително , но да не седиш гладна в никой случай Peace

^desika^ мерсаж за кафенцето и закусчицата , ще хапна със  сигурност  Mr. Green
Лелееей и какви комплименти към по-старичките симеоновки  Flutter

iletovp сватбата е според възможностите. Ние много се изхвърлихме .. че агенция хванахме - само 4000 лв ни беше агенцията, украсите и сватбените агенти. Отделно моите 2 рокли (няма да ви казвам колко хиляди лева отидоха в кофата за боклук  Crazy) , имахме и DJ и известен оркестър с известни певци и певици ... и още един куп други глезотии ИЗЛИШНИ ... и скапано настроение в началото на сватбата, а после голям купон стана де  ooooh!
Но както се вика "Имал Колю, дал Колю" ако нямахме финанси  ... нямаше да е така.
А за пататника  newsm78 лелееееееей за пръв път го чувам това и хабер си нямам как се готви  Crazy Crazy Crazy
Какви са тия кулинарни пориви от тебе бе дете, леле аз чак сега покрай диетата взех да готвя, преди не си знаех къде са ми тенджерите  Crazy
Добре, че Сбъдваща мечти е насреща  Hug

pitt_76 настоявай на скайпа повечко да ти обърне внимание , аз онзи ден си говорих с него без проблем, беше свободен  Peace
А и най-добрата ми приятелка е раче, много сте сладки и добрички рачетата бееееееее  Hug

Виктория , благодаря за хубавите пожелания и честитките  Hug
Аз за утре ще стискам палци и на краката мамка му и изпит  Hug Смела и сигурна да си утре  Peace

Фелинче аз не мога да се заблуждавам , че съм по-убава и по-слаба на 32г  от колкото на 22г  Crazy Crazy и от там ми идва депресията, ама нема начин, все ще се примиря в един момент  Crossing Arms
Не се обиждай сега, не искам никой да засегна ... това са си мои виждания ...

Леле задават се рожденни дни - Пит, Хаяси и Фелинка ... брееееееей все летни бебета бе  Party Моето ще е зимно горкото, нема да види слънце едно 5 месеца след като се роди  Crazy

Айде сладурки, отивам да си вея дебелия и дърт гъз навън  Crazy  Crazy Crazy
Лекичък и хубав ден от меня  Hug Hug Hug

# 246
  • Мнения: 572
Какви са тия кулинарни пориви от тебе бе дете, леле аз чак сега покрай диетата взех да готвя, преди не си знаех къде са ми тенджерите  Crazy
Добре, че Сбъдваща мечти е насреща  Hug
ти си уникален случай, Джинджи, винаги съм го казвала хахах
кулинарните пориви ... май се влюбвам Джинжи и Фелинче ... влюбена ли съм или не съм  newsm03 каквото такова Simple Smile
абе пататник ми се яде Simple Smile

Джиндж, за сватбата си права и аз това констатирах, че ако имаш само 2000 и за 2000 ще се омъжиш, но е и важен броя на гостите и не само това ...

# 247
  • Мнения: 699

Хайде на обедното кафе. Че като хапна и ми се доспива.
А за тези които не са обядвали още има и обяд и то полезен.

Джиндж, зимно ама пак ще можете да излизате навън. А като родиш, сама ще почнеш да се учиш да готвиш, нещата се променят (не в лошия смисъл), а ако има кой да ти готви е още по-добре. Ние с мъж ми се редуваме.
Felina така е да порасте още малко и ще я оставям да спи при бабка и дедко, ама още е малка, а и не ми се отделя от нея.
Хайде мацки отивам да мия зелената салата за довечера, после и пъдпъдъчите яйца ще сваря, то ще си е цяло угощение. Ама така е като мъж ми си е тук.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 13:06 от hayasy

# 248
  • Мнения: 422
Момичета благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug
много сте мили.  smile3525
Сега се върнах пак от салона - задника ми стана вече на мекица.
А за цената на сватбата - наистина е според възможностите - ние не сме се изхвърляли много, но отива към 15 000.
Естествено за булката най-много отива.  Embarassed
Питче аз също съм зодия Рак.
Оффффффф нещо ме хваща параноята за утре.

# 249
  • Мнения: 3 117
Нормално, Крисе. Рачешка му работа  Mr. Green

Не се съмнявай, че ще бъдеш щастлива! Ти ще си най-хубавата булка , и не забравяй че си обещала снимки с прекрасната рокля и с още по-прекрасната булка.

Сичко ще е perfect!  newsm10 smile3531 smile3531 Kissing Heart Flowers Bouquet dancing newsm19  bigdance2 txtloves newsm76 newsm76 Two Hearts

# 250
  • Мнения: 1 218
Крисето я тресе вече предсватбената треска  Hug Hug Hug
Спокойно , давай си кураж, усмихни се, поощипи се тук там, НАСПИ СЕ    Peace , много е важно да си отпочинала (то верно , че от притеснение сън нема да те фане, ако трябва мушни едно хапченце под езика и СПИНКАЙ за да не гледаш като пребито куче като мен на другия ден  Peace

Другото ... другото не го мисли, всичко си идва на мястото, час след час ... минутка след минутка и ... ще свърши .
И после ще се чудиш аджеба за ко ти бешоха тия притеснения, кога сватбата е почнала...кога свърши - всичко ще е като на сън , и ще мине толкова бързо и неусетно, че ще се чудиш било ли е вярно или не  Peace

Еееееех сега да бях с тоя ми акъл и да ми предстоеше моята сватба, лелееееееее - притеснения, рев ... глупости, въобще нямаше да ги има  Crazy

# 251
  • Мнения: 699
krisi99 горе главата момиче, няма страшно - ножа е дървен. Смело напред, щом до тук си го докарала, няма да се шашкаш. Ние ще ти стискаме палци, всичко да мине спокойно, ти ще си най-хубава и не е лошо да послушаш Джинджи да се наспиш. Като станеш утре сутрин, ще си кажаш че си мноооооооого красива и този ден е специално за теб и твоята половинка. Усмихваш се и спокойно всичко ще е наред.
Между другото и мойто жуже е раче.

# 252
  • Мнения: 422
Еййййй много рачета станахме. Голямо черпене и празнуване ще е лятото.  bigdance2
Мисля да си се наспя - ще гледам да се отпусна. Дано стане номера. До сега бях спокойна, какво ми стана??? newsm78

# 253
  • Мнения: 290
Ма сте ми писателки!  Hug
Човек няма да може да влезе от сутринта и ще изпишете 3 листа.
 newsm78 Като ви четааа, аз май съм най-зряла  Whistling Laughing , ама като казах на Оги, че съм на 40 и май 60 кг.  ще са ми добре, той рече, че съм била в разцвета на силите си - жената след 45 била в най-активната си възраст  #Crazy
Вики, стискам палци за изпита - да го гътнеш!
Криси, бъди сияйна в утрешния ден, усмихвай се и ще видиш как всичко ще мине по вода (не ти пожелавам дъжд, де!!)
Фелинче, дано ти се изпълни сватбата след 10-те години! В последния месец на бременността, когато приличах на самоходна бъчва, се хванах на бас с мъжо, че след 10 години ще си вляза в роклята, а той нама да може да си облече костюма. Който изгуби трябваше да черпи в "Шератон", ама.... той забрави за баса.
Леле, пропуснала съм Сбъдваща мечти! Честито бременеене! И аз ти пожелавам тоя път да е момиченце!

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 17:25 от БорянаІ68

# 254
  • Мнения: 367
Криси миличка - боже утре голямо щастие, голяма радост бе мило !!!
Има да се вълнуваш , да плачеш от радост да се смееш.
МНОГО МНОГО ДА СИ ЩАСТЛИВА И УТРЕ И ЦЯЛ ЖИВОТ ОТ ТУК НАТАТЪК !!!
ДА ПЛАЧЕШ САМО ОТ РАДОСТ В ЖИВОТА СИ!!!
Утре като се облечеш и като си направиш косицата и гримчето и като се погледнеш в огледалото и
приказката ще започне Hug И после и принца ще дойде да си те вземе, и цял живот да се гледате в очите и да се обичате.
Много да се усмихваш утре . И много да се забавляваш, манджи , баби, лели - да не ти пука ...
Само шампанско ягоди , целувки и сметана от торта  Hug Hug Hug
И ние ще сме с теб да знаеш.
Утре ще си прекрасна булка !!!
Джинджи що така става с хубавите неща в живота все някак неподготвени ни хващат и ни се иска да ги повторим . HugТвойто муци май шава вече в коремчето  а  Heart Eyes

  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт