"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 551
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 290
Здравейте, момичета!
Аз вече я смилам книжката на Кейхоу - в духа на "Тайната" е. Като ръководство за развитие на мисленето и визуализациите. smile3529 Аз много обичам да чета такива книжки. Аз мислех, че Оги дава едни и същи указания на всички, ама... май не на всички пише едно и също, щом от мен разбирате за късната закуска с лененото брашно.  newsm12 Той ми прати и файл с филмите и линк за един сайт, ама още не съм го разглеждала подробно. Хвърлих само едно око. Също така ми прати и някаква лекция за витамините и минералите и аз веднага си поръчах "Алфавит" от сайта  smile3521 Само се чудя какво да правя с "Алфавит - майчино здраве" - за бременни и кърмачки  newsm78 (ще ми го изпратят, като подарък към поръчката) Ако някой го иска (още не съм го получила, ама....) да казва къде да го препращам  newsm10 То тука май само на Джинджи мога да го пратя. Щото Сбъдваща мечти е във Франсето. Ама и някой друг, ако го иска   love001
Чудя се дали ще успея да ви покажа моя снимка от съвсем скоро, ама.... Ето тук е: http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=32433&AlbumId=116541
Благодаря за кафенцето!
Айде , Вики, къде си да казваш за изпита?!
А, то целия албум ще разгледате, ама така е като не знам как да кача снимка само

# 271
  • Мнения: 3 118
Мноу си готина, Борянке! А пък кат смъкнеш две килца ще станеш супер маце, на щерката ще заприличаш кат стой та гледай!
А пък какво ти е сладурско пухчето!  Hug Hug Hug



Аморче, тва с лененото семе+млякото+триците смятам и аз да го пробвам, ама ще е кат си намеря такива в някой магазин...

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 11:37 от pitt_76

# 272
  • Мнения: 290
Благодаря ти, Питче, за хубавите думички!  smile3525 А, представи си какво ще стана като сваля 15, както каза Оги  #Crazy Не че имам нещо против, де. 
А пък какво ти е сладурско пухчето!  Hug Hug Hug
То си ми е глезанка. Само ме чака да седна или да легна и е връз мен!  newsm62 Много ме разтоварва. Даже майка ми, когато ми дойде на гости няма нищо против котето, макар че като бях малка не ми даваше да си имам.

# 273
  • Мнения: 649
Борянче изглеждаш страхотно   bouquet
Ти ако трябва да свалиш 15 кг. мале ще си само кожа и кокали сигурно. На мен не ми се струваш дебела честно казано. А пък камо ли 15 кг  Shocked

# 274
  • Мнения: 290
Ако продължавате така, ще ме демотивирате! Просите си черпане, ама....
аз кото не съм се научила още да пъхам тука разни вкусотийки!!! Визуализирайте   newsm53  , ама внимавайте, че и от това може да се повлияе кантаря (според Кейхоу)! newsm09

# 275
  • Мнения: 304
Боряна изглежда страхотно, наистина Hug  bouquet

Питче, ако си от София да ти кажа, че аз си купих триците от едно магазинче за кафе, чайове и такива глупости на Скобелев в началото до Руски паметник зад спирката на 260, просто няма как да го пропуснеш (200 гр. - 1.60 лв.). Също гледах и в Пикадили в мола на Стамболийски, предполагам и в другите Пикадилита ще ги има Flutter

# 276
  • Мнения: 3 118
В Сф съм Simple Smile
Ама в другия му край - Младост. Ще взема да видя в някой от диетичните магазини или в краен случай някой от големите вериги.

# 277
  • Мнения: 290
За триците и лененото брашно в София  - аз си ги купих от едно магазинче за такива глезотийки, което се намира ето тук http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=48a7a190506a4312ee0b3a92a0a7ef … p;strcomplid=1738  - до хотел "Хемус", ги има и тук http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=48a7a190506a4312ee0b3a92a0a7ef … p;strcomplid=1738 на ул. "Милин камък" между "Крум Попов" и "Евлоги Георгиев", ама.... кой номер  newsm78

# 278
  • Мнения: 699
Борянче, ще вземеш да ни засрамиш всичките, много добре изглеждаш. Ей сегичка ще им видиш сметката на тия 15 ина кг. и ще си като на 26 г. с манекенски размери.
Аз си купих лененото семе от пазара на Борово от едно павилионче за диетични и диабетични храни мисля че беше 200 гр. - 1.60 а може и по-малък да е бил грамажа. Но ми седи ей така, не ми харесва на вкус и май ще го дам на майка ми.
Хайде на обяда и после и по едно кафе за събуждане.


Не забравяйте и водичка да пиете.

Приятен обяд и следобед.

# 279
  • Мнения: 572
бая сте писарствали .. а на мен ми е толкова криво днес ...
навън слънчево, а аз за изпит трябва да чета ... у не мога да се наспивам и става мазало ..
и аз ще имам минуси тази седмица, но няма да са като миналата ... важното е че се чувствам горе долу добре... ама с тея пататници и яденета по заведения е мн гадно ...но все пак малко но свалям ...
страхотни кафенца днес, ама ако имаше кой да ми направи и на мен вкъщи щеше да е суперско Simple Smile
айде режимен ден Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 218
Добро утро сладурки  Hug
Аааан тъй, хванах и закуската и обяда, леле колко съм гладна. Неккъф зверски глад ме гони тия дни , положението от към килограмите няма да се задържи дълго така - ще има нови плюсове  Blush Blush

hayasy , мерсаж и ... първо ще намина през терасата и после ще се курдисам и на обяда   Whistling

Крисеееееееее, днес ще е твоят приказен ден    Hug
Стискам палци да мине всичко както си му е реда. Много щастливи усмивки , много наздравици и веселба да има  !! После снимкииииииии  Hug

БорянаІ68 , кви 40 години те гонят тебе бе жена. Много добре изглеждаш, леле и като поотслабнеш леко (чак 15 кила  Shocked Shocked , Оги е решил да придобиеш манекенски мерки ми се струва , ма не е необходимо, чак толкова) , на мъж ти ще го стегне леко шапката  Whistling

Виктория   Praynig Praynig Praynig (трябва верно всичко вече да е минало , дай  Боже всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig
Горкото дете в 5 часа е писало , ужас  #Crazy

iletovp ти сядай да четеш  Naughty , настрой се на читателска  вълна , удари едно кафенце, хапни да се подсилиш и марш да четеш  Naughty  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes После да не ми седиш и ти до през нощите ... (като кака ти Джиндж едно време  Blush  и туй другото дете Викито )


Айде отивам да си вея дъртия гъзец на вънка  Mr. Green
Лекичък и хубавичък ден  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 699
Ей момичета,
аз обиколих 2 квартала за да си купя списането. Прочетох интервюто с Оги, Фелинчееееееееееее спирай ги тия хапчета китайските моме, Оги казва че са вредниииииииии. Действай по режима мадам, не си прави експерименти вече.
Това      беше от мен, готвя и чакам малката да се събуди та ще тичам да довършвам започнатото.

# 282
  • софия
  • Мнения: 290
Привет привет , аз се върнах от изпита иииии горе долу добре мина , писах , минах и на 2-ра 4аст( щото изпита е от 2 4асти и трябва да напишеш на 1-ва ,4е да те пусне на 2-ра ) и съм много обнадеждена ,4е ще го взема Simple Smile))Резултати - другата седмица !

Благодаря на всички за подкрепата и за палците !!!!!!!

# 283
  • Мнения: 649
Браво Вики, дано да си го взела.

Хаясче какви са тия обяди? Направо лигите ми изтекоха. Аз днес нямам време нищо да си проготвя и карам на ягодки. В къщи съм обърнала всичко с краката на горе. не знам защо като почнеш да чиситиш още повече мърсиш в началото. Тия прозорци ми взеха акъла. Фитнес ли? Качи се -слезни ей това е фитнес.
Хайде муцки аз продъкжава,. че довечера и гости ще имам, а пък за тях нищо не съм мислила и пазарувала. Ама първо да преведа къщата в приличен вид.

Хайде по едно кафенце сега. Аз вече си направих второто и сега след ягодките съм на него

# 284
  • Мнения: 290

Айде отивам да си вея дъртия гъзец на вънка  Mr. Green
Джинджи! Ще взема да ти фърля един бой  newsm66 Стига говори за дърти тука, че  fight Това ми бяха най-хубавите години до момента, а от как Оги ми каза, че още по-хубаво ме чака направо  newsm35 nuts newsm44
Оф, Вики, мислех, че ще си приключила днес, а сега пак трябва да стискаме палци. Представяй си как ти връщат книжката с нужната оценка  smile3521 - действа да знаеш! Но нито за миг да не ти минават други мисли! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт