Известна личност, която кърми?

  • 1 533
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
Познавате ли/знаете ли за известна личност в България, която кърми (или е кърмила)?

Бившата Мис България Виолета Здравкова раздуваше наляво и надясно, че гърдите и се сплескали и станали много грозни след кърмене, та затова теглила кредит (?!?), за да си сложи силикон...ама какво може да се очаква от манекенка Wink

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Станали са й много грозни,защото най-вероятно си е спряла кърмата в един момент - и моите,като спрях да кърмя баткото,станаха ужасни за около една година - увиснали и ...абе ужас,но после се оправиха Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 9 478
Аз и затова я харесвах още докато ходеше в трупата на Пушо - помниш ли го Хапчице .
И Стефан беше при него - Вълдобрев де (за тези които не знаят сме съученички от гимназията с Хапката)
Предварително се извинявам на останалите, че се явявам тука леко оф, ама вие за 'Ромен Ролан' ли говорите? newsm78
Щото аз съм също негов 'кадър'. bowuu Laughing
Само, че випуск '92- с немски. Grinning

# 18
  • Мнения: 6 243
Аз и затова я харесвах още докато ходеше в трупата на Пушо - помниш ли го Хапчице .
И Стефан беше при него - Вълдобрев де (за тези които не знаят сме съученички от гимназията с Хапката)
Предварително се извинявам на останалите, че се явявам тука леко оф, ама вие за 'Ромен Ролан' ли говорите? newsm78
Щото аз съм също негов 'кадър'. bowuu Laughing
Само, че випуск '92- с немски. Grinning
За Ромен Ролан говорим
(ще ни метат newsm28, Копче). Аз съм випуск '89 - класа на мис Боцманова. (английски, ще рече)

Ето вижте колко известни мами кърмят smile3503

# 19
  • Мнения: 1 586
Като заговорихте за кърмещи телевизионни водещи, в клуба в дир.бг има 2 ТВ водещи, кърмили по 10-11 месеца - клер и natby. Обаче не съм им гледала предаванията и на двете  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 244
Предварително се извинявам на останалите, че се явявам тука леко оф, ама вие за 'Ромен Ролан' ли говорите? newsm78
Щото аз съм също негов 'кадър'. bowuu Laughing
Само, че випуск '92- с немски. Grinning
За Ромен Ролан говорим
(ще ни метат newsm28, Копче). Аз съм випуск '89 - класа на мис Боцманова. (английски, ще рече)

Я виж кво лоби сме oops spam2
Я да се издадат и други мами от нашето тесто smile3503

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Може ли аз да издам моя мъж, и той е кадър на ГПЧЕ-то, випуск '94 с инглиш Grinning

# 22
  • Мнения: 4 244
Може ли аз да издам моя мъж, и той е кадър на ГПЧЕ-то, випуск '94 с инглиш Grinning
Ма сестро - ти дося шо мълча Laughing Wink
Бу извинявай за Спама Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 379
Като заговорихте за кърмещи телевизионни водещи, в клуба в дир.бг има 2 ТВ водещи, кърмили по 10-11 месеца - клер и natby. Обаче не съм им гледала предаванията и на двете  Embarassed

За natby знам, че кърмеше и че е ТВ водеща, но за Клер не знаех, че е ТВ водеща - къде? А не кърмят ли вече?

# 24
  • Мнения: 1 586
За natby знам, че кърмеше и че е ТВ водеща, но за Клер не знаех, че е ТВ водеща - къде? А не кърмят ли вече?

Не, не кърмят вече. Клер е отбила на 10 месеца (скоро го четох в една тема за отбиването в дира), а натби отби малко преди годинката (наборчета по месец са щерките и се познаваме). Клер преди е водила предаването "Честно казано" по Нова ТВ, сега не знам какво точно води. Натби води "Женски работи" по ММ (ей, трябва най-после да го гледам Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт