хапчета за отслабване

  • 6 618
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
ди-ди, при мен няма такова нещо. Просто се чувствам по същия начин както преди. Даже вече си мисля, че отслабването се дължи по-скоро на леката диета, отколкото на Кларинол-а.  newsm78 Но има видима разлика в обиколките. Дънките, които носих март месец сега са ми широки.  Simple Smile

# 16
Flores а диетата която спазваш от какво се състои.И да питам каква е цената на Кларинола в София тук е 36лв. Защото имам близки там ако е по евтино да си го поръчам от там.Благодаря ти предварително  Grinning Grinning Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
ди-ди, моето не е диета, по-скоро олекотен режим, спрях да се тъпча. Спрях да хапвам хляб и тестени изделия, никакви сладкиши, ограничих въглехидратите, наблягам на месо, мляко, яйца, сирене, салатки, всякакви зеленчуци, плодове, мюсли, овесени ядки, 3л. вода на ден, зелен чай, фрешове и най-важното - хапвам до 18ч. Не гладувам, задължително ям по 4 пъти на ден. Два пъти пазих и лунната диета. Забравих да кажа - хапвам по 1-2 грейпфрута на ден.  Peace
А за цената на Кларинола - при нас в квартала варира от 33лв. голямата опаковка (60 капсули) до 37лв.

# 18
Аз на китайски продукти не се доверявам, а още по-малко на такива дето не се купуват от аптеката, а от не знам си кой или от някой китайски магазин. На китайците само кухнята им признавам и то, щото не съм влизала да ги видя как готвят иначе и от това да съм се отказала вече. За кларинола пък четох противоречиви мнения, но като че ли повечето добри отзиви. Аз не съм го пила, но пия сега вече почти месец Carboslim  и съм отслабнала с 4 кг. Намалява апетита и помага човек да си избере по- нормален режим на хранене. Аз заедно с Карбослима и постих една седмица преди Великден. Продава се по аптеките и всичко му пише на български, засега не виждам и странични ефекти, а и не пише да има, май е австрийско и е 100% натурален продукт. Както някой по горе писа, чудеса няма, не може да се тъпчеш и да отслабваш, каквото и да пиеш. Не си ли наложиш някакъв режим и спорт евентуално, няма и да отслабнеш. Но аз лично предпочитам да си подпомагам и с добавки. Айде стига от мен Wink

# 19
  • Мнения: 161
ди-ди, моето не е диета, по-скоро олекотен режим, спрях да се тъпча. Спрях да хапвам хляб и тестени изделия, никакви сладкиши, ограничих въглехидратите, наблягам на месо, мляко, яйца, сирене, салатки, всякакви зеленчуци, плодове, мюсли, овесени ядки, 3л. вода на ден, зелен чай, фрешове и най-важното - хапвам до 18ч. Не гладувам, задължително ям по 4 пъти на ден. Два пъти пазих и лунната диета. Забравих да кажа - хапвам по 1-2 грейпфрута на ден.  Peace
А за цената на Кларинола - при нас в квартала варира от 33лв. голямата опаковка (60 капсули) до 37лв.

като ти слушам диетката ... кларинола не ти е нужен  Mr. Green аз се опитвам така да ям ,ама нещо не ми се получава

# 20

Общи условия

Активация на акаунт