В Търново и региона слънце пече,много е добре,ходи ни се на море!

  • 17 022
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
Здравейте,
в предната тема коментирахте МЕТРО-то, но аз не разбрах много ...... какви са новите карти?
Аз имам карта, съвсем обикновенна с името на фирмата ...без кой знае какви подробности...това нова или стара карта е- издадоха я скоро.....
Може ли да се пазарува без карта?
Извинявам се за въпросите, но утре ще имам път към Търново и за това питам.

# 46
  • Мнения: 641
Щом са я издали скоро е от новите.
Може и без карта- плаща се 5 лв.  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 145
Е значи при всички положения ще ходя!
Мерси за отговора  Hug

# 48
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
До колкото разбрах бар Надежда ще отвори врати като пицария. Отзад, в дворчето, май ще се оформи нещо като детски кът...

# 49
  • Мнения: 1 336
Здравейте, аз ви чета редовно, но не пиша много  Grinning
Ще раждам през Септември - на 21 ми е термина първо бебче и искам да се разходя малко по бебешките магазини. Само че не знам къде има ...... Grinning Не съм пазарувала такива неща досега.
Кои магазини ще ми препоръчате и кои са задължителните неща за една бъдеща мама?

# 50
  • Мнения: 1 233
Здравей, yani_cat. Бебешки магазини - много има. В Лъки ленд на Пишмана има всичко - легла, колички, дрехи, шишета.  Peace
А за необходимите неща - в отчетните теми обикновено има списъци. Peace

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Доти , От сърце ти пожелавам детенцето ти да оздравее бързо. Praynig Praynig Praynig МОЛЯ СЕ БОГ ДА БДИ НАД НЕГО И ДА ЗАКРИЛЯ ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕИСТВО. Тео да порасне голям , добър и силен мъж . И всички мъки които сте преживели сега, да е само далечен спомен,  за една преодоляна трудност по дългия път на живота. Hug
миличка явно не си разбралаправилно,но за мое щасти е не става дума за моеот детенце,дано да ми е жива и здрава малката ми принцеса,става дума за едно детенце от отчтнина Февруарчета 2008.момченцето вече  е оперирано,има леки усложнения ,които са се очаквали,и за сега нещата са все още на кантар ,но аз вярвам че той ще се оправи
Чао

# 52
  • Мнения: 192
Доти , много съжалявам че не съм разбрала правилно.Дано никога,на никого да не се случва такова нещо.
Въпреки всичко, ще се моля за детенцето и за родителите му, защото трагедията е огромна за всички.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Дано да оздравее бързо и без никакви последствия.

# 53
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Момичета, имам една молба! Надявам се да можете да ми помогнете!
Събирам малко информация относно козметичните салони в града. Част, от тези, които открих чрез Интернет, знам къде се намират, но има някои, които не ми говорят нищо откъм местоположение и услуги , които предлагат- моля за съдействие, ако някой може да ми помогне с информация. Става въпрос за следните адреси:
ул.Стефан Стамболов 59
ул.Възрожденска 1
ул.Иван Хаджидимитров 1

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 569
pepi111,ако се намери някой ,който да ми обясни къде се намират тези улици може да ти бъда полезна BlushИмам предположения за 2-а от тях,ама Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 3 022
pepi111,ако се намери някой ,който да ми обясни къде се намират тези улици може да ти бъда полезна BlushИмам предположения за 2-а от тях,ама Rolling Eyes

ул. Иван Хаджидимитров 1 - http://bgmaps.com/map.asp?sid=d4a327586c5e4f702a666ef75457d4a9&strcomplid=113

ул. Възрожденска 1 - http://bgmaps.com/map.asp?sid=d4a327586c5e4f702a666ef75457d4a9&a … ame=&size=3x2

ул. Стефан Стамболов 59 - http://bgmaps.com/map.asp?sid=d4a327586c5e4f702a666ef75457d4a9&strcomplid=218

Само, че си нямам и идея за козметичните салони.  Confused

# 56
  • Мнения: 295
Пепи,Стефан Стамболов в продължение на Независимост,т.е. на главната улица.Може би имаш впредвид един козм.салон Деси,който е над Дика,но ми се струва,че вече не съществува,защото помешението се даваше под наем.
Възрожденска е успоредна на Васил Левски и е под Цветарска.Би ттрябвало да е улциата зад Съдебна палата.
Третата не я знам.

# 57
  • Мнения: 295
Момичета тъй като форума е голяма работа да попитам и вас-случайно да знаете за офис/магазин под наем,някъде по главните улици/главната,Христо ботев,Самоводска чаршия/,50-70кв.м,задължително да е с витрина към улицата,на партер,да не е на етаж.

А пепи сега видях,че и друг ти е отговорил Peace

# 58
  • Мнения: 1 763
Здравейте! Може ли да ми кажете къде се подават молби за помощта от 200лв., която се дава при раждане? Нещо от рода на старото военно ми се върти из главата, но отдавна не съм била в Търново и нещата може да са се променили. И ако някой случайно има информация за квартира в Търново, ще се радвам да ми пише.

# 59
  • Мнения: 60
reme , молбите се подават точно в старото военно - където е данъчното - само че аз минавам от главния вход - който всъщност е отсрани на сградата ( не където е емона, а от др страна ) и там се качваш на 2-я етаж мисля че беше и има в коридора едно оградено с дограма местенце , на което пише - Социално подпомагане - и там подаваш молба.

дано обясних като хората  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт