Отговори
# 90
  • Мнения: 389
Добро утро !
Най-накрая преборих поредното килце Mr. Green За табли4ката ве4е съм 73 кила.6те съм много благодарна,ако ме промените ,когато можете.
Мерси за топлите думи,sterretje   bouquet И аз ви 4увствам по съ6тия на4ин!

# 91
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Добро утро момичета
 Heart Eyes  bouquet

Записах новите данни, хвърляйте от време на време по едно оченце на табличката, за да не пропусна нещо.
Благодаря ви за топлите думи за малката принцеска - между другото вече знам и името - ЛилиАна, нямам търпение да я видя и гушна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да ви се оплача и някой да ми се накара - моят белтъчен ден ми е винаги много подвждащ, все си хапвам много и после три дена свалям каченото от него. Blush Tired Поне Ванко почна вече училище и мога пак да си спортувам. Peace
Честита рожденичка и на тебе.  bouquet Heart Eyes  bouquet
Нил - толкова си лъчезарна и винаги ме караш да се усмихна. Heart Eyes
Tonichka - завиждам ти малко, аз никога не съм била по тоя край.
Буболечке - веднага. Flutter Peace

Между другото всичките сте супер.   bouquet Heart Eyes Свалили или не, ние сме си една групичка и всяка от вас я чуствам близка.
Успех и на всички които сега започват! Peace  bouquet  bouquet  bouquet Hug Flutter

# 92
  • София
  • Мнения: 6 360
Аз да се оплача от себе си и да се изповядам - закусах от тортата. Confused Embarassed То вярно ми е днес въглехидратен ден и може торта, но защо трябваше да й се нахвърлям още сутринта. Whistling С нетърпение чакам утрешния плодов ден.

# 93
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте и от нас! Много сте готини! Hug Чувствам се супер в групичката!   bouquet
На мен днес ми е белтъчен ден и току-що ядох яйца по панагюрски. Сега и малката ще хапне и излизаме на разходка пак.
За табличката - минус 2, текущи кг 81.  Embarassed

# 94
  • Мнения: 52
Здравейте,момичета! От вчера пак съм с вас.Правих диетата почти месец,чувствах се добре,свалих и килограми,но около Великден и Гергьовден прекалих с хапването и ......... май си върнах килограмите.Този път ще съм по упорита!

Успех на всички в борбата с излишните килца.

# 95
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте момичета. Честито на патерица за вчерашните празнуващи. Много здраве, късмет, любов, приятели и сбъднати мечти и на рожденика и на малката душичка.

kate787 , радвам се, че пак си с нас. elinor80  Peace


Лиличка, desi_g  , само така с килограмчетата - те на долу, а самочувствието на горе Laughing

sterretje, Tonichka, мама на Викито, NIL   Hug Страхотни сте! Заредени с усмивки и добро настроение!

звездичка, надявам се днес да си още по-добре.

Аня Wink, не се притеснявай чак толкова, все пак си в правилния ден...представям си те как цяла нощ си мислила за тортичката Joy. Важното е, че вчера си удържала на изкушението. А с времето ще ти става все по-лесно да си контролираш глада и мерака към някои храни.

Аз съм на плодове и утре може би ще се премеря, а може и след следващия плодов, ще видя Thinking

# 96
  chef ДНеска с  направих селкси гювеч ....Вкусно хем картофки хем бобче хем грахче..аама сега вечерях и чуствам глад,  Rolling Eyes дано мине

# 97
  • София
  • Мнения: 4 051
  chef ДНеска с  направих селкси гювеч ....Вкусно хем картофки хем бобче хем грахче..аама сега вечерях и чуствам глад,  Rolling Eyes дано мине
Ммм, може ли по-подробно рецептата?

п.с. Не е нужно да гладуваш. По-добре си се нахрани нормално, а с времето сама ще намалиш количествата. Това е дакозано от всички нас. Peace

# 98
  • Мнения: 7 914
момичета,
 аз пооздравях и се отдавам на сладки прегрешения... но в скоро време ще сес тягам,ч е септември, да не започна както март Blush

# 99
  • Мнения: 102
Забравих извинете ме аз днес като за първи ден не се справих много, но от утре съм стриктна и само да добавя за табличката висока съм 160 ще ме добавите ли ръста  Simple Smile

# 100
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Звезди -  bouquet Ако знаеш как се смях, прочетох, че си се отдала на секси прегрешения. hahaha Joy
Аз вчера правих на свекито кьополото - стана разкошно, а днес си спретнах една салатка от:
броколи, морковчета, малко зелен боб, 1 зеленчуков бульон и гъбки. Запържих леко във вок, изсипах в чинията и дооправих вкусът с малко зехтин и лимонов сок. А, да - поръсих и с малко чеснови кротончета. Стана разкошна.  chef
Видях и бебка днес - казва се Лилиана и е страшно красива. Heart Eyes За мене всички бебоци са едно малко чудо. Flutter
Ванко тръгна пак на плуване - днес за пъри път беше и на дълбокото, скочи като рибка, на кой ли се е метнал... Heart Eyes ( на мама естествено)
И се видях с една приятелка дето не ме е виждала 3 седмици и тя много ме хареса и каза, че съм отслабнала много и че съм станала още по хубава, е как да няма човек настроение...
Лека вечер момичета.  bouquet Heart Eyes
Честити минусчета на всички, а на другите не се отчайвайте и нашето време ще дойде. Heart Eyes Flutter

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 22:25 от sterretje

# 101
  • Мнения: 3 804
здравейте-4еститои на празнувалите   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
да си призная-днес бях на плодов,но прегреших Embarassed Embarassed Embarassed,за сметка на това до 2 седмици кайсиитен ще са окон4ателно узрели и мисля тогава да изкарам един освежителен курс10-15 дена само на плодове

# 102
  • Мнения: 1 263
Добро утро, момичета! Heart Eyes
Успешен режимен ден на всички!  bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 6 360
Добро утро и успешен ден и от мен!  Grinning

Аз се чувствам доста гладна след вчерашния въглехидратен ден, но децата не са ми оставили още 2 мин. свободно време да закусам 1 ябълка. Crazy (Това си има и своя + естествено, та чак и взе да ми минава глада. Laughing) Децата оздравяха (само още в нослетата капем капки) и използваме хубавото време и вчера бяхме цели 6 часа навън.   Nature Sunny 1swing Прибираме се уморени, нямам време да си изчистя като хората, но пък се забавляваме, а и се надявам да има ефект в/у снагата ми. Mr. Green М/у другото приятелката ми каза, че сякаш съм отслабнала в лице и вчера и аз забелязах, дано не е единствено заради новата подстрижка. Wink

mimeimeHug Наистина забелязвам, че все повече устоявам на разни "прищевки". Може би защото режимът е по-разнообразен и ако ми се дояде нещо си казвам "ще изтрая 3 дни (примерно) и ще мога да го ям в определения ден" и така. Днес съм на плодов ден, имам ябълки, киви и грейпфрути, до банан и ядки мисля да прибегна, ако вече много ми стърже стомаха.

# 104
  • Мнения: 389
Добро утро,фиданки !
Пожелавам ви успе6ен и режимен ден  Hug .
sterretje ,много си права за белтъ4ния и при мене кантара след този ден не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт