Колко спокойни са кърмените бебета/деца?

  • 1 191
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
Синът ми е кърмен и беше едно относително спокойно бебе докато навърши годинка.Е,вечер ревеше доста гръмогласно, но един път рев в денонощието се изтрайва smile3514След годинката стана направо непоносим-реве,мрънка,прави на инат-изобщо неконтролируем...Сега малко смекчи характера и можем леееко да отдъхнем.Малката е доста спокойно бебенце.  ylinfantПървите 3 месеца не и се чуваше гласеца и се чудех това бебе може ли да реве или не.Сега си поревава ,когато е уморена и обикновено заспива веднага след това.Не мога да свържа поведението и на двамата с кърменето-и двамата са кърмени,но с големия бях по-натоварена и това сигурно се е отразило и на него.Освен това сега по-спокойно приемам всякакви капризи от страна на малката-то ще да е от ЕГН-то!

# 16
Аз не мог да направя сръвнение,защото ми е първо дете,но е много спокойно дете.А от няколко дни преминахме  и на изключително кърмене и е още по спокоен,спи по спокойно от преди.Но да ви кажа  мисля че е и до майката.Когато аз съм ядосана и той е в допир с мен веднага се разкривява,може и да си втълпявам ,но мисля че има голямо значение

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Кърмих го на поискване и все още го кърмя, неспокоен е, капризен и т.н.
И да има влияние кърменето, макс. 10% от всички фактори бих му отдала.

Общи условия

Активация на акаунт