Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 300
А колко често се мерите на кантара? Бях решила да е веднъж седмично, но не се стърпях и  се качих - 2кг за 5 дни  Peace Simple Smile
Аз съм решила всеки понеделник, сутрин на гладно.

Благодаря ви за поздравленията към моя рожденик! Hug
Все още съм на мнение тази вечер да не опитвам от тортата, а да оставя за утре (когато ми е въглехидратен ден), дано устискам. Embarassed

# 76
  • Мнения: 7 914
честити ви рожденици, Аня и Тарталета!

да са ви здрави, усмихнати и много да ви слушат


 smile3510 nbirthday newsm59

# 77
  • Мнения: 1 073
        Ехааа, колко сте били активни, а и нова темичка си имаме.           sterretje    Hug

  Аз се провалих тотално, но изкарах един страхотен уикенд с колежки по Пиринските красоти   Flutter  и от днес вече се стягам. Днес ми беше малко трудно, а и скоро очаквам да съм в цикъл и не мога да мисля без да погълна нещо сладко. Не зная дали е на психическа основа или наистина ми пада захарта по това време на месеца, но примирам за захар.  В Петък и Събота съм пък по Свищов да взема един изпит  Grinning ,но се надявам да удържа фронта  Wink . И тъка сега няма да се качвам на кантара, за да не ме  дразни, защото може би няма да съм свалила, а точно обратно- ще съм мръднала на горе  newsm12
   
      sterretje пиши ме мила в табличката прекъснала от 27.04 до 11.05 вкл.

# 78
  • Мнения: 102
Tonichka трудно е да се устои в Свищов, аз ходих на 19 април в Калето празнувахме 5г. от завършването на випуска ни, хич не устоях то пицария то сладоледи ужас  Sad иначе момичета бройте ме от утре съм с Вас на линия. Сутринта като стана ще се измеря и ще дам данните за табличката за да ме впишете става нали, до утре

# 79
  • София
  • Мнения: 672
Честити рожденици на Аня и Тарталета! newsm59

sterretje, да е жива и здрава малката принцеса и много да радва мама и тати!    bouquet

Утре ще дам данни за табличката! Лека вечер и утре сутрин само минусчета!  Hug

# 80
  • Мнения: 102
Вече съм на линия с Вас ето и данните ми
27 години
сегашни кг. - 60,550
желани 54
начало на диетата 13 май 2008 г.

# 81
  • Мнения: 102
Вече съм на линия с Вас ето и данните ми
27 години
сегашни кг. - 60,550
желани 54
начало на диетата 13 май 2008 г.

# 82
  • Мнения: 114
                         ЗДРАВЕЙТЕ ФИДАНКИ-ПОСПАЛАНКИ!!!



Момичета,моето слънчице не ме оставя да спя.Тази сутрин стана в 5,30.Но нищо не може да замени усмихнатото му личице,докато ме гледа от кушетката си Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Дано Господ зарадва всяка жена с това чувство.


Днес съм на белтъчини-кюфтета на грил-тиган и панирани тиквички за вечеря.

Нямам промяна в кг-73.Дали до 24 май ще ги сваля до 70 newsm78 newsm78 newsm78


Времето днес е мн хубаво.

                          Обичайте себе си и всичко около вас!!!

# 83
  • Мнения: 242
добро утро и от мен!
както винаги NIL  ни кара рано-рано сутринта да се усмихваме-много гот така   Hug
а пък аз ще съм в четвъртък и петък на семинар от работата  ,а ми се падат плодов и белтъчен.... newsm78   нещо май ще ги разменям местата.мисля да прескоча въглехидратния ден,аз тогава без  това само качвам,а и се чудя какво да ям и ща ми станат белтъчен и варива и там няма да се чудя как да не ям пред колегите.какво ще кажете ?нали ще стане така  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 242
добро утро и от мен!
както винаги NIL  ни кара рано-рано сутринта да се усмихваме-много гот така   Hug
а пък аз ще съм в четвъртък и петък на семинар от работата  ,а ми се падат плодов и белтъчен.... newsm78   нещо май ще ги разменям местата.мисля да прескоча въглехидратния ден,аз тогава без  това само качвам,а и се чудя какво да ям и ща ми станат белтъчен и варива и там няма да се чудя как да не ям пред колегите.какво ще кажете ?нали ще стане така  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1 073
   Добро утро и от мен      bouquet

elinor80  ние винаги минаваме през ресторант Свищов и не се знае как ще устоя на кухнята им, но трябва да сме железни в борбата  Wink
  Днес съм на варива. Много любим мой ден, защото много обичам ориз и картофи

# 86
  • Мнения: 44
Добро утро, ФИДАНКИ!
пожелавам ви красив, слънчев и безоблачен ден!  newsm10
много ми е гот сутрин като ви чета! изпълвам се с нови сили да продължавам диетата! даже и мъжо ме похвали снощи, че съм се хванала сериозно!   newsm44
sterretje, благодаря ти, че ще ме включиш в табличката!  Hug
ето и моите данни -
год.29,
начало на диетата-08.05.,начални килограми - 73кг,  Embarassed
свалени до момента - 2кг, в момента - 71кг
а иначе аз се опитвам да правя гимнастика вкъщи - надявам се да устискам, защото ми става скучно. а колкото до тичането след дребосъка - съвсем скоро ще има скоростни отсечки и няма начин да не ми се отрази.
уфф, много се разписах! хайде, лека и полека и до скоро!!  smile3503

# 87
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Добро утро момичета
 Heart Eyes  bouquet

Записах новите данни, хвърляйте от време на време по едно оченце на табличката, за да не пропусна нещо.
Благодаря ви за топлите думи за малката принцеска - между другото вече знам и името - ЛилиАна, нямам търпение да я видя и гушна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да ви се оплача и някой да ми се накара - моят белтъчен ден ми е винаги много подвждащ, все си хапвам много и после три дена свалям каченото от него. Blush Tired Поне Ванко почна вече училище и мога пак да си спортувам. Peace
Честита рожденичка и на тебе.  bouquet Heart Eyes  bouquet
Нил - толкова си лъчезарна и винаги ме караш да се усмихна. Heart Eyes
Tonichka - завиждам ти малко, аз никога не съм била по тоя край.

Между другото всичките сте супер.   bouquet Heart Eyes Свалили или не, ние сме си една групичка и всяка от вас я чуствам близка.
Успех и на всички които сега започват! Peace  bouquet  bouquet  bouquet Hug Flutter

# 88
  • Мнения: 389
Добро утро !
Най-накрая преборих поредното килце Mr. Green За табли4ката ве4е съм 73 кила.6те съм много благодарна,ако ме промените ,когато можете.

# 89
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Добро утро момичета
 Heart Eyes  bouquet

Записах новите данни, хвърляйте от време на време по едно оченце на табличката, за да не пропусна нещо.
Благодаря ви за топлите думи за малката принцеска - между другото вече знам и името - ЛилиАна, нямам търпение да я видя и гушна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да ви се оплача и някой да ми се накара - моят белтъчен ден ми е винаги много подвждащ, все си хапвам много и после три дена свалям каченото от него. Blush Tired Поне Ванко почна вече училище и мога пак да си спортувам. Peace
Честита рожденичка и на тебе.  bouquet Heart Eyes  bouquet
Нил - толкова си лъчезарна и винаги ме караш да се усмихна. Heart Eyes
Tonichka - завиждам ти малко, аз никога не съм била по тоя край.
Буболечке - веднага. Flutter Peace

Между другото всичките сте супер.   bouquet Heart Eyes Свалили или не, ние сме си една групичка и всяка от вас я чуствам близка.
Успех и на всички които сега започват! Peace  bouquet  bouquet  bouquet Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт